POLNI ORGANI LANDARAJU NA NACIONALNOJ FREKVENCIJI

Има и за вас

DKezQX5WkAE1Quq.jpg

Ima nije da nema, al ovde je reč o muškoj disciplini - uporedjivanje ćurana

Recimo svuda u svetu rijaliti šou sadrži scee sa golotinjama oba pola
Što je najludje ako je samo prosta golotinja onda stave 14+
Naši viktorianski cenzori čim vide dalje od lakta odmah stavljaju 18

Ali kod nas tako šta da vidiš... pa to sevaju klipovi na youtube, vidi narode šta ovaj ima a ja nemam... pa zumiranja...
čitav vašar domaćeg mentaliteta

ovde se gaće skidaju "u poverenje" :tajna:

- - - - - - - - - -

PUSTO TRUSKO OD MENTALITETA :D

- - - - - - - - - -

bitef pozoriste ionako sluzi za predstave koje su proeu, znaci jad i beda liberalne demoracije, serendanje bez smisla i kraja. prestao sam tamo da idem davno

E TEBE SAM ČEKAO PA DA IDEMO...

sad si ga išamarao treći put pa si došao da nam objasniš svoju čistotu SNS duvača u Ljubu

kad bi žene zapravo znale na šta se sve muškarcima diže... cccc....
 
bitef pozoriste ionako sluzi za predstave koje su proeu, znaci jad i beda liberalne demoracije, serendanje bez smisla i kraja. prestao sam tamo da idem davno

Tačno.

Ja više krezubih usranaca i ljakse opancara ne videh nego kad pohrlise da se uclanjuju u smrdljivi dos da bi i oni u svojim malim, ograničenim zivoticima ispali in i cool mada tacno značenje nikad nisu skapirali, ograničena im sposobnost kapiranja.

To je primetno i u komentarima jer ko ooravdava ovu bljuvitinu prikazanu u udarnom terminu nac.servisa pokušava da osmisli svoj jadni, isprazni zivotic ali na pogrešan način.

Svakakve bljuvotine pokušavaju da podmetnu pod umetnost pa čak takve i imaju svoju publiku, gore ih opisah, ali uskraćeni imaju priliku da plate kartu i uživaju u nastranostima tuđih govana, jedenja istih i lizanja dupeta dok je prikazivanje ovoga ovde i na ovaj način ne samo degutantno već skandalozno.

Trebalo bi neko debelo da odgovara za ovo dok nisu počeli i maloletni decu da kresu javno i na sceni.
 
Tačno.

Ja više krezubih usranaca i ljakse opancara ne videh nego kad pohrlise da se uclanjuju u smrdljivi dos da bi i oni u svojim malim, ograničenim zivoticima ispali in i cool mada tacno značenje nikad nisu skapirali, ograničena im sposobnost kapiranja.

To je primetno i u komentarima jer ko ooravdava ovu bljuvitinu prikazanu u udarnom terminu nac.servisa pokušava da osmisli svoj jadni, isprazni zivotic ali na pogrešan način.

Svakakve bljuvotine pokušavaju da podmetnu pod umetnost pa čak takve i imaju svoju publiku, gore ih opisah, ali uskraćeni imaju priliku da plate kartu i uživaju u nastranostima tuđih govana, jedenja istih i lizanja dupeta dok je prikazivanje ovoga ovde i na ovaj način ne samo degutantno već skandalozno.

Trebalo bi neko debelo da odgovara za ovo dok nisu počeli i maloletni decu da kresu javno i na sceni.

Krešu decu, kasape žene, jebu ovce i pre ovog "vrhunca nemorala".
 
Krešu decu, kasape žene, jebu ovce i pre ovog "vrhunca nemorala".

Doneli navike iz svojih domaja i automatski dobili članske karte dos sranaka, ko da ih sad gledam :aha:

Ne postoje 'aljine i italijanske cipele koje taj vonj mogu da im potaru al nešto najodvratnije što su uradili i još uvek su tamo one dve lezbace što su na čelu nwo za decu žrtve incesta.
Na pojavu obe lezbace ja se stresem kao odrasla žena, a ne ona jadna dečica.
 
Је л' вам се десило да некад кликнете на неки порнтубић?

Онако, случајно?

- - - - - - - - - -

Krešu decu, kasape žene, jebu ovce i pre ovog "vrhunca nemorala".

Све ти је то код Ребеке у Лици била редовна појава. А онда је дошла у Београд и прокултивисала се.

Па то више не ради, чак ни због уметности.
 
bitef pozoriste ionako sluzi za predstave koje su proeu, znaci jad i beda liberalne demoracije, serendanje bez smisla i kraja. prestao sam tamo da idem davno

па и политика малог Алека је проЕУ. хоћеш да кажеш да нас он води у јад и беду?!

страшно шта се овде пише!
 
Ako je ovo umetnost (nisam gledao, ali vidim da je akcenat i sva radnja u golotinji) onda smo svi mi doktori umetnickih nauka - samo se skinemo i ete ti umetnost, i to vrhunska.

To je kao ono platno sa nicim na njemu, ili celo namazano crno, i to je kao neki vrh i ja treba da meditiram na temu sta je na slici i sta je umetnik 'teo. A on nije imao ideju, a mozda ni sposobnost, da nacrta/naslika nesto bolje.

Sve u skladu sa trendom mediokritetstva koji se proglasava za vrhunsko sirom sveta. :zblesav:

Eve vam malo umetnosti:

:guza:
 
Бека, причај нам какве сте све уметничке перформансе имали у завичају.

Šta bilo, opet te sutnuli, niko neće da priča s tobom pa moraš sam sa sobom, svojim klonjarama, tugica :(

Nema veze, zapreti im, odma' će se nadju pacijenti bez ikakvog dostojanstva čak i ovako zamaskirani.
 
Знаш како?
Од кад је света и века, људи врше велику нужду.
Али, опет не бих волео да гледам у крупном плану како на јавном сервису столица излази из људског ануса.
Је ли ти сад јасније?

A ko te tero da gledaš otvaranje Bitefa?

Znaš li da je u vreme Dionisijevih svečanosti ebo ko je koga dovatio po ulicama i šumama a sada se svi zgražavamo da se modernim i otvorenim pristupom ljudi upoznaju sa jednom svetkovinom koja je bila sve samo ne pristojna.

Još jedan argument tu igra ulogu a to je da su upravo svoj performans prilagodili ljudima navučenim na gledanje rijaliti programa.

- - - - - - - - - -

A ti?
Ugasi tv i pročitaj neku dobru knjigu dok traju svečanosti
 
Какаве вез има ова тема са политиком ? - нема никакве.
БИТЕФ је много старији од ЕУ, а такве тенденције у позоришту постоје и пре БИТЕФА -а и пре увођења вишестраначког система.
Покушај да се позоришна представа, која не спада у категорију политичког или "ангажованог позоришта" које је такође ствар далеко старија и увелико спада у историју позоришта, је силовање и злоупотреба политике.
Ако је у питању вређање јавног морала као поввод за разговоре, онда је ова тема на погрешном месту и припада разговорима о телевизији и програмској оријентацији Јавног сервиса.
 

Back
Top