prevara ili ne???

bekalo

Obećava
Poruka
55
Evo ovako dechko koga volim non-stop prepada devojke preko neta tj. flertuje sa njima. Kako da znam da to nece otici predaleko ??? Ova sumnja stoji vec duze vreme i mislim da ga ostavim zbog toga jer me to uzasno nervira.Molim neki savet.
 
Flertuj sa njim preko neta ako znas kako se predstavlja,pretvaraj se naravno da si neko drugi i pokusaj da ga navedes da se otkrije dokle bi isao kad bi bio uveren da za to ti neces saznati.Ako nisi sigurna,ovakva provera ce ti sigurno pomoci....
 
bekalo:
Evo ovako dechko koga volim non-stop prepada devojke preko neta tj. flertuje sa njima. Kako da znam da to nece otici predaleko ??? Ova sumnja stoji vec duze vreme i mislim da ga ostavim zbog toga jer me to uzasno nervira.Molim neki savet.

odseci mu obe shake a ako upoznas neko zensko koje koristi internet potrudi se da je onesposobish ja bih tako :)
 
i ja mislim da je to otislo predaleko.To sto on radi radim i ja a u vezi sam.Ocigledno da kod mene nesto ne stima u vezi ja to znam.Ti njega pitaj isto,pa ce se bar sam zapitati.Zelim ti srecu
 
goca5:
i ja mislim da je to otislo predaleko.To sto on radi radim i ja a u vezi sam.Ocigledno da kod mene nesto ne stima u vezi ja to znam.Ti njega pitaj isto,pa ce se bar sam zapitati.Zelim ti srecu
Ma i ja to isto radim. u vezi smo pet godina, skontala sam da i on "flertuje" na netu, pa i ja krenula... sada sam upoznala divnog momka, i jasno mi je sve... pokusaj i ti da vratis istom merom za pocetak...
 
Ovo sto je napisala ili napisao mmmmmmmmmmm......je sasvim dobra metoda da otkrijes.
Mada...evo iz iskustva ti kazem, ako on flertuje sa devojkama preko neta, uskoro ce bez tvog znanja i da se nadje s nekom od njih (verovatno). Meni je jedan decko...koga sam pre veze stvarno dobro upoznala i za koga sam mislila da ako budemo zajedno to je to, nece pogledati drugu, upravo to uradio. Tako da...proveri to obavezno. SRECNO!
 
heheheheh:)
Ipak, ja cu morati da te razocaram, od mene nema "bisera". A sto se tice slika, ne bih zeleo da ih sirim dalje.Ipak , te slike koje si mi slala su za moju kolekciju i cuvam ih samo za sebe :oops: !
A decko ti je , koliko ja znam , jako fin momak, ti si ta koja laze za godine i time obmanjuje klince, sto na netu, sto preko telefona :D
Svejedno, drago mi je sto su neke na kraju shvatile da se "piletina lepi za prste".
 
bekalo:
Evo ovako dechko koga volim non-stop prepada devojke preko neta tj. flertuje sa njima. Kako da znam da to nece otici predaleko ??? Ova sumnja stoji vec duze vreme i mislim da ga ostavim zbog toga jer me to uzasno nervira.Molim neki savet.
Koji mu je nick?Ima ih kod mene na listi nekoliko,mozda uhvatis i ovog tvog na delu.
 
OSTAVI GA! Jeste da je internet sada sastavni deo života ali tebi je potreban dečko koji će se posvetiti tebi u potpunosti. Čim on visi na netu i dopisuje se sa drugima ima tu nešto više i garantovano je u kombinaciji sa nekom od njih. Takav ti ne treba on sigurno nije zadovoljan vašom vezom i traži nešto drugo nije to samo zbog radoznalosti! Otkači ga i u potragu za svojom srodnom dušom! :P
 
slusaj to sa deckom ti je jedno obicno foliranje, ti ga smarash, on je s tobom zbog sexa, i to se navodno zove veza, e pusti ga da uziva, i ti nadji isto nekog na netu i mozda bude sexa i dalje
 
Pa vi ljudi niste normalni ili ste uzasno primitivni.Kakve veze ima ovo sa njenim slikama.Eeee, samo da ste ih videli ne bi pricali tako.Jadan taj momak, nije ni svestan kakva je ova mala vestica :)
 

Back
Top