Da li vas vredja kad vam neko ponudi sex?

gost 388309

Poznat
Poruka
7.764
Zene, da li vas vreja kad vam muskarac ponudi sex?
Muskarci, da li vas vredja kad vam zene ponude sex?

Neko ko je npr slicnih godina ili adekvatnog izgleda, ili loseg izgleda ali nije nenormalna razlika u godinama..Neko obican.

Vi odbijete, ali sta stvarno mislite o tom muskarcu?

Drugarica mi kaze da i ako nece sex sa nekim ko je pitao na normalan nacin, odglumi da je uvredjena.
A u stvari joj takav ostane u lepom secanju bas zato sto je pitao.

Da li je to tacno, ili se ja mozda druzim sa nekim polusvetom?:malav:

Hajmo, ako je ikako moguce- iskreno
Ghelyon.gif
 
Poslednja izmena:
JAo

Kako to misliš?
Hodam ulicom i neko mi ponudi sex?
Šutnula bih ga u jajca,

ako pak upoznam muškarca na nekom eventu i on mi kaže da bi me ebo samo zato što sam zgodna ženska dobio bi još jednom vrh cipelice na isto mesto.

Kad bi neki muškarac koga bi upoznala stao pored mene i počeo da priča nešto zanimljivo i uspostavio komunikaciju sa mnom i kada bi ta komunikacija bila zanimljiva za mene
ja bi se pomolila nebesima u sebi da se konačno seti i postavi mi pravo pitanje.
 
JAo

Kako to misliš?
Hodam ulicom i neko mi ponudi sex?
Šutnula bih ga u jajca,

ako pak upoznam muškarca na nekom eventu i on mi kaže da bi me ebo samo zato što sam zgodna ženska dobio bi još jednom vrh cipelice na isto mesto.

Kad bi neki muškarac koga bi upoznala stao pored mene i počeo da priča nešto zanimljivo i uspostavio komunikaciju sa mnom i kada bi ta komunikacija bila zanimljiva za mene
ja bi se pomolila nebesima u sebi da se konačno seti i postavi mi pravo pitanje.

Пи бре, колико компликација за мало секса..
 
Taj event predpostavljam je neka gala modna svecanost uz pikanterije posluzene na tacni. On nosi kaput, pastelno sarenu esarpu, ima crnu kosu i frizura mu je ko tanki pramenovi dima koji vijugaju preko chela. Ima super bele zube, prodorne plave ili smedje oci, dva dana uredjena brada. Veoma diskretan u razgovoru i generalno zainteresovan za tvoj zivot i izazove. Mistican i deluje veoma profesionalan.

- - - - - - - - - -

E da: I uvek nosi na sebi onaj lagodan smesak i odaje licnost koja na kraju resava stvari.
 
JAo

Kako to misliš?
Hodam ulicom i neko mi ponudi sex?
Šutnula bih ga u jajca,

ako pak upoznam muškarca na nekom eventu i on mi kaže da bi me ebo samo zato što sam zgodna ženska dobio bi još jednom vrh cipelice na isto mesto.

Kad bi neki muškarac koga bi upoznala stao pored mene i počeo da priča nešto zanimljivo i uspostavio komunikaciju sa mnom i kada bi ta komunikacija bila zanimljiva za mene
ja bi se pomolila nebesima u sebi da se konačno seti i postavi mi pravo pitanje.

Evo primer...

Vidim te na nekom eventu i dopadneš mi se, priđem da me osmotriš i da razmenimo par neobaveznih rečenica, neki small talk, čisto da vidiš da nisam manijak ili sl.

Međutim, da skratim stvari, odnosno da što pre dobijem ono što želim, ja budem potpuno iskren i kažem - Prišao sam ti jer si veoma zgodna, ne prilazim često, ali tebi sam morao da priđem i ako na kraju ovog razgovora nije dobro tucanje sa tobom smatraću da je ovaj event potpuno propao. :)

Za ovo dobijam vrh cipelice?

p.s. Ne očekujem odgovor na ovo.
 
Poslednja izmena:
JAo

Kako to misliš?
Hodam ulicom i neko mi ponudi sex?
Šutnula bih ga u jajca,

ako pak upoznam muškarca na nekom eventu i on mi kaže da bi me ebo samo zato što sam zgodna ženska dobio bi još jednom vrh cipelice na isto mesto.

Kad bi neki muškarac koga bi upoznala stao pored mene i počeo da priča nešto zanimljivo i uspostavio komunikaciju sa mnom i kada bi ta komunikacija bila zanimljiva za mene
ja bi se pomolila nebesima u sebi da se konačno seti i postavi mi pravo pitanje.

Dobro, ne vrdaj sad kad znam da si skapirala:p , a uvek odgovoris tako da u stvari i nema odgovora:lol: Kao nekad Slobodan Milosevic:hahaha:
Pitanje je: sta bi u sebi mislila o tom muskarcu? To bi ti bio neko odvratan ili neko ko je ipak procenio prave vrednosti?:flert:
 
a neke žene tako moćno izgledaju da se uopšte ni ne usuđujem ni da ih poduže gledam u oči, a kamo li da im nudim nekakav seks...idi begaj :sad2:
a i plus da pristane zbunio bi se jer bi očekivo da me otkači i pitanje od uzbuđenja dal bi mi se digo i tako...ispo bi konj kako god obrneš
 
Evo primer...

Vidim te na nekom eventu i dopadneš mi se, priđem da me osmotriš i da razmenimo par neobaveznih rečenica, neki small talk, čisto da vidiš da nisam manijak ili sl.

Međutim, da skratim stvari, odnosno da što pre dobijem ono što želim, ja budem potpuno iskren i kažem - Prišao sam ti jer si veoma zgodna, ne prilazim često, ali tebi sam morao da priđem i ako na kraju ovog razgovora nije dobro tucanje sa tobom smatraću da je ovaj event potpuno propao. :)

Za ovo dobijam vrh cipelice?

Od mene ne bi dobio vrh cipelice.... ne bi dobio ni seks...
 

Back
Top