should I stay or should I go

Ako ti je dovoljan samo sex i ako ti uopce moze biti odlican ako je sve ostalo xxxx - go for it.

čudno je, ali može..
jebbeno je samo kad mi padne na pamet da želim i nešto više i da to bude ok.. a to je u datim okolnostima praktično nemoguće.. i odatle pitanje iz naslova...

- - - - - - - - - -

evakuacija...ugasi svetlo...i ne okreci se sine

zašto?

- - - - - - - - - -

I don't give **** my darling. We are going to **** until loses our minds and after we are going to do the same shit again . Don't think too much:lol:

e brate smara me engleski..
 
zasto da ti presedne svaki put kad ga umocis?

pa pazi, ne presedne tu nikome ništa, sve je kul.. ali se jednostavno raziđemo, svako na svoju stranu, svako živi svoj život.. pa se onda eventualno popičkamo oko toga ko će kome prvi da se javi.. pa onda opet bude sve kul i tako u krug.. ono, nikakvih tu velikih trzavica nema, ali nam ne ide da uspostavimo nešto što bi makar i ličilo na vezu..

- - - - - - - - - -

Ako ti je seks najvažnija stvar u vezi, onda ostani.
Ako ti je srednje važan, a zanima te i još nešto više, beži glavom bez obzira....

navela si me da se zapitam i sad sam shvatila da je problem u meni, jer pojma nemam šta hoću.. :neutral:
 
Ja sam najbolji seks imala sa konfuznim ljudima i u ne baš sjajnim vezama.
Vodjenje ljubavi je nešto drugo i to se desi kada emocije stavis na prvo mjesto.
Seks je ipak seks i nema veze sa dubinom emocionalnog odnosa.
Rado ga se sjećam...
 
heroino, da te priupitam za objašnjenje naslova i ujedno za temu...leba ti ?

o čemu se radi ?...malo podrobnije ako može

e pa ništa, ono, sex je ful, a i ja i taj lik smo malo emotivno hendikepirani i teško da ćemo ikada imati vezu koja je po svim opšteprihvaćenim kriterijumima definisana kao normalna.. i sad se pitam šta ja tražim u svemu tome i da li je sex dovoljan razlog za ostati u toj šatro vezi..

- - - - - - - - - -

Ja sam najbolji seks imala sa konfuznim ljudima i u ne baš sjajnim vezama.
Vodjenje ljubavi je nešto drugo i to se desi kada emocije stavis na prvo mjesto.
Seks je ipak seks i nema veze sa dubinom emocionalnog odnosa.
Rado ga se sjećam...

to je to.. najbolji sex se nekada desi i bez trunke zdravih emocija..
 

Back
Top