Komplexi ili nesto trece

Kiss_me

Aktivan član
Poruka
1.516
Cesto se na ovom forumu, a i inace, vode price tipa "vi zene ste sponzoruse" ili "ne moze se naci normalan muskarac".

Ono sto mene zanima je, i volela bih da budete sto otvoreniji, iako znam da ce se sad neki "praviti pametni", da li je to generalizovanje u stvari posledica losih iskustava, takvo vaspitanje, ili mozda lecenje svojih kompleksa ili bolje reci svojih tuga sto mozda nismo savrsene ribe ili sto muskarci nemaju dovoljno para da zive zivotom kakvim bi zeleli, pa onda se skrivaju iza takvih stavova tj prebacuju "krivicu" i sramota ih je da pridju devojkama jer misle da su DUZNI da im pruze odredejeni materijalni konfor?
 
Maaa, ljudi su nezadovoljni u globalu, i sobom, i drugima, i ovde na forumu, i uopste....otud i takve price. Licno ne razumem bilo koga ko od starta krene sa tim tripovima "jao, kako su svi losi, a ja dobraaaa", lepo vidis posle 5 minuta da li je neko bas kreten, sponzorka, ili nesto slicno, i onda dovidjence, bre! Ima toliko OK ljudi na ovom svetu (pa, i na forumu), sto trositi vreme na idiote?
 
Kiss_me:
Cesto se na ovom forumu, a i inace, vode price tipa "vi zene ste sponzoruse" ili "ne moze se naci normalan muskarac".

Ono sto mene zanima je, i volela bih da budete sto otvoreniji, iako znam da ce se sad neki "praviti pametni", da li je to generalizovanje u stvari posledica losih iskustava, takvo vaspitanje, ili mozda lecenje svojih kompleksa ili bolje reci svojih tuga sto mozda nismo savrsene ribe ili sto muskarci nemaju dovoljno para da zive zivotom kakvim bi zeleli, pa onda se skrivaju iza takvih stavova tj prebacuju "krivicu" i sramota ih je da pridju devojkama jer misle da su DUZNI da im pruze odredejeni materijalni konfor?


Nisi ni sebi duzan pruziti konfor ako neces, a pogotovo ne njima. Nego zene tako gledaju muskarce. Ne vide nijedan drugi kvalitet nego samo novcani kvalitet. I zato ih je sve vise samih. Tako im i treba.

Zasto meni neka ne bi sve pruzila, bila useljiva a ja sa svojom platom da se bahatim okolo.

I ja bi dao yuga za bmw-a, jbga ali niko ne nudi.
A zasto niko ne prilazi zenama? Zato sto vec unapred svi siromasni znaju kakav ce biti ishod. Pa niko nije lud da ide pecati ribu na reku koja je mrtva i nema ribe u njoj. Prazan hod. Nikakve koristi.
 
sinnke:
Nisi ni sebi duzan pruziti konfor ako neces, a pogotovo ne njima. Nego zene tako gledaju muskarce. Ne vide nijedan drugi kvalitet nego samo novcani kvalitet. I zato ih je sve vise samih. Tako im i treba.

Zasto meni neka ne bi sve pruzila, bila useljiva a ja sa svojom platom da se bahatim okolo.

I ja bi dao yuga za bmw-a, jbga ali niko ne nudi.
A zasto niko ne prilazi zenama? Zato sto vec unapred svi siromasni znaju kakav ce biti ishod. Pa niko nije lud da ide pecati ribu na reku koja je mrtva i nema ribe u njoj. Prazan hod. Nikakve koristi.

Ako ne upecas ribu, upecaces zabu :lol:
 
Kiss_me:
Cesto se na ovom forumu, a i inace, vode price tipa "vi zene ste sponzoruse" ili "ne moze se naci normalan muskarac".

Ono sto mene zanima je, i volela bih da budete sto otvoreniji, iako znam da ce se sad neki "praviti pametni", da li je to generalizovanje u stvari posledica losih iskustava, takvo vaspitanje, ili mozda lecenje svojih kompleksa ili bolje reci svojih tuga sto mozda nismo savrsene ribe ili sto muskarci nemaju dovoljno para da zive zivotom kakvim bi zeleli, pa onda se skrivaju iza takvih stavova tj prebacuju "krivicu" i sramota ih je da pridju devojkama jer misle da su DUZNI da im pruze odredejeni materijalni konfor?

