moj dečko,moja drugarica i moja simpatija

Iiiii...? Ša je poenta ove teme?
Da treba u snu vatati notara za guzu ili Petuniju pustiti da se na miru pedomanikira?
Oglupavio sam od filozofiranja i ribolova pa ne kapiram...:sad2:
Dakle:poentu na sunce!
Ša je bilo?

e dragče, malo i ti ovde da se preseliš dosta filozofije i psihologije :lol:
kažem ti ja da pecaš na leve mamce :mrgreen:

- - - - - - - - - -

Kad ti se ne svidja tudje misljenje, to je najlakse reci.

pa nisi ništa o temi pisao koliko vidim..već neku rečenicu o političarima i starletama, a to nije tema.
 
Ne treba da se slozis ali drago mi je ako se slazes

:lol:
samo ti onda poradi na tome da menjaš sadašnjost i budućnost, kada ti već ne odgovara takva realnost (:

- - - - - - - - - -

samo se vi fackajte...nego, meni tu nesto smeta, kako nema u nekoj kombinaciji drugarica i tvoj decko :malav:

boužeee pa ona ima svog dečka, koji će joj još i moj dečko..
a inače, mog dečka ne zanimaju druge ženske, bar do sada..posle ćemo videti (:

- - - - - - - - - -

Upravo mi je to prvo upalo u oci...
Mator 40god,a tvoj mladji 10 od tebe..
Jel taj tvoj uopste punoletan?



Ti si u pricu o notaru dodala i neke pikanterije koje nemaju veze sa njim.
Pitanje...
Sta je poenta teme?Notar te odrao,ili ta vasa petica u kojoj se ne zna ko ce koga?



Pa o tome treba da pitamo i drugaricu...
MAda ne bi me zacudilo da se i taj 'matori' sa njenim klincem ponekad po'vataju,mozda voli covek piletinu...

Sve u svemu mislim da je istina notar,i mozda drugarica koja je pipala po goozi...ostalo je lozenje masa...

Mnogo si bre pomešao pojmove..nije ti ovo turska serija, ovo je život, allloooo?!
1. šta tebe bolee toša koliko mi dečko ima godina? to nije pitanje teme
2. poenta teme je boldovana u samoj temi, tvoj odgovor ne videh
3.čiji matori sa čijim klincem?
4.koji je broj tel tvog dilera? (:
 
- - - - - - - - - -
Mnogo si bre pomešao pojmove..nije ti ovo turska serija, ovo je život, allloooo?!
1. šta tebe bolee toša koliko mi dečko ima godina? to nije pitanje teme
2. poenta teme je boldovana u samoj temi, tvoj odgovor ne videh
3.čiji matori sa čijim klincem?
4.koji je broj tel tvog dilera? (:

Ako je i deo od toga istina,zivot kako ti kazes,onda respekt...
Ako godine tvog malog nisu pitanje teme onda i ne treba da potenciras na njima
Odgovor?Ne treba da se dozvole istopolni brakovi,bar jos ne..
Tvoj matori sa tvojim klincem...
Nema broj,zove se zdrav razum.
 
Ako je i deo od toga istina,zivot kako ti kazes,onda respekt...
Ako godine tvog malog nisu pitanje teme onda i ne treba da potenciras na njima
Odgovor?Ne treba da se dozvole istopolni brakovi,bar jos ne..
Tvoj matori sa tvojim klincem...
Nema broj,zove se zdrav razum.

vidi..svaka priča, sastav, TEMA, roman treba da ima neku uvertiru, pošeljno zaplet, a one kvalitetnije ne moraju servirati i sam zaključak, nego čitaoca ostaviti da sam skoro pa smišlja epilog..
tako razlika u godinama u ovoj temi, dođe više kao neki uvod..u suštini da sam napisala bio je vreo letnji dan, sedela sam na verandi i vrtela levom rukom pramen kose, dok je vazduh bio gust i lepljiv kao neka egzotična melasa..ti bi možda došao i pitao: kakve veze ima vreo dan sa melasemo ili pitanjem da li da postaneš fejk lezba hahaha ((:
msm ne mora da ima to što sam navela, može tema bude poludebilna plus neka anketa ahahhah
elem, tvoj odgovor na moju temu glasi: ,,Ne treba da se dozvole istopolni brakovi,bar jos ne.." što opet nije moje pitanje, ne pitam da li ste za to ili ne, jer kako stvari stoje isopolni brakovi koliko sutra će biti legalini, više se ne pita neki pera-mika-žika, neće biti referendum..pitala sam..ma pročitaj, da se ne ponavljam :mrgreen:
P.S ,,moj matori" nije moj ima svoju suprugu, a moj dečko kao i on nisu bisex, niti gej..eto zašto neće završiti u nekoj hot pozi.
 

Back
Top