Signali koji upucuju da ste "prosli" kod devojke

gost 388309

Poznat
Poruka
7.764
Tema je interesantna jer ce verovatno mnogima koristiti.

Pisu i forumasi i forumasice svoja zapazanja.

U pitanju je prvi susret. Kako muskarac moze da oceni da je dobro "prosao" kod devojke pri prvom susretu?

Navescu jedan primer kojim se mnogi iz mog drustva vode: Ovo su njihove reci: "ako me pri prvom susretu par puta kao slucajno dodirne, bilo gde, kapiram da sam joj se dopao i da time daje signal za dalje"

Pisite, vase primere, i samo hrabro, ovo i onako niko ne cita:lol:
 
savet: verujte svojim ocima.
trazite ono sto hocete. nemojte se plasiti odbijanja.to sto kaze ne, ne znaci da vi ne valjate.
ako ona/on hoce-reci ce to, i pokazace, nece biti potrebno nkakvo analiziranje i fantaziranje.
koliko je vremena nekom potrebno od upoznavanja do sexa, to je individualno..biti strpljiv.

ako se necka, filozofira, tvrdi pazar..daje pomesane signale..oma shut. mozda i oce, ali 100% nece nego joj/mu dosadno.
ne stavljati sebe u tu situaciju.
osim ako je i tebi dosadno:mrgreen:
 
savet: verujte svojim ocima.
trazite ono sto hocete. nemojte se plasiti odbijanja.to sto kaze ne, ne znaci da vi ne valjate.
ako ona/on hoce-reci ce to, i pokazace, nece biti potrebno nkakvo analiziranje i fantaziranje.
koliko je vremena nekom potrebno od upoznavanja do sexa, to je individualno..biti strpljiv.

ako se necka, filozofira, tvrdi pazar..daje pomesane signale..oma shut. mozda i oce, ali 100% nece nego joj/mu dosadno.
ne stavljati sebe u tu situaciju.
osim ako je i tebi dosadno:mrgreen:

Dobro, jel vole žene da pipnu i da stisnu ili ne? :mrgreen:
 
Pravilo je da se ne pouzdate u pravila koja su relevantna tek kada saznate njene namere.

Svi znaci flerta ne moraju nista da znace ili mogu da znace, ali da ne dobijete signal koji vas interesuje.

Tako da je najvaznije da vam prija njeno drustvo, sve drugo radi priroda.

Ako vam ne prija drustvo, ne gubite vreme zbog jedne recke, ne isplati se.
 
Daj neki primer kad si bio opipan, a ništa nije bilo i zašto?

igrom neverovatnog slučaja baš se radi o forumaljkama

valjda smo samo hteli da se zezamo i flertujemo otkud znam

mada bih ja i više :)))))

jednoj koja voli da kači slike sam umakao prste u pelinkovac i lizao, pipali se po vratovima i sve to

meni je valjda bilo truba za dalje el sam tih dana baš upao u vezu s jednom drugom forumaljkom

al nije loše zezanje, kao utvrdio sam da nisam odvratan a to godi sujeti
 
igrom neverovatnog slučaja baš se radi o forumaljkama

valjda smo samo hteli da se zezamo i flertujemo otkud znam

mada bih ja i više :)))))

jednoj koja voli da kači slike sam umakao prste u pelinkovac i lizao, pipali se po vratovima i sve to

meni je valjda bilo truba za dalje el sam tih dana baš upao u vezu s jednom drugom forumaljkom

al nije loše zezanje, kao utvrdio sam da nisam odvratan a to godi sujeti

Znači alkohol je bio katalizator tog pipanja... :think:
 
Signal ne postoji. Ako moram da budem psihijatar i analiziram pokrete njenih trepavica, malog prsta ili leve obrve onda joj dzaba i signal i njen pristanak. Jednostavno se to zna, po tome kako dalje ide vas odnos i komunikacija a ne po nekim njenim fizickim tikovima.