ne
ne bre
ko to meni MORA da pruzi komofor

ako danas nisam sposobna za to kad cu onda :p

ne bre ne
oni bi trebali da UZIVAJU u zivotu zajedno sa nama
 
MENI JE STVARNO DRAGO DA U OVOJ ZEMLJI JOŠ POSTOJE OPTIMISTI, MISLEĆI NA NEKE DOBRE I POZITIVNE STVARI, ALI POGLEDAJMO SE U OČI.ŠTA SI TI CURO HTELA DA POSTIGNEŠ OVIM POSTOM, ŠTA JA ĆU SAD DA KAŽEM, E DOBRO NIJE TAKO SVE SU SU RIBE SUPER NISU SPONZORUŠE HOĆE DA SE UPOZNAJU SA TOBOM IAKO NEMAŠ ZA VODU ITD.ŠTA SE PALITE KEVETI.OVDE JE BRE DRUŠTVO GENETSKI ISKVARENO I JEDNOSTAVNO SE OD TOGA NE MOŽE POBEĆI.MNGO JE LJUDI MOJE GENERACIJE KOJI NIŠTA NISU URADILI SA ŽIVOTOM
YEBIGA NAŠLI SMO SE U NEZGODNO VREME NA NEZGODNOM MESTU I SASVIM JE NORMALNO I OD NAS DA TAKO RAZMIŠLJAMO I OD VAS DA SE TAKO PONAŠATE.
POZ.
 
Af... opet tema o lovi... svaki dan ....Da da to je opsesija...

Ja cu ipak da pljunem... ali stavove i razmisljanja koje smatram da su neispravni. Izvini Kissme ali sve je vise devojaka koje na taj nacin razmisljaju i naravno da to budi neki revolt i bes u nama... jer takva razmisljanja su nenormalna. Tipovi kao moraju da se prilagodjavaju... bzvz... Stavljeni u podredjen polozaj... Zene vladaju... biraju i zahebavaju... No no, mora biti neki revolt... Mora neko negde ukazati na pogresna razmisljanja... a ako ne ucinis nista dok zlo prolazi pored tebe onda si i ti saucesnik u tom zlu...

Za ADMINE
Dvostruki standardi (vec vidjeni mnogo puta na forumu)
Ne mogu da ne primetim da je juce Sinketova tema zakljucana pod izgovorom da je tema koncipirana da se pljuje po zenama... E pa onda bi po istoj logici i ova trebala da se zatvori jer je koncipirana da se pljuje po muskima...

Ebala vas opterecenost lovom... gde to vodi... nicem pozitivnom...
 
Kiss_me:
Cesto se na ovom forumu, a i inace, vode price tipa "vi zene ste sponzoruse" ili "ne moze se naci normalan muskarac".

Ono sto mene zanima je, i volela bih da budete sto otvoreniji, iako znam da ce se sad neki "praviti pametni", da li je to generalizovanje u stvari posledica losih iskustava, takvo vaspitanje, ili mozda lecenje svojih kompleksa ili bolje reci svojih tuga sto mozda nismo savrsene ribe ili sto muskarci nemaju dovoljno para da zive zivotom kakvim bi zeleli, pa onda se skrivaju iza takvih stavova tj prebacuju "krivicu" i sramota ih je da pridju devojkama jer misle da su DUZNI da im pruze odredejeni materijalni konfor?

Previše pitanja... Samo sam hteo da kažem da muškarci jesu dužni da devojkama pruže komfor. Mrzi me da razvlačim priču, ali tako je.
 
Kiss_me:
Ono sto mene zanima je, da li je to generalizovanje u stvari posledica losih iskustava, takvo vaspitanje, ili mozda lecenje svojih kompleksa ili bolje reci svojih tuga sto mozda nismo savrsene ribe ili sto muskarci nemaju dovoljno para da zive zivotom kakvim bi zeleli, pa onda se skrivaju iza takvih stavova tj prebacuju "krivicu" i sramota ih je da pridju devojkama jer misle da su DUZNI da im pruze odredejeni materijalni konfor?
Vecina tipova ne gleda pare uopste... sto bi znacilo da oni nisu optereceni parama.

Zene imaju komplekse i strah od zivljenja losijim zivotom od onoga koga sanjaju. I te svoje komplekse lece na tipovima. A krivicu prebacuju na tipove.

Danas su standardni i uobicajeni slucajevi da devojka pita "gde radis, koliko zaradjujes" Pa je onda redovna prica o nekom "izdrzavanju". Pa onda zahebavanje sto vozi losa kola ili sto nema kola. Stambeno pitanje, naravno redovno. Pa onda raskidi zato sto tip ne zaradjuje dovoljno.

