Poliamorija

Poliamorija, ili u prevodu-višeljublje. Temelji se na teoriji da je moguće voleti više osoba. Primer zena ima dva ili tri muskarca, svi zive zajedno, i voli ih sve, potpuno isto, oni su različiti ispunjavaju joj zivot nanrazličite načine, nema ljubomore. Odmah da naglasim nema trojki, orgija, ona ima seks uvek samo sa jednim od njih kada to zeli. E sada ono vazno, i ti muskarci ako zele mogu imati vezu ili seks van njihove poliamorne veze, i to nikom ne smeta. Sta mislite o tome. Da li je poliamorija samo opravdanje za imanje više parnera, ili je moguće voleti više osoba u isto vreme?

za mene je to nemoguće, ko može svaka mu čast amda mi je to malo uvrnuto
al dobro, ja sam ljakse i nisam fensi možda je to ok
 
Poliamorija, ili u prevodu-višeljublje. Temelji se na teoriji da je moguće voleti više osoba. Primer zena ima dva ili tri muskarca, svi zive zajedno, i voli ih sve, potpuno isto, oni su različiti ispunjavaju joj zivot nanrazličite načine, nema ljubomore. Odmah da naglasim nema trojki, orgija, ona ima seks uvek samo sa jednim od njih kada to zeli. E sada ono vazno, i ti muskarci ako zele mogu imati vezu ili seks van njihove poliamorne veze, i to nikom ne smeta. Sta mislite o tome. Da li je poliamorija samo opravdanje za imanje više parnera, ili je moguće voleti više osoba u isto vreme?

Moze se voleti naravno kao sto se voli familija cela i pas i macka i kokoske i krava i guda i tako beskonacno love is all around<3
 
Pivo za sve! Han ti si jedan od te trojice:D

A el merem ja biti četvrti?
Posedujem zakrivljeno spolovilo,(slika u prilogu), i mogu više puta u 15 minuta?

zakrivljeno spolovilo.jpg
 
Poliamorija, ili u prevodu-višeljublje. Temelji se na teoriji da je moguće voleti više osoba. Primer zena ima dva ili tri muskarca, svi zive zajedno, i voli ih sve, potpuno isto, oni su različiti ispunjavaju joj zivot nanrazličite načine, nema ljubomore. Odmah da naglasim nema trojki, orgija, ona ima seks uvek samo sa jednim od njih kada to zeli. E sada ono vazno, i ti muskarci ako zele mogu imati vezu ili seks van njihove poliamorne veze, i to nikom ne smeta. Sta mislite o tome. Da li je poliamorija samo opravdanje za imanje više parnera, ili je moguće voleti više osoba u isto vreme?

Mislim da je u osnovi toga čisto samoljublje i nemogućnost da se voli. Nemoguće je voleti isto više osoba (čak ni roditelji ne vole decu podjednako)i to se pre ili kasnije mora pokazati.
Dakle, može funkcionisati, ali samo iz koristi.
 

Slične teme


Back
Top