Jamajka

Viza ti treba a nasih ne znam dali ima. Pogledaj za vizu ne verujem da se tesko dobija. Ja ovde u dominikan jednostavnije mogu da izvadim sve vize na za nas pasos da su mi potrebne nego kod nas u srbiji. Ajde pozdrav
 
F117:
kako emigrirati tamo... jel treba viza za ljude iz SiCG, svaka informacija je dobrodosla. hvala!!!

Zaboravi! Nije vredno ni razmisljati seliti se na Jamajku, prvo ne verujem da ces dobiti papire , to je zemlja Komonvelta, to ti je slicno kao da hoces da se uselis u Britaniju.
Drugo, pobegao bi posle mesec dana kada bi upoznao jamajcane, da me neko ne shvati pogresno, ali to je takva stoka od ljudi, ma bolje da ne pricam....

Trazi drugu opciju, najtoplija preporuka, samo gubis vreme.
 
djorax:
Kako to da cveta kriminal a vlast drze Englezi?

Ne bih znao da odgovorim na to pitanje ali situacija je takva kakva je. Kriminal je verovatno vezan sa nemastinom i velikim siromastvom. Tako ti je na vecini karipskih ostrva.

Znas kako, kada dodje belac na neko ostrvo on je odmah potencijalna meta, gledaju kao kao u crtanim filmovima, kao dzak pun dolara koji hoda. Probace na bilo koji nacin da dodju do tog novca, na ovaj ili onaj nacin.
 
... kako ti ne dosadi toliko zenskog sveta oko tebe.. :?
...moras naci mirno i skrovito mesto za prikupljanje energije :twisted: , pre svega za sebe... :wink: a da u to nije ukljucen ni vikend, ni..dal to bese Mirijevo... 8-)
 

Back
Top