Poliamorija

Celtic Queen

Ističe se
Poruka
2.675
Poliamorija, ili u prevodu-višeljublje. Temelji se na teoriji da je moguće voleti više osoba. Primer zena ima dva ili tri muskarca, svi zive zajedno, i voli ih sve, potpuno isto, oni su različiti ispunjavaju joj zivot nanrazličite načine, nema ljubomore. Odmah da naglasim nema trojki, orgija, ona ima seks uvek samo sa jednim od njih kada to zeli. E sada ono vazno, i ti muskarci ako zele mogu imati vezu ili seks van njihove poliamorne veze, i to nikom ne smeta. Sta mislite o tome. Da li je poliamorija samo opravdanje za imanje više parnera, ili je moguće voleti više osoba u isto vreme?
 
Moguce je voleti vise zena ali samo jednu najvise <3 :) Svaku z volim sa kojom :rumenko: odradim hot :mrgreen:

- - - - - - - - - -

Dok nisam bio ovde, voleo sam 20 z odjednom i one mene <3 i :zper: se svaki dan i noc tamo :lol:

Meni je bitna samo jedna <3 i nju volim ono najvise :) a ostale volim zbog zabave :per: :rotf: online :) onog sto mi pruzaju :rumenka: online :)
 
Poliamorija, ili u prevodu-višeljublje. Temelji se na teoriji da je moguće voleti više osoba. Primer zena ima dva ili tri muskarca, svi zive zajedno, i voli ih sve, potpuno isto, oni su različiti ispunjavaju joj zivot nanrazličite načine, nema ljubomore. Odmah da naglasim nema trojki, orgija, ona ima seks uvek samo sa jednim od njih kada to zeli. E sada ono vazno, i ti muskarci ako zele mogu imati vezu ili seks van njihove poliamorne veze, i to nikom ne smeta. Sta mislite o tome. Da li je poliamorija samo opravdanje za imanje više parnera, ili je moguće voleti više osoba u isto vreme?

Moguce je voleti vise osoba, svaku na svoj nacin. Misljenja sam da nas zivot cine kvalitetnim osobe koje nas okruzuju, sa koima provodimo vreme.
Vreme je ono najdragocenije sto mozemo pokloniti nekom.
Veoma je tesko u jednoj osobi naci sve sto nam treba.
p.s. dobra ti je reputaciona moc, 69 :lol:
 
Moguce je voleti vise osoba, svaku na svoj nacin. Misljenja sam da nas zivot cine kvalitetnim osobe koje nas okruzuju, sa koima provodimo vreme.
Vreme je ono najdragocenije sto mozemo pokloniti nekom.
Veoma je tesko u jednoj osobi naci sve sto nam treba.
p.s. dobra ti je reputaciona moc, 69 :lol:

Nije 69 za dzabe ahahh ah i ja mislim da nam treba više osoba da bi smo bili potpuni, svaka sa svojim kvalitetima
 
Ali 60 voajera... C c c pa strasno. I ja cenim ljude koji pozitivno utiču na mene, nasmeju me a ne da se bedačim pola dana i da mi sisaju energiju.
Uglavnom ja mogu da volim vise osoba, idealna situacija ke ja jedna njih trojica, čak znam i koja trojica, ja srećna ne gundjam oni samim tim opusteni, srećni, izadju, kladionica, drustvo.... Deklarišem se kao poliamorozna i tačka
 
  • Podržavam
Reactions: dlb
ima toga nije da nema šta fali ako čovek ima vremena za recimo 3 devojke to je sasvim okej. To je nekako i normalno postoje i tri boje kose pa znas li kako je tesko kad te neko pita sta vise volis crnku , plavusu ili brinetu :mrgreen:

Ovako samo kazes sve ih volim podjednako :zaljubljena:
 
Ali 60 voajera... C c c pa strasno. I ja cenim ljude koji pozitivno utiču na mene, nasmeju me a ne da se bedačim pola dana i da mi sisaju energiju.
Uglavnom ja mogu da volim vise osoba, idealna situacija ke ja jedna njih trojica, čak znam i koja trojica, ja srećna ne gundjam oni samim tim opusteni, srećni, izadju, kladionica, drustvo.... Deklarišem se kao poliamorozna i tačka

Ponedeljak kod Mare. Utorak kod Perse. Sreda... polako, treba sve to postici :D

Moraju li biti usko specijalizirani? Dosadi jednolicnost :mrgreen:
 
ja sam mnogo ljubomorna i posesivna i smetalo bi mi kad bi muškarac imao još neke pored mene ali nije mi problem da ja imam harem :mrgreen:

- - - - - - - - - -

a moguće je voleti
ne može srce biti ograničeno

- - - - - - - - - -

svakoga na poseban način
 
Poliamorija, ili u prevodu-višeljublje. Temelji se na teoriji da je moguće voleti više osoba. Primer zena ima dva ili tri muskarca, svi zive zajedno, i voli ih sve, potpuno isto, oni su različiti ispunjavaju joj zivot nanrazličite načine, nema ljubomore. Odmah da naglasim nema trojki, orgija, ona ima seks uvek samo sa jednim od njih kada to zeli. E sada ono vazno, i ti muskarci ako zele mogu imati vezu ili seks van njihove poliamorne veze, i to nikom ne smeta. Sta mislite o tome. Da li je poliamorija samo opravdanje za imanje više parnera, ili je moguće voleti više osoba u isto vreme?

nije losa ta poliamorija samo da se ne zivi zajedno..svako u svojoj kuci ..pa da mogu da biram kada i kod koga a da se medjusobno ne poznaju...

a sada da se uozbiljim..:lol:..u takvom odnosu i okruzenju tesko da tu moze da se voli podjednako..
ok je vise muskaraca da zena ima ali..jednog po jednog...:mrgreen:
 

Back
Top