Ona ima yebacha...

Ma moze i jedno i drugo..Radis malo na sebi itd. Fora je sto ti danas ni ne treba onaj smek , vec je kvalitet svega opao tako da svaki dziber moze daleko ako ume.

Msm meni realno treba vise vremena da bih bio sa svakom koju hoce a meni se dopada . Znaci moze se .

ma svidja se on njoj za momka, ali on ne prestaje da kreshe okolo.

on je njoj glavni baja - tip je ono nabildovan skoroo ko ti i dobro izgleda i u faci.

visok ono 1.90 i kusur...

- - - - - - - - - -


obicno mi kazu da sam gej.:zkez:
 
msm moraš imati lični prostor i svoje vreme , naravno moraš i imati argumente da potkrepiš to sve .

Mnogo dobre ribe će probati da te cimaju i menjaju ti planove odredjuju stvarti itd...Samo cepaš po svome .Imaš stav radiš ono što ti se radi.

Evo ja ovde kucam bzvz i ne pada mi na pamet da sada odgovaram na poruke na koje sam već trebao , ali briga me , moj život moja stvar. Hoće da pali, otvorena su joj vrata :lol:

radiš ono šta ti prija u tom momentu ma koliko ludo izgledalo .
 
msm moraš imati lični prostor i svoje vreme , naravno moraš i imati argumente da potkrepiš to sve .

Mnogo dobre ribe će probati da te cimaju i menjaju ti planove odredjuju stvarti itd...Samo cepaš po svome .Imaš stav radiš ono što ti se radi.

Evo ja ovde kucam bzvz i ne pada mi na pamet da sada odgovaram na poruke na koje sam već trebao , ali briga me , moj život moja stvar. Hoće da pali, otvorena su joj vrata :lol:

radiš ono šta ti prija u tom momentu ma koliko ludo izgledalo .

To je fazon "zena je ukras oko pizze" i njoj je sve dozvoljeno i svakakvo ponasanje i izdrqavanje i to prolazi kod picopacenika - ima ih tu okolo btw., ali ne ide im nesto vidim koliko god se slihtali .:mrgreen:

E sad ko ima integritet nece moci da ga zeza.;)
 
To je fazon "zena je ukras oko pizze" i njoj je sve dozvoljeno i svakakvo ponasanje i izdrqavanje i to prolazi kod picopacenika - ima ih tu okolo btw., ali ne ide im nesto vidim koliko god se slihtali .:mrgreen:

E sad ko ima integritet nece moci da ga zeza.;)

Naravno brate . I zans sta je najbolje ? Sve ono sto trezven covek kaze na kraju tako bude . Svaka koja mi je postavljala neke uvete , zamerke je pala kao kruska .
Oni koji su njoj lizali d su u startu otpali..Prosto svar fizike integriteta i karaktera. Bez muda nema nicega ( muda- sirok pojam ) :)

- - - - - - - - - -

pazi ja ne smem da kacim ili peocam ni 5% stvari koje radim . :)
Msm nijhe dozvoljeno po pravilima a i ne bih nije šmekerski.
 
Svojevremeno se veca hvalila sa mnom komšinicama,a one ljubazne i fine sa mnom...Pitala me jedna buca,da li mi nekad padne na pamet
da prevarim vecu...Svaki dan mi padne na pamet,ali ne stižem od švalerki!:hahaha:
 
Razgovaramo ortak i ja i pomenuli neku staru ortakinju i kaze on meni:"Kakvog ona momka. Ona ima yebacha.".

Sad ono sto me zanima koja je po vama razlika izmedju momka i yebacha?:kafa:

Isto i za devojke... Razlika izmedju devojke i yebachice...:malav:

***** je muskarac koji razume da imam potrebu za slobodom, divno se uvek ispricamo i pored jebanja, druzimo se porodicno, idealna veza i mogucnost za zajednickim zivotom. decko je osoba koja me ne prihvata pa smatra da sam njegova svojina a ne da pripadam samo i jedino sebi. zato vise nikada nemam momke.
 
***** je muskarac koji razume da imam potrebu za slobodom, divno se uvek ispricamo i pored jebanja, druzimo se porodicno, idealna veza i mogucnost za zajednickim zivotom. decko je osoba koja me ne prihvata pa smatra da sam njegova svojina a ne da pripadam samo i jedino sebi. zato vise nikada nemam momke.

Ovde fale jos dvojica kako mi se cini. Prijatelj i ucitelj.
 
raskinula sa njim pre deset dana, zavoleo je drugu, tako ti to ide u zivotu, ali da, ako se sa nekim skontas tako trebalo bi to znati zadrzati, ja nisam znala, a mnogo sam se trudila, bila sam predivna, sada sam istrosena
 
Razgovaramo ortak i ja i pomenuli neku staru ortakinju i kaze on meni:"Kakvog ona momka. Ona ima yebacha.".

Sad ono sto me zanima koja je po vama razlika izmedju momka i yebacha?:kafa:

Isto i za devojke... Razlika izmedju devojke i yebachice...:malav:

dvojke su one kojima momci odgovaraju odmah na poruke, planiraju vidjenje sa njima, upoznaju ih sa drugovima, upoznate su sa njihovim uspesima i problemima, one koje imaju paznju
a ove druge su one na cuveno seen ... sto cekaju da ode brat, ortak da bi bio sa njom kad on hoce ili kad nema problema sa stomakom
 
dvojke su one kojima momci odgovaraju odmah na poruke, planiraju vidjenje sa njima, upoznaju ih sa drugovima, upoznate su sa njihovim uspesima i problemima, one koje imaju paznju
a ove druge su one na cuveno seen ... sto cekaju da ode brat, ortak da bi bio sa njom kad on hoce ili kad nema problema sa stomakom

Old school :cool:

Menjaju se i te stvari.

Sve manje ima razlike u mnogim slucajevima.
 
gotovo svaka žena može naći seks bez obaveza sa gotovo svakim muškarcom
lako je naći iskorišćenje
gotovo svaki muškarac može gotovo uvek naći seks za novac
lako je naći iskorišćenje
kad se za ženu kaže da ima hebača, isto je kao i kad se za čoveka kaže da ima seks samo kad plati
 

Back
Top