Evropa umire.

Arkadijanac

Ističe se
Poruka
2.797
Evropa umire, belci tuku belce, migranti navaljuju, kinezi preuzimaju ekonomiju, a mi (beli ljudi) umesto da smo jedinstveni, ostalo nas je manje od 10 posto na celoj planeti, a mi kao danas u Kataloniji, udri jedni na druge Još 200 godina i nema nas. Možda i bolje, ostaće neko jači od nas, ko je zaslužio, a mogli smo da budemo šampioni sveta. Nisam rasista ali prosto je nemoguće primetiti kako se smanjujemo.:sad2:
 
Evropa umire, belci tuku belce, migranti navaljuju, kinezi preuzimaju ekonomiju, a mi (beli ljudi) umesto da smo jedinstveni, ostalo nas je manje od 10 posto na celoj planeti, a mi kao danas u Kataloniji, udri jedni na druge Još 200 godina i nema nas. Možda i bolje, ostaće neko jači od nas, ko je zaslužio, a mogli smo da budemo šampioni sveta. Nisam rasista ali prosto je nemoguće primetiti kako se smanjujemo.:sad2:

Европа је умрла 9 маја 1945.,постали смо јудејо-амерички робови.
 
RUcRO1.gif
 
Evropa umire, belci tuku belce, migranti navaljuju, kinezi preuzimaju ekonomiju, a mi (beli ljudi) umesto da smo jedinstveni, ostalo nas je manje od 10 posto na celoj planeti, a mi kao danas u Kataloniji, udri jedni na druge Još 200 godina i nema nas. Možda i bolje, ostaće neko jači od nas, ko je zaslužio, a mogli smo da budemo šampioni sveta. Nisam rasista ali prosto je nemoguće primetiti kako se smanjujemo.:sad2:

I od beljeg ima belji...ili si ti najbelji?
 
Evropa je umrla kada je bombardovala Srbiju i stvorila mudžahedinima državu. Nek joj je vruć pakao.

Ne znam ko nas je bombardovao, kad pitam nemca, kaže nismo mi, niko nas nije ništa pitao, kad pitam španca, kaže mi smo na vašoj strani, kad pitam čeha, kaže da sam mogao da vam se pridružim, odma bih došao. Norvežani kažu, bravo,branili ste Evropu. Pa ko onda? Engleze naravno ne računam.

- - - - - - - - - -

I od beljeg ima belji...ili si ti najbelji?

Šalio se ti ili ne, sve jedno, činjenica je da nas ima manje od 10 posto, pa ti sad nastavi s crnim humorom.
 
Ne znam ko nas je bombardovao, kad pitam nemca, kaže nismo mi, niko nas nije ništa pitao, kad pitam španca, kaže mi smo na vašoj strani, kad pitam čeha, kaže da sam mogao da vam se pridružim, odma bih došao. Norvežani kažu, bravo,branili ste Evropu. Pa ko onda? Engleze naravno ne računam.

- - - - - - - - - -



Šalio se ti ili ne, sve jedno, činjenica je da nas ima manje od 10 posto, pa ti sad nastavi s crnim humorom.

Kojih vas? Koji ste vi?
 
Što bi rekao neki akademik, ne slažem se s pitanjem, valjda koji smo mi.

Pa, ne vidim rođeni kako mogu biti isti sa fašistima iz Nemačke i Skandinavije, pa sve i da samo oni i ja na celom svetu imamo istu boju kože.

To se već probalo pa su poginule desetine miliona ljudi samo zato što su jedni navodno bili belji od drugih.

I trebalo bi da znaš, od svih najviše mrzim rasiste.
 
Pa, ne vidim rođeni kako mogu biti isti sa fašistima iz Nemačke i Skandinavije, pa sve i da samo oni i ja na celom svetu imamo istu boju kože.

To se već probalo pa su poginule desetine miliona ljudi samo zato što su jedni navodno bili belji od drugih.

I trebalo bi da znaš, od svih najviše mrzim rasiste.

Pa baš zato sam i postavio temu, ako smo svi isti, zašto nekih ima više, a nekih manje. A što se rasista tiče, nisam ni ja rasista, samo konstatujem da su belcu u znatnoj manjini u odnosu na ostale na planeti. Nisam tvrdio da belci više vrede, ali mi je žao, kao pripadniku evropskih naroda da izumiremo. Čak sam napisao u prvom postu, da je to možda i bolje, kad već ne možemo da opstanemo. Čak je Hegel jednom napisao, da sve što je kroz istoriju propalo, i zaslužilo je da propadne, jer nije uspelo da opstane. Pa onda neka bude tako.
 
