Treba li uci nevin u brak?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne znam sta da mislim. Moj decko me pritiska da idemo do kraja, ali ja nekako ne bih zelela da se to desi pre braka. Volim ga, ali ipak...Sta ako raskinemo? Ne bih zelela da se sutra kajem sto sam popustila. Kakvo je vase iskustvo? Da li ste se vi pokajali sto ste to uradili, ako ste to uradili?
 
kasandra:
Ne znam sta da mislim. Moj decko me pritiska da idemo do kraja, ali ja nekako ne bih zelela da se to desi pre braka. Volim ga, ali ipak...Sta ako raskinemo? Ne bih zelela da se sutra kajem sto sam popustila. Kakvo je vase iskustvo? Da li ste se vi pokajali sto ste to uradili, ako ste to uradili?
A zamisli da se udas za tog tipa pa otkrijes da mu se ne dize, ili da je gotov za 2 sekunde ili da jednostavno ne odgovarate. :roll: Ne verujem da bi dugo ostali u braku. :roll:
A malo iskustva nikada ne skodi, bolje da ti isprobas pa sama znas sta ti odgovara nego da te neki ozeni nevinu pa onda namece svoja pravila i ubedjuje te da se to samo tako radi, da samo tako treba. :roll:
Ja se nisam pokajala i bas mi je lepo! :D
 
kasandra:
Ne znam sta da mislim. Moj decko me pritiska da idemo do kraja, ali ja nekako ne bih zelela da se to desi pre braka. Volim ga, ali ipak...Sta ako raskinemo? Ne bih zelela da se sutra kajem sto sam popustila. Kakvo je vase iskustvo? Da li ste se vi pokajali sto ste to uradili, ako ste to uradili?
Ako te pritiska....shutni ka u d.upe da tri dana ne mozhe da sedne na njega...!!! Kakvo pritiskanje,kakve gluposti... :roll: On ne poshtuje tvoju volju,a ti se bojish da ga ne izgubish?...Mislim da su problm neke druge stvari...npr manjak poshtovanja.... :? Ma,ako hoce neka cheka,ako nece...noga! Nemoj da uradish neshto u shta nisi sigurna da je TVOJA volja... :wink: Ili ga dovedi na forum da prochita neke stvari...da nauchi kako da se ponasha.. :mrgreen:
 
ja mislim da je to greh
pop.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top