kako se sa programiranjem ako neko hoce da radi posteno nalazi posao...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

bjezi kiso s prozora

Početnik
Banovan
Poruka
22
koje firme objavljuju transparentno za sta im to treba program koji bi programer napravio, i da li ijedna to objavljuje ISKENO i posteno, i bira programera prema vjestini i postenju, ili se taj izbor vrsi KAO TRANSPARENTNO a ustvari tajno i sa privilegijama onima spremnima na niskosti...

Possto, ne vidim nigdje OGLAS posten a za programera...to pitam...i to sa psiholoskim ciljem..
 
koje firme objavljuju transparentno za sta im to treba program koji bi programer napravio, i da li ijedna to objavljuje ISKENO i posteno, i bira programera prema vjestini i postenju, ili se taj izbor vrsi KAO TRANSPARENTNO a ustvari tajno i sa privilegijama onima spremnima na niskosti...

Possto, ne vidim nigdje OGLAS posten a za programera...to pitam...i to sa psiholoskim ciljem..

Mogu ti ja nesto ovde poslati ako pronadjem ili ako mi kazu prijatelji, mada kontam da od mene ne zelis nikakvu pomoc, jer me ne volis....

I jos nesto - ako mislis da imas odnose sa ljudima, nastupe kao i ovde i pisati besmislice - veruj, brzo ce te provaliti ljudi i drzati se podalje od tebe.

I da i sto rece Dragoljub, moras biti str8.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top