Izbirljivost - koliko ste izbirljive?

gost 390446

Iskusan
Poruka
5.726
Ovaj clanak me je inspirisao da se zapitam....

https://www.krstarica.com/zivot/ziv...m_medium=text_link&utm_campaign=banner_header

Koliko covek mora da bude nenormalan pa da bude ovoliko izbirljiv, da pravi tabelu sa muskarcima i ocenjuje ih, daje im pluseve i minuse, pravi neke statistike kao da se radi o testiranju kvaliteta nekog proizvoda, na primer, karburatora.... :think:

Pitanje, prvenstveno, za lepsu polovinu: sta vi kazete na sve ovo, na ovoliku izbirljivost?
Je li to normalno?
Jeste li nekada radile nesto slicno - izadjete sa vise njih, pa onda pravite poredjenja, statistike, itd, pa onda, na osnovu PODATAKA, a ne OSECANJA odlucite da li cete biti sa nekim ili ne?

Meni je, sve ovo, iskreno, gadno :neutral::confused::(
 
Ovaj clanak me je inspirisao da se zapitam....

https://www.krstarica.com/zivot/ziv...m_medium=text_link&utm_campaign=banner_header

Koliko covek mora da bude nenormalan pa da bude ovoliko izbirljiv, da pravi tabelu sa muskarcima i ocenjuje ih, daje im pluseve i minuse, pravi neke statistike kao da se radi o testiranju kvaliteta nekog proizvoda, na primer, karburatora.... :think:

Pitanje, prvenstveno, za lepsu polovinu: sta vi kazete na sve ovo, na ovoliku izbirljivost?
Je li to normalno?
Jeste li nekada radile nesto slicno - izadjete sa vise njih, pa onda pravite poredjenja, statistike, itd, pa onda, na osnovu PODATAKA, a ne OSECANJA odlucite da li cete biti sa nekim ili ne?

Meni je, sve ovo, iskreno, gadno :neutral::confused::(

Pazi, tu je zamka, jer se radi o prvim izlascima i jos uvek nisu razvijena osecanja.
Da sam imao slicnu tabelu, sad bi ona guzata komsinica o kojoj sam i teme otvarao bila moja:rumenko:
 
Pazi, tu je zamka, jer se radi o prvim izlascima i jos uvek nisu razvijena osecanja.
Da sam imao slicnu tabelu, sad bi ona guzata komsinica o kojoj sam i teme otvarao bila moja:rumenko:

OK, ali pre prvog izlaska, moras, valjda, vec da poznajes osobu, nisu svih 77 dejtova bili blajnd....tako da bi trebalo da je vec sposobna da razvije neko osecanje, bar za neki mali korak vise....da bar pokusa....
Ja bih rekao da doticna nije sposobna za osecanja, da je emotivno frigidna, cim su joj vazniji podaci iz tabele od licnog osecaja.

Nego, gde su zene, spavaju? :D Zanima me pogled iz zenskog ugla na ovaj slucaj....
 
Ali pazi, njoj je najbitnije da muskarac ima smisla za humor i da ina ambicije :lol: Ovo je novi nivo ultimativne zenske lazi! Kad neuspesno izadje sa 77 likova a tvrdi da joj je bitan smisao za humor. Evo ja tvrdim da ce ova riba zavrsiti sa nekim ozenjenim slepcom na kojeg ce se naloziti zbog para i koji ce da je fizicki maltretira i koji ce da joj napravi dete i da je sutne

- - - - - - - - - -

I da dodam da ja toliko zena nisam video u zivotu!
 
OK, ali pre prvog izlaska, moras, valjda, vec da poznajes osobu, nisu svih 77 dejtova bili blajnd....tako da bi trebalo da je vec sposobna da razvije neko osecanje, bar za neki mali korak vise....da bar pokusa....
Ja bih rekao da doticna nije sposobna za osecanja, da je emotivno frigidna, cim su joj vazniji podaci iz tabele od licnog osecaja.

Nego, gde su zene, spavaju? :D Zanima me pogled iz zenskog ugla na ovaj slucaj....

Meni je sve vise prisutna teorija da doticna u stvari voli zene...

Ja toliko kilometara na bicikli nisam izvozao...:lol:
 
izbirljivost je dobra osobina jer drži pod kontrolom neke kriterijume koje imaš
ali biranje partnera za život u formi intervjua za posao nikad ne može da se pretvori u nešto spontano i privlačno.

bolje je ostati sam nego biti sa nekim zato što vas je spojilo poklapanje ukusa za filmski žanr
 
Žena je narcis, traži takvog da joj parira i ima da im bude super.

Bas naprotiv, probirac nadje otirac, 100% provereno.

izbirljivost je dobra osobina jer drži pod kontrolom neke kriterijume koje imaš
ali biranje partnera za život u formi intervjua za posao nikad ne može da se pretvori u nešto spontano i privlačno.

bolje je ostati sam nego biti sa nekim zato što vas je spojilo poklapanje ukusa za filmski žanr

Bolje je ostati sam u svakom slucaju:lol:

I da dodam, ja toliko piva nisam u zivotu popio!
 
Slazem se da je nevidjeni narcis, ali isto tako sam sto posto siguran da dva narcisa zajedno nema sanse da funkcionisu.
Bar ne na duze staze.

I ne kazem da ne treba biti izbirljiv, naravno da treba, licno mogu da nabrojim bar 20 osobina koje me automatski odbiju kada ih vidim kod zene, ali ovo je, bre, malo bolesno po meni.
Cini mi se totalan nedostatak onog sto je elementarno za srecu u dvoje: empatije.
 
Da bi se desio drugi sastanak, na prvom mi je moralo biti zabavno i ugodno. To mi je jedini kriterij. E sada, naredni sastanci nose nove kriterije.

Kako sam shvatila oni nije ni izašla na drugi sastanak. Možda je htjela da obori Ginisov rekord.

- - - - - - - - - -

Zayebano prepoznati sarkazam kad ne vidis gestikulaciju, ili ne cujes taj prizvuk u glasu :D

Zaboravila sam staviti ono zeleno čudovište... Neće se ponoviti. :rumenko:
(upravo se sramuljim)
 
Ova gospojica 100% sprema neki naučni rad iz statistike... :lol:

Na jednom sastanku o osobi ne saznaš ništa, pogotovo ako je uključena i trema, kao što obično jeste. Mislim da je ovo što ona radi totalno glupo i da ne poseduje ni mrvicu empatije, već dečka bira kao da bira novi nameštaj... Glupost čista, treba imati kriterijeume, ali slediti srce jer ljubav i veza su po meni ipak samo stvar srca....
 
Da bi se desio drugi sastanak, na prvom mi je moralo biti zabavno i ugodno. To mi je jedini kriterij. E sada, naredni sastanci nose nove kriterije.

Kako sam shvatila oni nije ni izašla na drugi sastanak. Možda je htjela da obori Ginisov rekord.

- - - - - - - - - -



Zaboravila sam staviti ono zeleno čudovište... Neće se ponoviti. :rumenko:
(upravo se sramuljim)

Zelenko je najbolji! :mrgreen:
 

Back
Top