prevara ili ne???
Prikazujem rezultate 1 do 20 od 20

Tema: prevara ili ne???

Obećava
    Učlanjen
    11.09.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano prevara ili ne???

Evo ovako dechko koga volim non-stop prepada devojke preko neta tj. flertuje sa njima. Kako da znam da to nece otici predaleko ??? Ova sumnja stoji vec duze vreme i mislim da ga ostavim zbog toga jer me to uzasno nervira.Molim neki savet.

Iskusan taja (avatar)
    Učlanjen
    01.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    106

Podrazumevano

to je vec otislo predaleko....

mmmmmmmmmm
    Guest

Podrazumevano

Flertuj sa njim preko neta ako znas kako se predstavlja,pretvaraj se naravno da si neko drugi i pokusaj da ga navedes da se otkrije dokle bi isao kad bi bio uveren da za to ti neces saznati.Ako nisi sigurna,ovakva provera ce ti sigurno pomoci....

Guest

Podrazumevano Re: prevara ili ne???

Citat Original postavio bekalo
    Evo ovako dechko koga volim non-stop prepada devojke preko neta tj. flertuje sa njima. Kako da znam da to nece otici predaleko ??? Ova sumnja stoji vec duze vreme i mislim da ga ostavim zbog toga jer me to uzasno nervira.Molim neki savet.
    odseci mu obe shake a ako upoznas neko zensko koje koristi internet potrudi se da je onesposobish ja bih tako

goca5
    Guest

Podrazumevano

i ja mislim da je to otislo predaleko.To sto on radi radim i ja a u vezi sam.Ocigledno da kod mene nesto ne stima u vezi ja to znam.Ti njega pitaj isto,pa ce se bar sam zapitati.Zelim ti srecu

Aktivan član
    Učlanjen
    07.09.2003.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano Re:

...

Guest

Podrazumevano ima nas puno takvih

Citat Original postavio goca5
    i ja mislim da je to otislo predaleko.To sto on radi radim i ja a u vezi sam.Ocigledno da kod mene nesto ne stima u vezi ja to znam.Ti njega pitaj isto,pa ce se bar sam zapitati.Zelim ti srecu
    Ma i ja to isto radim. u vezi smo pet godina, skontala sam da i on "flertuje" na netu, pa i ja krenula... sada sam upoznala divnog momka, i jasno mi je sve... pokusaj i ti da vratis istom merom za pocetak...

Obećava
    Učlanjen
    03.11.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano vara me ili ne....

posto sve krece iz mozga=prevara :wink:

Sunashce
    Guest

Podrazumevano

Ovo sto je napisala ili napisao mmmmmmmmmmm......je sasvim dobra metoda da otkrijes.
    Mada...evo iz iskustva ti kazem, ako on flertuje sa devojkama preko neta, uskoro ce bez tvog znanja i da se nadje s nekom od njih (verovatno). Meni je jedan decko...koga sam pre veze stvarno dobro upoznala i za koga sam mislila da ako budemo zajedno to je to, nece pogledati drugu, upravo to uradio. Tako da...proveri to obavezno. SRECNO!

ikacc
    Guest

Podrazumevano

Kako te nije sramota!!!
    Ovde pljujes decka kako flertuje, a kacis svoje slike po netu (i to kakve?(!))

Obećava
    Učlanjen
    11.09.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Ikacc a da nisi malo vishe bezobrazan minirash me ovde(uostalom duzan si da objasnis o kakvim fotografijama je rech jer mi nisu poznate ) e stid neka te je.

JAVOR
    Guest

Podrazumevano TAKO I TREBA

SIGURNO SI I ZASLUZILA DA TE VARA...

Obećava
    Učlanjen
    11.09.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

heheh Javore, pa da sam zasluzila zar bi mi bilo vazno da li to radi ili ne )) Ali moram da priznam zaista dobar biser ipak hvala )

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Hajde cuti tamo flertuso jedna! Optuzuje svog "nevinog" decka da to radi, a ti flertujes sa klincima na netu kad god stignes. Sram da udje u tebe

hihihi

Obećava
    Učlanjen
    11.09.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Opa josh jedan biser. Kako vam uspeva?? Osim sto nema dve blage veze sa istinom ))))))))

ikacc
    Guest

Podrazumevano

heheheheh
    Ipak, ja cu morati da te razocaram, od mene nema "bisera". A sto se tice slika, ne bih zeleo da ih sirim dalje.Ipak , te slike koje si mi slala su za moju kolekciju i cuvam ih samo za sebe ops: !
    A decko ti je , koliko ja znam , jako fin momak, ti si ta koja laze za godine i time obmanjuje klince, sto na netu, sto preko telefona
    Svejedno, drago mi je sto su neke na kraju shvatile da se "piletina lepi za prste".

gosca
    Guest

Citat Original postavio bekalo
    Koji mu je nick?Ima ih kod mene na listi nekoliko,mozda uhvatis i ovog tvog na delu.

Pola
    Guest

Podrazumevano

OSTAVI GA! Jeste da je internet sada sastavni deo života ali tebi je potreban dečko koji će se posvetiti tebi u potpunosti. Čim on visi na netu i dopisuje se sa drugima ima tu nešto više i garantovano je u kombinaciji sa nekom od njih. Takav ti ne treba on sigurno nije zadovoljan vašom vezom i traži nešto drugo nije to samo zbog radoznalosti! Otkači ga i u potragu za svojom srodnom dušom!

Guest

slusaj to sa deckom ti je jedno obicno foliranje, ti ga smarash, on je s tobom zbog sexa, i to se navodno zove veza, e pusti ga da uziva, i ti nadji isto nekog na netu i mozda bude sexa i dalje

ikacc
    Guest

Podrazumevano

Pa vi ljudi niste normalni ili ste uzasno primitivni.Kakve veze ima ovo sa njenim slikama.Eeee, samo da ste ih videli ne bi pricali tako.Jadan taj momak, nije ni svestan kakva je ova mala vestica

Slične teme

1. Prevara
    Autor Jacob u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 64
    Poslednja poruka: 10.09.2008., 17:46
  2. Prevara
    Autor Bliss u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 53
    Poslednja poruka: 07.03.2006., 00:45
  3. prevara...
    Autor @Vanesa u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 45