Devojka kaže da će možda izgubiti vid zbog lošeg tetoviranja beonjače

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Ket kaze da joj nisu strane modifikacije na telu. Ima razdvojen jezik i mnogo tetovaža – "to je prosto deo mene", rekla je za VICE. Kaže da joj je beonjaču tetovirao dečko koji se zakleo da je to uspešno uradio više puta pre toga. Kaže da ju je u više navrata nagovarao da mu dozvoli da on to izvede.

"Umetnik, moj bivši dečko, nagovorao me je dok nisam konačno uradila to te večeri", rekla je za VICE. "Bili smo zajedno tek mesec dana, ali poznajem ga godinama. Mislila sam da mogu da mu verujem zato što je imao iskustva. Pogrešila sam."

Stoga je jedne večeri dozvolila da joj dečko umrtvi oko i ubrizga ljubičasto mastilo. Ket, kao i stručnjaci, kaže da je procedura trebalo da traje dva do tri dana sa malom iglom i mešavinom fiziološkog rastvora i malo mastila. Kada fiziološki rastvor ispari, beonjača bi trebalo da poprimi boju. Iako je njen momak umrtvio oko, to je bila jedina stvar koju je uradio pravilno.

"Nije pomešao mastilo sa rastvorom, već mi je ubrizgao čisto mastilo, koristeći veliku igru koju je preduboko gurnuo", rekla je Ket. "Dva puta mi je ubrizgao, jednom na vrhu i jednom pri dnu. Trajalo je deset minuta."

1PDzp9z.jpg


https://www.vice.com/rs/article/bjv...-izgubiti-vid-zbog-loseg-tetoviranja-beonjace

___________________________________________________

Nema mi nista lepse nego kada devojka ima istetoviranu beonjacu!

Odmah znam da je to romanticna i istancana dusa i da ce biti dobra majka...

Steta sto vise devojaka ne tetovira nesto u OKU.....:namcor:
 
a koja je svrha teme onda, kad stalno ponavljas isto?

Svrha teme je upoznavanje ljudi u Srbiji sa trendovima svetske estetike ljudskog tela i uma....

- - - - - - - - - -

takve mode lakse prolaze kod maloletnika : )

Ne samo kod maloletnika i starije gospodje imaju svoje male estetske tajne: na primer na zapadu je jako popularno SUZAVANJE VAGINE...

To je san svake druge zene nakon pedesete godine, a nekad i mladje...
 

Back
Top