Evropa umire, belci tuku belce, migranti navaljuju, kinezi preuzimaju ekonomiju, a mi (beli ljudi) umesto da smo jedinstveni, ostalo nas je manje od 10 posto na celoj planeti, a mi kao danas u Kataloniji, udri jedni na druge Još 200 godina i nema nas. Možda i bolje, ostaće neko jači od nas, ko je zaslužio, a mogli smo da budemo šampioni sveta. Nisam rasista ali prosto je nemoguće primetiti kako se smanjujemo.:sad2:

Pa najviše zla Srbima su naneli beli ljudi, danas su naravno drugačije okolnosti, ali nemoj uzimati belce kao nešto oko čega se Srbi trebaju ujediniti, uostalom nisu Srbima pretnja "obojeni" nego onima koji su ih maltretirali vekovima. To nije naša briga, ne treba nam još jedan problem oko vrata.
 
Evropa umire, belci tuku belce, migranti navaljuju, kinezi preuzimaju ekonomiju, a mi (beli ljudi) umesto da smo jedinstveni, ostalo nas je manje od 10 posto na celoj planeti, a mi kao danas u Kataloniji, udri jedni na druge Još 200 godina i nema nas. Možda i bolje, ostaće neko jači od nas, ko je zaslužio, a mogli smo da budemo šampioni sveta. Nisam rasista ali prosto je nemoguće primetiti kako se smanjujemo.:sad2:

Opusti se. To je samo boja kože.
Meni je važnije da neko nastavi način razmišljanja kao ja, a ne da liči na mene po fizičkim karakteristikama.
Uostalom, klupko se polako odmotava. Belci su najvažnije pronalaske pokrali od drugih. Osim ako Ajnštajna ne uvrstimo u belce. A on je bio jevrej.
 
Proveden popis: U Egiptu skoro 95 miliona stanovnika, 22 miliona više u odnosu na popis iz 2006. godine

37f651dc374fa6e23f9a1d8985a02cdd-768x512.jpeg


Državni zavod za statistiku Egipta objavio je da populacija u toj zemlji iznosi skoro 95 miliona, a da prema procjenama, u inostranstvu živi još 9,4 miliona Egipćana, prenosi Anadolu Agency (AA).

Podaci su to koje je Abu-Bakr el-Gindy, direktor Zavoda za statistiku, u subotu saopštio na državnoj televiziji nakon najnovijeg popisa stanovništva.

Broj stanovnika Egipta zaključno sa aprilom ove godine iznosi 94.798.827, što je 22 miliona više u odnosu na popis iz 2006. godine, kada je održan posljednji popis. Egipat je 1986. godine imao 38,3 miliona stanovnika, a deset godina kasnije 59,3 miliona.

El-Gindy je istakao da ljudi starosti između 15 i 34 godine čine 34,8 posto stanovništva.

Kairo, glavni grad Egipta, zajedno sa provincijom Giza ima 18,1 miliona stanovnika.

Egipat je najnaseljenija arapska zemlja.

http://saff.ba/proveden-popis-u-egi...iliona-vise-u-odnosu-na-popis-iz-2006-godine/
 
Proveden popis: U Egiptu skoro 95 miliona stanovnika, 22 miliona više u odnosu na popis iz 2006. godine

Pogledajte prilog 457046

Državni zavod za statistiku Egipta objavio je da populacija u toj zemlji iznosi skoro 95 miliona, a da prema procjenama, u inostranstvu živi još 9,4 miliona Egipćana, prenosi Anadolu Agency (AA).

Podaci su to koje je Abu-Bakr el-Gindy, direktor Zavoda za statistiku, u subotu saopštio na državnoj televiziji nakon najnovijeg popisa stanovništva.

Broj stanovnika Egipta zaključno sa aprilom ove godine iznosi 94.798.827, što je 22 miliona više u odnosu na popis iz 2006. godine, kada je održan posljednji popis. Egipat je 1986. godine imao 38,3 miliona stanovnika, a deset godina kasnije 59,3 miliona.

El-Gindy je istakao da ljudi starosti između 15 i 34 godine čine 34,8 posto stanovništva.

Kairo, glavni grad Egipta, zajedno sa provincijom Giza ima 18,1 miliona stanovnika.

Egipat je najnaseljenija arapska zemlja.

http://saff.ba/proveden-popis-u-egi...iliona-vise-u-odnosu-na-popis-iz-2006-godine/

Мора да учимо Куран?
 
