iz protesta spalio porse, u ponedeljak hoce i samog sebe.

milica cobanica

Veoma poznat
Poruka
12.483
:eek:

KRVARIO SAM ZA SRBIJU, A ČEKAM DRŽAVLJANSTVO 42 GODINE: Pogledajte kako je Božo ZAPALIO PORŠE OD 170.000 EVRA! Posle toga zapretio: U PONEDELJAK ĆU ZAPALITI SEBE!
Božidar Filipović (53), biznimen i nekadašnji bokser, zapalio je svoj skupoceni "porše kajen" revoltiran time što su mu iz "Parking servisa" odneli terenac i pritom ga oštetili!

Čovek nije više mogao da trpi nepravdu, a pošto mu je pukao film, iz očaja je benzinom polio skupoceni automobil, a potom ga zapalio.

Filipović, koji je, inače, poreklom iz Crne Gore, kazao je da je tim radikalnim potezom želeo da skrene pažnju na sebe i zbog toga što je ponovo odbijen za srpsko državljanstvo, iako u Srbiji živi već 42 godine, zbog čega nema dokumenta i ne može da raspolaže svojim višemilionskim iznosnom u evrima, koje ima na računu.

"Za Srbiju sam krvario na frontu, imao sam osam operacija, ovde sam i vojsku služio i sada moj život po nekome ne vredi ničemu. Sve su mi oteli, bacali su mi bombe na kuću, a sad su mi uzeli i auto. Faktički ga ukrali i slupali. Pošto sam ja sad niko u ovoj zemlji, ne treba mi ni ovaj auto, nema svrhe da postoji. Molim predsednika da me primi da mu kažem šta imam, a ako ne isteram pravdu spaliću i sebe", zaključio je Filipović.
ostatak teksta na kuriru

ja sam... blago receno zatecena da se neko odluci na ovakav vid protesta i... trenutno nemam komentar.
a vi?
 
ko zna koliko oni miliona i milijardi potrose da kupe srpske pasose, da bi mogli putovati u rusiju i kinu bez vize.

Pa šta si mislio, da će Vučić da uzima kredite od MMF da nahrani onu svoju gladnu armiju? Nakon biznisa sa skupocenim pasošima, priprema se i posao sa ličnim kartama. Ko to dobije, može da putuje po celoj Srbiji bez vize, malo li je na ovu skupoću? :D Nisam doduše siguran za KiM, ali bez brige, evo Vučić upravo prilegao da reši taj problem jednom za svagda...
 
Poslednja izmena:
:eek:


ostatak teksta na kuriru

ja sam... blago receno zatecena da se neko odluci na ovakav vid protesta i... trenutno nemam komentar.
a vi?

Коментар треба да дају манијаци на власти који човеку не дају држављанство толике године. Ужасна срамота јер у исто време иста та власт дели држављанство "Курти и Мурти"......... бедници........
 
Коментар треба да дају манијаци на власти који човеку не дају држављанство толике године. Ужасна срамота јер у исто време иста та власт дели држављанство "Курти и Мурти"......... бедници........

Od tog ulizistva polukriminalnim miljeima ljudi, gadis mi se.

Ne moze na ovaj nacin da se resavaju problemi, i bas me briga kad je glup. Da je tako kao sto se pise, pa nije valjda da mu neko 43 godine ne bi dao drzavljanstvo? Nego sigurno da ima razloga a najsumnjiviji su ti koji se "kunu" u to da su "krvarili za drzavu", ali je zato "biznismen" i ima porsea.
 
Poslednja izmena:
Успутни податак да су му бацане бомбе на кућу, који дотични наводи као пример велике 'неправде' коју је претрпео, доста нам говори о овом појединцу.

Upravo tako, i zato sam i sama pomislila i rekla da je verovatno "polukriminalni milje" ljudi. A to je vec tema za hroniku, ako je uopste i za tamo.
 
Upravo tako, i zato sam i sama pomislila i rekla da je verovatno "polukriminalni milje" ljudi. A to je vec tema za hroniku, ako je uopste i za tamo.
Мало је часних међу онима коју су 'за Србију крвалили' па завршили као милионери.

Због таквих је Србија крварила, и још крвари.
 
Od tog ulizistva polukriminalnim miljeima ljudi, gadis mi se.

Ne moze na ovaj nacin da se resavaju problemi, i bas me briga kad je glup. Da je tako kao sto se pise, pa nije valjda da mu neko 43 godine ne bi dao drzavljanstvo? Nego sigurno da ima razloga a najsumnjiviji su ti koji se "kunu" u to da su "krvarili za drzavu", ali je zato "biznismen" i ima porsea.

Не брини - и ти се мени гадиш....... а то гађење биће нарочито изражено када будеш укапирала ко се све населио у Нишу и ко све има наше држављанство....... али очигледно некима не вреди причати јер су у питању чудне особине неких пернатих створења:

 

Back
Top