Da li je ovo moguce ,Vucicev toranj se nakrivio!

zemunski kej

Elita
Poruka
20.177
Izasla danas slika koja me je zabrinula, Da li je rec o fotomontazi ili optickoj varci ili mozda ono najgore sleganje mocvarnog terena? Iz ovog ugla zaista deluje KRIVO.
%D0%B1%D0%B3%D0%B4%D1%8520-660x330.jpg
 
Struka je rekla da je tu rizicno graditi takve visoke i teske objekte ,Znas i sam da je tu bila mocvara ,Savamala. Oni su tu poboli stotine sipova ali sta ako i oni tonu! Em je skupo kao djavo em je rizicno.

Srbija je kolevka najstarije "vincanske" civilizacije, koja je stara vise od 17 iljada godina ( kaze Deretic ).
I za sve to vreme nikome nije palo na pamet da na tom tlu nesto gradi. Cak ni onim "komunjarama" kojima je i more bilo do kolena, ali samo jedan se nasao... onaj najpametniji...

Zasto su zgrade krive? Zato sto sam pametan!
 
Da nije fotošop? :think:

Ili je stvarno ili je photoshop. Ako je stvarno , bice jos slika po netu.

Onaj kran stoji potpuno pravo tako da ne verujem da je opticka varka

- - - - - - - - - -

Pa jel od svih Boegradjana na forumu niko se ne nadje da uslika i postavi nam iz prve ruke?

Ovo je opticka varka...Pogledaj desni deo zgrade,ravan je u odnosu na ostale konstrukcije.
Samo su uhvatili ugao gde e zgrada siri u donjem delu i ispadne kriva (toliko da je stvarno kriva,srusila bi se...
Ona ce da tone postepeno,i za 5-10 godina ce pokazeti da li su u pravu strucnjaci koji tvrde da joj tu nije mesto (a nije joj mesto inace ).
 
Па сигурно да је могуће... стручњаци из те области су написали и објавили на десетине страница писаног материјала којим упозоравају да тај део града НИЈЕ ПОДОБАН ЗА ГРАДЊУ -------
 
Srbija je kolevka najstarije "vincanske" civilizacije, koja je stara vise od 17 iljada godina ( kaze Deretic ).
I za sve to vreme nikome nije palo na pamet da na tom tlu nesto gradi. Cak ni onim "komunjarama" kojima je i more bilo do kolena, ali samo jedan se nasao... onaj najpametniji...

Zasto su zgrade krive? Zato sto sam pametan!

:)

A mozda i zbog "nase kolektivne krivice i silnih izvinjavanja" ?

- - - - - - - - - -

prethodna vlast nije obezbedila podlogu za temelje i evo gde smo dosli Nakrivio se.


:eek:


Ne mislis valjda da su ...?!

:roll:

Ko bi to rekao ...!

A tako fini i ne srcu supu , a i kolena depiliraju . :think:
 

Back
Top