Nasilje na televiziji

USArmy

Početnik
Poruka
16
Ukoliko muskarac tuce zenu, i zena prijavi MUP-u za nasilje u porodici, muskarac ce biti suspendovan na 48h iz kuce i preti mu prema zakonu 60 dana zatvora, dok kod teskih krivickih dela posebne hitne mere!

Sta je sa rijalitijima? Zasto policija ne reaguje kada postoji detaljno na YouTubu snimak kako neko nekog udara, pljuje, vredja, poliva vodom, urla?

Zar prema zakonu o nasilju, psihicko maltretiranje nije krivicno delo? Hoce li neko pametan i normalan da mi objasni ukoliko neko radi u policiji, sta se ovde desava??? :dash:


zasto policija ovde nije reagovala i odvela je u MUP?
 
Nikada mi nece biti jasno da pored svih stresova koje covek u toku dana prodje u ovom savremenom svetu ,ima zelju da umesto da se opusti uz TV i gleda nesto pozitivno on gleda rijalitije.U njima je toliko nasilja i prostote da me brine koliko je postalo jadno i demoralisuce uopste diskutovati o njima.Posebno je bedno da televizijske kuce zaradjuju novac na ovakvim bljuvotinama kojima izlazu sopstveni narod i sopstvenu decu.Unistavamo sami sebe bez trunke obzira i savesti.Nema goreg neprijatelja za jedan narod od destruktivnih grupa koje su poprimile zabrinjavajuce razmere i onih koji ih slede makar i gledajuci ih na televiziji.Oni koji to gledaju su mozda i gori od onih koji prezentuju.
 
imam utisak da je ovo sve gluma i namesteno, i da ovo nije nikakvo nasilje...kao na filmu, zadruga im da zadatak, ovog obaveste da se pripremi, i milion Srbistanaca skace i vristi zapanjeni scenama!

A šzo pitaš onda kac znaš odgovor?
Rijaliti nisu normalni i ne ppdležu normalnim zakonima...

- - - - - - - - - -

možeš i da promeniš na rts3 da gledaš gole ljude kako guraju glavu jedni drugima u guzicu

Na šta konkretno misliš?

- - - - - - - - - -

Oni koji to gledaju su mozda i gori od onih koji prezentuju.
najgori su oni koji učestvuju.
 
Ko je vlasnik televizije na kojoj se emituje realiti djubre?
Ista osoba ciji sin je ubio dete na pesackom prelazu.Nije dobio kaznu.Citali smo stalno u novinama o tome.
Zakon ne postoji za bogatase ni u jednoj drzavi sveta.One prave bogatase kao sto je je ovaj covek.

Ovaj covek ima zadatak da ljude drzi uspavane.Nesvesne.Omamljene.Kako se ne bi masovno bunili zbog stanja u zemlji.
Kod neinteligentnih i priprostih to ide tako sto se tese time da "nisu jadni kao ovi u rialitiju".Ili jos gore "ako su ovi pacenici u rialitiju uspeli,mogu i ja".Najgore - gledaju ovo djubre ozbiljno,navijaju i gube vreme na nista.Bukvalno nista.Upijaju poruku da je pozeljno biti jadan,prost,bedan.Spavaju budni.Dobijaju dnevnu dozu morfijuma zvanu rialiti.

Ne zelim ovo djubre da gledam.Ti ljudi su talog drustva,oni na liniji,nebitni totalno.Ali su svuda i svuda se guraju da bi ljudi bili uspavani.

Uspavana osoba ne misli,ne radi,ne funkcionise po svome.Njome se upravlja preko tv ekrana.

"Iskljuci taj program dok ne isperu ti mozak."
 
Ko je vlasnik televizije na kojoj se emituje realiti djubre?
Ista osoba ciji sin je ubio dete na pesackom prelazu.Nije dobio kaznu.Citali smo stalno u novinama o tome.
Zakon ne postoji za bogatase ni u jednoj drzavi sveta.One prave bogatase kao sto je je ovaj covek.

Ovaj covek ima zadatak da ljude drzi uspavane.Nesvesne.Omamljene.Kako se ne bi masovno bunili zbog stanja u zemlji.
Kod neinteligentnih i priprostih to ide tako sto se tese time da "nisu jadni kao ovi u rialitiju".Ili jos gore "ako su ovi pacenici u rialitiju uspeli,mogu i ja".Najgore - gledaju ovo djubre ozbiljno,navijaju i gube vreme na nista.Bukvalno nista.Upijaju poruku da je pozeljno biti jadan,prost,bedan.Spavaju budni.Dobijaju dnevnu dozu morfijuma zvanu rialiti.

Ne zelim ovo djubre da gledam.Ti ljudi su talog drustva,oni na liniji,nebitni totalno.Ali su svuda i svuda se guraju da bi ljudi bili uspavani.

Uspavana osoba ne misli,ne radi,ne funkcionise po svome.Njome se upravlja preko tv ekrana.

"Iskljuci taj program dok ne isperu ti mozak."

Bas tako.Oni koji prezentuju djubre,i sami u djubretu obitavaju.Oni nemaju ni duse,ni postovanja ni prema svojoj porodici a kamo li prema narodu uopste.Kad,tad i njegovo unuce ili praunuce ce videti price koje su emitovane na slicnim televizijama.Eto ti bruke za pokoljenja.Ko ti je bio deda?Taj i taj...aha,onaj sto je unistavao omladinu bljuvotinama i od toga lepo zaradjivao.Eto,kao se ljudi grese i prodaju za novac a posle kad im se desi neka tragedija u porodici,pitaju se sta su Bogu zgresili?Ko unistava duge na bilo koji nacin i skrnavi covecnost i ljubav prema svom narodu,nema cemu dobrom da se nada.Novac...dodje i prodje.Ostaju dela za nama.Zato,progledaj moj narode i otvori oci da neobnevidis zarad gluposti i pohlepe i vrece para!
 

Back
Top