Da li vas vredja kad vam neko ponudi sex?

Ih Barbara........
"Os reci da ima hrabrih muskaraca......:zcepanje:
Pa da nema navalentnih zena mi Srbi kao nacija bi prestali da postojimo vec odavno........:roll:

Barbi je u pravu, al za malo.:) Zene su sve vise egocentricne, zato se klatno emotivnoiracionalnog pomerilo prema racionalnom i zene
se vise ne sluze finim navodjenjem i zavodjenjem, nego su sebi stvorile obavezu da se izjasnjavaju direktno ili indirektno.
Sloboda odlucivanja i mogucnosti daju privilegije, ali i obaveze.
A bezobrazluk o hrabrosti muskaraca pricaju zene koje muskarci zaobilaze.
 
Cak i sa tolikim egoom zene sa pojacanim libidom ili nekom frustracijom imaju celodnevno razmisljanje koga i gde navatati,

sto se vecini zena koje nemaju stalni sex desava samo kada su u "posebnom raspolozenju" najcesce na dva meseca par dana kada

nalaze nacine da zadovolje svoje potrebe. Kod muskaraca je drugacije, vecina je stalno u potraznji takodje zbog libida ili frustracija,

neki odustanu dok ne naleti ona koju cekaju ili ih pokupi neka navalentna.:)
 
Cak i sa tolikim egoom zene sa pojacanim libidom ili nekom frustracijom imaju celodnevno razmisljanje koga i gde navatati,

sto se vecini zena koje nemaju stalni sex desava samo kada su u "posebnom raspolozenju" najcesce na dva meseca par dana kada

nalaze nacine da zadovolje svoje potrebe. Kod muskaraca je drugacije, vecina je stalno u potraznji takodje zbog libida ili frustracija,

neki odustanu dok ne naleti ona koju cekaju ili ih pokupi neka navalentna.:)

Ne varas se.Ja da sam bila "uvaljutka" udala bih se dosad.
Ali nemam te kvalitete guranja veza, podilazenja i ispiranja mozga muskarcu.
Ne zloupotrebljavam svoj fizicki izgled mada bih mogla "ladno"
Moram biti dobro motivisana i zainteresovana da bih se uopste upustila u bilo kakvu vezu....
 
Zene, da li vas vreja kad vam muskarac ponudi sex?
Muskarci, da li vas vredja kad vam zene ponude sex?

Neko ko je npr slicnih godina ili adekvatnog izgleda, ili loseg izgleda ali nije nenormalna razlika u godinama..Neko obican.

Vi odbijete, ali sta stvarno mislite o tom muskarcu?

Drugarica mi kaze da i ako nece sex sa nekim ko je pitao na normalan nacin, odglumi da je uvredjena.
A u stvari joj takav ostane u lepom secanju bas zato sto je pitao.

Da li je to tacno, ili se ja mozda druzim sa nekim polusvetom?:malav:

Hajmo, ako je ikako moguce- iskrenoPogledajte prilog 456503

Ovu nebulozu sa godinama i izgledom ne bih komentarisala.

A pogotovo ovo glumljenje... Hahah...

Pa, uglavnom govor tela sve kaže, može ona da sanja da je odlumila, ali neka nastavi da sanja.

Ne vređa me, naravno. Šta ima to da me vređa... Može samo da me smara ako sam u nekom dešavanju, inače boli me baš uvo... Osim ako me osoba ne zanima... Onda me ne boli uvo...
 
Barbi je u pravu, al za malo.:) Zene su sve vise egocentricne, zato se klatno emotivnoiracionalnog pomerilo prema racionalnom i zene
se vise ne sluze finim navodjenjem i zavodjenjem, nego su sebi stvorile obavezu da se izjasnjavaju direktno ili indirektno.
Sloboda odlucivanja i mogucnosti daju privilegije, ali i obaveze.
A bezobrazluk o hrabrosti muskaraca pricaju zene koje muskarci zaobilaze.

Ovo je netacan stav , pretpostavka valjda ... nedostatak poznavanja

- - - - - - - - - -

daaaa isti ja pravi djentlmen,samo otvoreno skidaj gace nema foliranja<333

Ponuda je nepristojna bila , nacin duhovit , muzevan , simpatican ..sto mozemo ,ko pita ne skita
 
a da je ponudio soma evara:think:

Da je ponudio ? ...ko se tobom bavio zaboga ,,sto ti napravi :(

- - - - - - - - - -

Onako djuture netacan stav ?

Pa nije to tvoj stav da bi ti bolje znala sta je tacno sta nije.:)

- - - - - - - - - -

Bas sam razmisljao da te zamolim da mi kazes kako bi trebalo da razmisljam.:)

Sada ne mogu ...ali cim ugrabim vremena , obecavam :)
 
izvesna žena mi ponudila seks, čak i da plati hotel
na svoje iznenađenje, odbio sam
bio sam u minus fazi zbog druge žene
ponuda me nije uvredila
nisam još sreo ženu koju bi istinski uvredila takva ponuda, svakoj ženi to godi
u realnom životu one ne dobijaju tako često ponude za seks, štaviše ima perioda kad im bukvalno niko ne prilazi niti nudi čak ni kafu
manite vi internet i slične gluposti gde su svi hrabri i svi nude svašta
 

Back
Top