Kako da uguram?

Rasejani Prorok

Buduća legenda
Poruka
30.233
Ne znam dal je bila tema al meni komplikovana ona objašnjenja.
Mislim da su od ne tako komplikovane stvari napravili nuklearni centar.
Jednostavije mi je da podešvam serverske IP tabele i cross-platform skripte nego ovo što su objasnili na netu
Nikad mi do sada nije trebala ova oblast tako da možete da pričate šta god hoćete a ja sam zeka pa ću da vam verujem.

Dakle uradio sam tekstualni subtitle za video klip i kad se to gleda iz bilo kog plejera bude super.
E sad ideja vodilja je da ja video sa već nalepljenim tekstom prebacim na YouTube

Znači ono ide film a prevod moj al da bude sve jedan fajl
 
Poslednja izmena:
Ne znam dal je bila tema al meni komplikovana ona objašnjenja.
Mislim da su od ne tako komplikovane stvari napravili nuklearni centar.
Jednostavije mi je da podešvam serverske IP tabele i cross-platform skripte nego ovo što su objasnili na netu
Nikad mi do sada nije trebala ova oblast tako da možete da pričate šta god hoćete a ja sam zeka pa ću da vam verujem.

Dakle uradio sam tekstualni subtitle za video klip i kad se to gleda iz bilo kog plejera bude super.
E sad ideja vodilja je da ja video sa već nalepljenim tekstom prebacim na YouTube

Znači ono ide film a prevod moj al da bude sve jedan fajl

A da probas nekim video editorom? Ono jes tesko, ako ti to nije profesija, tacnije ako se bavis

tabelama adresa voca i povrca.:)
 
Ma to ovi host servisi mogu da odrade, samo im poašlješ video fajl i tekstualnu formu koju pušta lokalni plejer na kompu
Prvo sam hteo na Youtubetu al ubiše i sa komercijalom i sa zahtevima.
odem na Vimeo tamo doduše moraš naknadno da uključuješ captions

a onda nadjem rešenje ispred nosa
prosto da se ne zezam sa tim video editorima koji JESU komplikovani za one kojima trebaju za vikend korišćenje

pustim film u plejeru, uključim full screen a iza piči screen-grabber aplikacija i snima sadržaj ekrana
Posle se to malo re-edituje sa onim prostim opcijama i vozi miško
rešenje ispred nosa samo treba praznog mesta na HDD-u

mislim ova metoda je kao kad ne znaš strani jezik da nekom nešto objasniš gde je
pa ga vodiš ruama i nogama do lokacije
al završiš posao

- - - - - - - - - -

Probaj cuntreper da povežeš sa klakosterom !
Koristi desnu atrntalju, nemoj levu.
Leva je za mono bibituk !

nažalost džugleblator traži da se plati a free verzija dozvoljava samo 5 sekundi snimka sa prevodom
 

Back
Top