Ovo sve su danas svakodnevne i standardne pojave koje nas vise i ne cude i sa kojima su se mnogi i pomirili kao normalnom posledicom situacije u kojoj smo. A ako i znas nekog tipa da ima kompleks od para, zapitaj se odakle mu taj kompleks i ko mu ga je nabacio...
 
GalebDzonatan:
m nemas ti pojma bwe :p Vodi k' pozitivnom saldu ;)
Pa onda bi trebali da batalimo pricu o lovi... jer npr reci nekoj da je sponzorusa je debilno i samo ces je oterati time. U suprotnom slucaju ako ona hoce da joj budes sponzor onda ce ona tebe oterati.... Tako da pozitivno bi bilo zaobici pricu o lovi. Naravno da je plus ako je neko ima, ali taj plus nije ni presudan ni bitan uopste i totalno je to sporedno nesto. Takvo razmisljanje bi bilo pozitivno... Ipak, malcice je drugcije u praksi... Ma...
 
Kiss_me:
Cesto se na ovom forumu, a i inace, vode price tipa "vi zene ste sponzoruse" ili "ne moze se naci normalan muskarac".

Ono sto mene zanima je, i volela bih da budete sto otvoreniji, iako znam da ce se sad neki "praviti pametni", da li je to generalizovanje u stvari posledica losih iskustava, takvo vaspitanje, ili mozda lecenje svojih kompleksa ili bolje reci svojih tuga sto mozda nismo savrsene ribe ili sto muskarci nemaju dovoljno para da zive zivotom kakvim bi zeleli, pa onda se skrivaju iza takvih stavova tj prebacuju "krivicu" i sramota ih je da pridju devojkama jer misle da su DUZNI da im pruze odredejeni materijalni konfor?

gledaj, moje je da donesem hranu na sto, ali je previse traziti beluga kavijar i kristal. boricu se da uspem dovoljno u zivotu da eliminisem sto vise problema koji se stvaraju zbog manjka para, ali neke stvari nikada necu moci da priustim, pa je smesno ocekivati previse. ali to se odnosi na porodicu. sta ja imam devojci da pruzam materijalni komfor, ima mamu i tatu, neka joj oni pruzaju.

gde je tu problem? devojka vidi drugaricu iz srednje koja se vozi u S 600, a ona u Yugu od 15 dina, momentalni napad zavisti. ili ortak koji vidi ortaka koji, pored stalne, vrti jos tri, pocinje pitanje da se radja: sto to ne bih mogao i ja? i otuda pocinje ono "vi zene ste sponzoruse" ili "ne moze se naci normalan muskarac". pruzi se koliko ti je pokrivac dug, i budi srecan da imas isti!
 
Pero, u opste nisi shvatio poentu moje teme. Nisam ja htela da pricam o parama, niti sam otvorila temu da se pljuje o muskarcima. Ako nisi primetio, tema je, zasto i zene i muskarci pljuju generalno po drugom polu.
Pare su, bar za mene, najmanje bitna stavka u zivotu. Trenutno cak odradjujem pripravnicki volonterski i veruj mi srecna sam. Sreca dolazi iz osecanja ispunjenosti i samokorisnosti.
Kazes da zene vladaju, a u sledecem postu kazes da traze da ih finansiras. Zar nije to malo kontradiktorno
Opet polazim od sebe i kazem da sam najsrecnija sa onim dinarom koji sama zaradim. Nije me strah ni da ga potrosim. Ne pitam se da li ce mi biti prigovoren.
 
sinnke:
Nisi ni sebi duzan pruziti konfor ako neces, a pogotovo ne njima. Nego zene tako gledaju muskarce. Ne vide nijedan drugi kvalitet nego samo novcani kvalitet. I zato ih je sve vise samih. Tako im i treba.

Zasto meni neka ne bi sve pruzila, bila useljiva a ja sa svojom platom da se bahatim okolo.

I ja bi dao yuga za bmw-a, jbga ali niko ne nudi.
A zasto niko ne prilazi zenama? Zato sto vec unapred svi siromasni znaju kakav ce biti ishod. Pa niko nije lud da ide pecati ribu na reku koja je mrtva i nema ribe u njoj. Prazan hod. Nikakve koristi.

E upravo na ovakve stavove i mislim :D
 

Back
Top