Prevara

Poruka
4.292
Pitanje za devojke da li se neka nekad sminkala i parfemisala neposredno kad ide od momka kuci taksijem Znaci doteruje se u kupatilu kod decka od kog ide a pri tom je 22h? Znaci da li je to logicno i da li je neka nekad to radila?
 
Poslednja izmena:
Možda ne voli da izađe na ulicu nenašminkana. Nema dokaza da vara. Šminkanje svakako to nije. Mada može da bude da sw doteruje za nekog drugog. Ja lično se šminkam zbog sebe, kad i koliko želim... Mogu da izađem u grad praktično bez šminke, a mogu da odem kod majke komplet našminkana, sve kako mi dođe...

Ali me zanima, da li je našminkana došla, ili se tu probudila? :think:
 
Poslednja izmena:
Sve su to kurbe i zbog toga je pametnije ostati drrkadžija do kraja života .
Čuj da mi kurba uđe u kupatilo - taman posla !
A pravoslavlje lijepo kaže da žena ne treba da se šminka i da je poželjno
da nosi maramu na glavi ( u crkvi obavezno ) .
 
A nemoj tako, Sarvaš, ima ovde još žena, ima i nas našminkanih, i koje ulazimo u kupatilo (ja ću posle da uđem, da oribam :zcepanje: ). A u crkvi se koliko ja znam i nosi marama, bar tako bilo poslednji put kad sam išla....
 
A nemoj tako, Sarvaš, ima ovde još žena, ima i nas našminkanih, i koje ulazimo u kupatilo (ja ću posle da uđem, da oribam :zcepanje: ). A u crkvi se koliko ja znam i nosi marama, bar tako bilo poslednji put kad sam išla....

Glavna teza ove teme je da su sve žene kurbe a ove koje ulaze u kupatilo su i dvostruke kurbe
a možda i trostruke .Odlaze od hebača pa onda odu u kupatilo . Zašto idu u kupatilo da se našminkaju ?
Pa zato što idu kod drugog hebača jer se ne bi opet šminkale da idu direkt kući .
 
Možda ne voli da izađe na ulicu nenašminkana. Nema dokaza da vara. Šminkanje svakako to nije. Mada može da bude da sw doteruje za nekog drugog. Ja lično se šminkam zbog sebe, kad i koliko želim... Mogu da izađem u grad praktično bez šminke, a mogu da odem kod majke komplet našminkana, sve kako mi dođe...

Ali me zanima, da li je našminkana došla, ili se tu probudila? :think:

Dosla je nasminkana ali nije naparfemisana a kad je krenula kuci i nasminkala se opet i naparfemisala.

- - - - - - - - - -

šta je tu čudno
zar to nije normalno?

kako normalno ide kuci taksijem i doteruje se ultra i sminka i naparfemise. Sta treba da se doteruje za taksistu koji i onako nocu je ne vidi ona sedne pozadi
 
a možda se preznojila, pa da ne ide tako znojava kući


što znači da ne mora da znači da te vara
već hoće uvek da bude lepa, sređena i mirišljava :heart:
gde ćeš lepše, a ti se tu nešto buniš i sumnjaš
 
a možda se preznojila, pa da ne ide tako znojava kući


što znači da ne mora da znači da te vara
već hoće uvek da bude lepa, sređena i mirišljava :heart:
gde ćeš lepše, a ti se tu nešto buniš i sumnjaš

mirisljava da bude taksisti i nasminkana za tih 10 minuta koliko treba da je odveze do kuce gde ce da se sprema za spavanje jer ustaje rano radi u prvu.
 
je l joj bar taksi platiš, kad je ne voziš kući?

Ovo sa taksijem mi najsumnjivije . Garantujem da sam stariji od postavljača teme a garantujem i da sam imao više djevojaka
ali nikada nijedna nije od mene odlazila taksijem . Otišla od njega taksijem u 22 h ?:eek:
Pa tad je najljepše . Kod mene se i večera ako nije večerala a bogami ćemo ujutro popiti i kafu .
Nije moja kuća kupleraj gdje se dolazi u 21.30 i odlazi u 22 .00 nego domaćinska kuća . Ako je prava djevojka može i sutradan da ostane ali
isistiram da tada obavijesti svoje roditelje da ne brinu .
Jedna je tako bila nekoliko dana kod mene . Pitam je znaju li njeni gdje je a ona kaže da ne znaju . Ja popizdio !
Sutradan će kaže kući . Bogami nećeš sama neko sjedamo u moja kola i idemo zajedno . Hoću da tvoji vide da nisi bila ni kod bitange ni kod lopova .
nego kod poštenog čovjeka . Rukujem se sa njenim ocem a on neće u oči da me pogleda . Kažem mu ko sam , odakle sam i čime se bavim .
Kasnije se oduševio i kaže mi da je sretan što je njegova ćerka samnom . Tako se to radi a ne - otišla u 22h taksijem . Ko da smo lopovi , bog te ebo !
 

Back
Top