biti zao

Ja ne vidim poentu u nanošenju bola drugim ljudima. Traćiš bespotrebno energiju. Ja samo uzvraćam kad meni neko učini zlo i to mi je okej jer ipak - balans.
 
To što te je neki muškarac sjebao ne znači da će ostali, svi smo mi različiti, ti samo treba da se fokusiraš na drugačiji tip muškarca, a ne onaj isti koji će te konstantno sjebavati
Muškarci su divna bića i jako volim mušku energiju.. samo su ti ljubavno-emotivni odnosi zeznuti... Pravo muško će ti pokazati odmah da mu je stalo, a ne neke toplo hladne igrice..
 
da li mozete da mi definisete sta to tacno znaci?
sve se prijatnije osecam u kozi Kruele de Vil, mada ne bih mucila pse
ali, rospija sam. :evil::evil::evil::evil:

da si prava ljubiteljica seksa, ili kako ti to pogresno zoves "rospija", onda bi imala bolji, privlacniji avatar...bila bi privlacnija i u pisanju
ti na nepravilan nacin ljubis ljubav...na pravilan treba birati partnera i raditi seks, sve moze da se radi pravilno i nepravilno, cak i da se pravilno ubije covjek, da to bude posteno, tako je Bog ostavio,
 
Poslednja izmena:
da si prava ljubiteljica seksa, ili kako ti to pogresno zoves "rospija", onda bi imala bolji, privlacniji avatar...bila bi privlacnija i u pisanju
ti na nepravilan nacin ljubis ljubav...na pravilan treba birati partnera i raditi seks, sve moze da se radi pravilno i nepravilno, cak i da se pravilno ubije covjek, da to bude posteno, tako je Bog ostavio,

kako se bira pravilno
 
kako se bira pravilno
Ti ne samo da dobro znas da sam ja dobar bio cak i kad sam, kao i sad uostalom, muski Sadizam "praktikovao" i volio...nego, sto je pohvalno i postujem najvise, i kako to da prepoznas je li neko jeste dobar a Sadista, i sve sto zena treba da zna, najbitnije, to je to koji je od Sadista IPAK dobar.

Ja i ti - mi nismo, iako smo nesto imali, - imali nesto "vrhunsko" jer smo, | iako je DOBRO voljeti sadomazohizam radili | radili to na pogresan nacin. On je na pravi, a to je POSTEN NACIN ipak nesto najbolje, i muskarac moze umjeti da bude Sadista a POSTEN. ALI - I to sto je lako i to kako se to radi - to mora da bude takva tajna koju bih bio PROKLET kad bih odao - ali ne bih odao ni kad ne bi prijetnje prokletstvom bilo, jer bi onda pokvario zabavu onima dobrima i pravilnima... Jer se ne bi, kad ne bi bila tajna, prepoznalo ko je posteno to MISLIO DA KAZE, a ko REKO ZATO STO glumi da tako misli.

O Sadizmu muskarac (a i zena) moraju da UCE sami...bas zato sto je previse PRIVLACAN i prijatan, pa u grijeh moze "odvesti"...nasu nesavrsenu SVAKAKO dusu...ako bar malo prekrse se pravila.
:D
 
Poslednja izmena:

Back
Top