Мора да учимо Куран?

Mozes ako vec zelis. Imas masu dzamija u Bugarskoj. Otidi u jednu i trazi Kuran

No to nije bila moja poenta. Egipat je u roku od 10 god dobio 22 miliona st. Tako je u vecini arapskih zemalja. Crna Afrika ima jos jaci rast. Kazu da je trenutno 50 miliona afrikanaca u pokretu kao Evropi. Zovu ih "migranti'. Neki ostanu na pola puta, neki produ, neke vrate nazad ali dobar deo ostane u Evropi i tako talas za takasom

Balkanci su prvi koji su potonuli
 
Proveden popis: U Egiptu skoro 95 miliona stanovnika, 22 miliona više u odnosu na popis iz 2006. godine

Pogledajte prilog 457046

Državni zavod za statistiku Egipta objavio je da populacija u toj zemlji iznosi skoro 95 miliona, a da prema procjenama, u inostranstvu živi još 9,4 miliona Egipćana, prenosi Anadolu Agency (AA).

Podaci su to koje je Abu-Bakr el-Gindy, direktor Zavoda za statistiku, u subotu saopštio na državnoj televiziji nakon najnovijeg popisa stanovništva.

Broj stanovnika Egipta zaključno sa aprilom ove godine iznosi 94.798.827, što je 22 miliona više u odnosu na popis iz 2006. godine, kada je održan posljednji popis. Egipat je 1986. godine imao 38,3 miliona stanovnika, a deset godina kasnije 59,3 miliona.

El-Gindy je istakao da ljudi starosti između 15 i 34 godine čine 34,8 posto stanovništva.

Kairo, glavni grad Egipta, zajedno sa provincijom Giza ima 18,1 miliona stanovnika.

Egipat je najnaseljenija arapska zemlja.

http://saff.ba/proveden-popis-u-egi...iliona-vise-u-odnosu-na-popis-iz-2006-godine/

Jezivo.
Taman će popuniti prazan Balkan kad mi izumremo, još pogotovo što je ovo raj u odnosu na njihovu pustinju.
 
Jezivo.
Taman će popuniti prazan Balkan kad mi izumremo, još pogotovo što je ovo raj u odnosu na njihovu pustinju.

Samo 6% Egipta je plodno zemljiste. Sve ostalo je pustinja. A do kraja iduce godine ce prebaciti 100 miliona st. Nema mesta tamo. Moraju ici vani.

Oni se vec naseljavaju po Balkanu. U Bosni kod Foce imas jedno malo mesto koje se zove Ustikolina. Tamo je doslo 9 brace iz Egipta. Imaju pilanu u Ustikolini, Foci i Cajnicu. Kupili hektare sume i razvili veliki biznis. Preko 100 Srba radi za njih

Svih 9 brace su napravili kuce imaju porodice, decu... Njima je tu super pored Drine. Lokalni narod se seli u vece sredine ili EU a oni se tu doseljavaju

Evo im firme

http://www.flwood.ba/kontakt/

Citam nedavno da se u srpskim skolama nalazi 400 dece migranata.
 
Evropa umire, belci tuku belce, migranti navaljuju, kinezi preuzimaju ekonomiju, a mi (beli ljudi) umesto da smo jedinstveni, ostalo nas je manje od 10 posto na celoj planeti, a mi kao danas u Kataloniji, udri jedni na druge Još 200 godina i nema nas. Možda i bolje, ostaće neko jači od nas, ko je zaslužio, a mogli smo da budemo šampioni sveta. Nisam rasista ali prosto je nemoguće primetiti kako se smanjujemo.:sad2:

Ох, како смарате сједнотеисто.
 
Evropa umire, belci tuku belce, migranti navaljuju, kinezi preuzimaju ekonomiju, a mi (beli ljudi) umesto da smo jedinstveni, ostalo nas je manje od 10 posto na celoj planeti, a mi kao danas u Kataloniji, udri jedni na druge Još 200 godina i nema nas. Možda i bolje, ostaće neko jači od nas, ko je zaslužio, a mogli smo da budemo šampioni sveta. Nisam rasista ali prosto je nemoguće primetiti kako se smanjujemo.:sad2:

Европа је измишљотина. Европа је део Азије, јер Европа није морем одвојена од Азије да би била прави континент- одвојена "културолошки" - читај: расистички и вештачки.
Значи тзв. "Европа" припада свим Азијатима колико и тзв. "европљанима".
 

Back
Top