Vučić: Upamtiće me kao čoveka koji je sam otišao sa vlasti

Alter_Ego_

Stara legenda
Poruka
76.367
Vučić: Upamtiće me kao čoveka koji je sam otišao sa vlasti


Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da će ostati upamćen kao čovek koji je sam otišao sa vlasti, "jer nisu uspeli da ga pobede".


Dodao je da će ga upamtiti i zbog reformi, ali i ukoliko sadašnja vlast uspe da reši odnose u regionu.

On je za RTS naveo da su Boris Tadić i Vojislav Koštunica ostali upamćeni jer je u vreme njihove vlasti proglašena nezavisnost Kosova.

On je za RTS naveo da je nezavisnost proglašena dok su se Koštunica I Tadić “svađali”.

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je spreman da izađe na TV duel sa pet lidera opozicije odjednom i da će ih sve pobediti.

On je odgovarajući na pitanja RTS u vezi primedbi da nije izlazio na TV duele upitao - sa kim bi od svih njih trebalo da izađe na taj duel, budući da duel traže i neke vanparlamentarne stranke.

Kako je rekao, može i na javnom srevisu da se to organizuje, da dovedu petoricu opozicionih lidera koje izaberu i da će ih sve pobediti, kao što je njih deset pobedio na izborima.

Vucić je rekao da je jedini uslov taj da ima isto vremena koliko i oni.


https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2017&mm=09&dd=26&nav_category=11&nav_id=1307879

:hahaha:
 
Vozdon je Vozdonu jedina opozicija.

Ostali postojeci su kanta.

Не рисе Мрачак (опет).


Опорба чека да Вучић преда КиМ па да они могу да дођу на власт без баласта Косова и Метохије.

А овоме се из неког разлога много жури. Не знам зашто. :think:
 
Не рисе Мрачак (опет).


Опорба чека да Вучић преда КиМ па да они могу да дођу на власт без баласта Косова и Метохије.

А овоме се из неког разлога много жури. Не знам зашто. :think:

Опорба је дебилна, и не може да освоји ни општину Врачар, а камоли власт у целој Србији.
 
Опорба је дебилна, и не може да освоји ни општину Врачар, а камоли власт у целој Србији.

Не може да освоји власт зато што је дебилна?

Па СНС власт је посебно дебилна па опет је освојила власт. Дакле, то не може бити разлог за неосвајање власти.
 
Не може да освоји власт зато што је дебилна?

Па СНС власт је посебно дебилна па опет је освојила власт. Дакле, то не може бити разлог за неосвајање власти.

Па ето, од СНС има горе. То су Хамдија и Прангија и дебили који их подржавају.
 
Опорба је дебилна, и не може да освоји ни општину Врачар, а камоли власт у целој Србији.
То на Врачару била је битка између тимова Дебилана 1 и Дебилана 2!
Екипа Дебилана 2, победила је за пола коњског копита. :D
 
Samo još dva, najviše tri mandata i otićiću sam! Majke mi!

ne, mandati mu ne trebaju..........samo jos dok prizna KOSOVO kao nezavisnu , od Srbije odcepljenu drzavu, pa ce sam otici na obecano mesto vice-direktora SVETSKE BANKE. Sve je vec dogovoreno sa albancima i sa amerikancima. .....................a i morace da ode u Njujork na novo radno mesto jer, posle onoga sto ce uciniti sa KOSOVOM, ovde ga ceka samo MOTKA...........a nije iskljuceno i "KRAVATA NA GORE"............mislim, zelim mu sve najbolje al Srbija nije Amerika a ni on nije amerikanac pa da za zlocin i izdaju bude nagradjen. Za izdaju postoji samo jedan "nepisani" zakon, jos od kamenog doba .............a srbi se jos uvek nalaze u tom dobu....................zahvaljujuci upravo takvima kao sto je VUCIC.
 
ne, mandati mu ne trebaju..........samo jos dok prizna KOSOVO kao nezavisnu , od Srbije odcepljenu drzavu, pa ce sam otici na obecano mesto vice-direktora SVETSKE BANKE. Sve je vec dogovoreno sa albancima i sa amerikancima. .....................a i morace da ode u Njujork na novo radno mesto jer, posle onoga sto ce uciniti sa KOSOVOM, ovde ga ceka samo MOTKA...........a nije iskljuceno i "KRAVATA NA GORE"............mislim, zelim mu sve najbolje al Srbija nije Amerika a ni on nije amerikanac pa da za zlocin i izdaju bude nagradjen. Za izdaju postoji samo jedan "nepisani" zakon, jos od kamenog doba .............a srbi se jos uvek nalaze u tom dobu....................zahvaljujuci upravo takvima kao sto je VUCIC.


:ok::ok::ok:........да не понављам.........
 
neverovatno je koliko je ovaj covek samouveren..........ovde bi psihijatar imao pune ruke posla.
Dosad su nam presednici bili ratni zlocinci, ustase, pee..deri, lopovi svih vrsta, pecinari iz crnogorskih planina, izdajnici, profiteri, mafija ...............al ludaka, psihopatu dosad nismo imali...........i ovo je slucaj "bez presedana " u svetu.

Aman srbi, ima li ovaj covek lekarsko uverenje da je normalan, psihijatrijske nalaze, pismene dokaze da nije pobegao iz "Laze Lazarevica"...........mada, ne verujem da cak ni "sticenici" takvih ustanova davaju takve izjave.

salü na stranu..............IPAK, KADA IZA VAS STOJI CIA, NATO, ROTSHILD.........I VI BISTE PUCALI OD AROGANCIJE I SAMOHVALE...................nije VUCIC uopste lud................
 
VUCICU, VUCICU..............nisi se valjda odlucio na SUICID...........da se SAM ubijes...? Srpski narod to nikako ne sme dozvoliti.

- - - - - - - - - -

Не дај се Ацо,ти си наше злато!

- - - - - - - - - -



Ма де какви луд,превазишао је ментора(радикал),већи је либерал од Чеде(зачетник ЛДП),највећи европејац,највећи русофил.


doduse, setih se jos jednog takvog, pocetkom 90-tih, koji je goreo od arogancije i prepotentnosti.......................ogadio se cak i svojim mentorima, AMERIKANCIMA.
 
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je spreman da izađe na TV duel sa pet lidera opozicije odjednom i da će ih sve pobediti.

On je odgovarajući na pitanja RTS u vezi primedbi da nije izlazio na TV duele upitao - sa kim bi od svih njih trebalo da izađe na taj duel, budući da duel traže i neke vanparlamentarne stranke.

Kako je rekao, može i na javnom srevisu da se to organizuje, da dovedu petoricu opozicionih lidera koje izaberu i da će ih sve pobediti, kao što je njih deset pobedio na izborima.

Vucić je rekao da je jedini uslov taj da ima isto vremena koliko i oni.

epohalno
izlazi na tv duel posle izbora, ne u izbornoj trci.

uz to, trazi otvorenu diskriminaciju sagovornika, da im se da nejednako vreme za odgovore. ustvari ne nejadnako, nego x5 manje.
demokratski, nema sta.
najbolje da izadje na tv duel, kad ode u penziju.
 

Back
Top