mrtav/a pijan na prvom sastanku ;(

Mog kolegu stvarno oženili pijanog i to u kafani za konobaricu koja je radila to veče . On blizu trideset godina a mislim da do tada nikada nije imao djevojku .
Pet šest drugara ostalo do fajronta i svi malo pod čokom a dosadno dozlaboga . Niko nije bio mortus pijan ali onako 5-6 votki ili konjaka u prosjeku .
I uhvatimo tog Ivicu u rotor . Što se ne ženiš , pa dobar si momak itd . Pa koga da ženim kad nema djevojaka ? Kako nema kad ih ima na svakom ćošku .
Ma sve udate . Kako udate ? Jesi li ti udata pitaju konobaricu koja nije baš bila ljepotica . Nisam !
On pristane odmah da je ženi a ona se malo nećkala . Nećkala se više jer je vidjela da se zaebavamo ( ona je jedina bila trijezna ) ali i nju uhvati atmosfera
jer smo ložili optimizam maksimalno i odmah ćemo poslije fajronta njegovoj kući . Roditelji presretni kad su se malo razbudili ( prvih par minuta su nas htjeli izbaciti
iz kuće zajedno sa sinom ). Valjda im se stvorila neka nada jer su imali još jednog neoženjenog sina u kući .
I bogami ostade ona kod njega godinama a Ivica se preporodio .
 
Nekad je bas to vrh vrhova- olesis se kao stoka, sve ti je super, bukvalno obozavas i sebe i zvot:zaljubljena:

Ih kad se sjetim .Narokamo se ( Osijek )a nije se rokalo u jednom kafiću nego isto veče obiđemo sve živo .Vozi nas u Zagreb ! - vikne jedan ovom što je imao auto .
A gorivo ? - poče ovaj da muca . Ebalo te gorivo , sve plaćamo . I vozi ovaj , vozi , vozi kad jedan dođe malo sebi . Pa mi se još vozimo ?
Pa vozimo se , reče ovaj što je vozio . Pa gdje smo sada '? Evo malo prije smo prošli kraj Slavonskog Broda . Ne zaebavaj ,pa gdje nas voziš ?
Nosite se u pm jeste li tražili da vas vozim u Zagreb ? Mi svi poskakasmo - okreći natrag bog te ebo - mislili smo da nas voziš u restoran Zagreb .
Nek vam okreće tata ovdje jel ne vidite da smo na autoputu ? Štos je što smo htjeli u restoran Zagreb a ovaj se veselnik nije ni sjetio da takav restoran postoji
na periferiji Osijeka .
 

Back
Top