- - - - - - - - - -

igrom neverovatnog slučaja baš se radi o forumaljkama

valjda smo samo hteli da se zezamo i flertujemo otkud znam

mada bih ja i više :)))))

jednoj koja voli da kači slike sam umakao prste u pelinkovac i lizao, pipali se po vratovima i sve to

meni je valjda bilo truba za dalje el sam tih dana baš upao u vezu s jednom drugom forumaljkom

al nije loše zezanje, kao utvrdio sam da nisam odvratan a to godi sujeti

Nastavi slobodno.
 
Evo kako ja ocjenjujem a spomenuću istinitu situaciju . Dogovaram se sa jednom sa kojom sam se dopisivao da se vidimo .
Taman da joj predložim da dođem u njen grad kad me kazne oduzimanje voz. dozvole na mjesec dana zbog prebrze vožnje .
Predložim joj da sačekamo tih mjesec dana ali to njoj djelovalo kao vrdanje .
Doći će ona vozom u Batajnicu kad je već tako a postoji direktna veza Pančevo - Batajnica pa joj neće biti teško .
Čekam ja na željezničkoj stanici nervozan kao lovački pas . Kad eto nje ide kao gazela a ljepša i zgodnija nego što mi
je djelovala na skajpu . Meni to još više pojača nervozu . Uteći će jadna kad iz blizine vidi kakav sam nikakav .
Priđe ona a ja je uhvatim za ruku i ne puštam je . Iskoristrio šansu kad smo se rukovali .
Hajdemo idemo do mene da vidiš gdje živim . Ona hoće da izvuče ruku al ja ne dam .
Pa ti mene i ne pitaš da li mi se sviđaš , reče . Znaš šta ( kažem joj ja ) bio sam ubjeđen 90% da ćeš produžiti za Novu Pazovu
kad me vidiš . Sišla si sa voza kad si me vidjela a meni to puno znači .
Ma nisam te ja ni vidjela zbog gužve kada je voz stao . Vidjela sam te tek kada sam ti prišla na deset metara a pitanje je da li bi
sišla da sam te odmah spazila . E , deset metara je prekasno . Uhvatio bih te ja da si počela bježati i počnemo oboje da se smijemo .
Živjeli smo sledećih pet mjeseci u urnebesnoj vezi ali je moja majka uspjela i meni i njoj ( i njenoj ćerki )zapržiti čorbu .
Ako laže koza ne laže rog :
https://i.imgur.com/1PQJ0Mc.jpg
 
igrom neverovatnog slučaja baš se radi o forumaljkama

valjda smo samo hteli da se zezamo i flertujemo otkud znam

mada bih ja i više :)))))

jednoj koja voli da kači slike sam umakao prste u pelinkovac i lizao, pipali se po vratovima i sve to

meni je valjda bilo truba za dalje el sam tih dana baš upao u vezu s jednom drugom forumaljkom

al nije loše zezanje, kao utvrdio sam da nisam odvratan a to godi sujeti

Kakav "džentlmenski potez". Cenim da će izvesna forumašica sad kad ovo vidi biti jako srećna što nije otišla dalje od flerta...

~~~~
Ot: Mali signali... Nema tu pisanog pravila, sve zavisi od situacije i osobe, nekad će svi signali biti tu, a nećete stići dalje od flerta, nekad ćete bez mnogo signala ili čak i sa lošim početkom završiti u vezi, nekad i braku... Znaćete, samo je pitanje da li je ona bolja glumica ili ste vi bolji u čitanju ljudi... Tako da možda i nećete znati... Jer možda je htela, a možda i nije... Ma skroz je to prosto, u principu... Osim kad nije... :lol:
 
Signal ne postoji. Ako moram da budem psihijatar i analiziram pokrete njenih trepavica, malog prsta ili leve obrve onda joj dzaba i signal i njen pristanak. Jednostavno se to zna, po tome kako dalje ide vas odnos i komunikacija a ne po nekim njenim fizickim tikovima.

Upravo tako. Ako nije dovoljno zrela da kaze je li zainteresovana ili ne, nego moras da joj citas misli i pokrete facijalnih misica, onda tu nema srece.

- - - - - - - - - -

Ja šaljem jasne i nedvosmislene signale.
Više puta mi se desilo da suptilni signali ostanu ne primijećeni. Od tada samo jasno.

A sta su za tebe jasni signali?
 

Back
Top