Za dobar seks...

Celtic Queen

Ističe se
Poruka
2.675
Da li je dobar seks dovoljan razlog za ostajanje u vezi? Da li ste sposobni istolerisati neslaganja i mane zbog slaganja u krevetu. Ja sam imala dečka sa kojim nisam imala ama nista zajedničko, mogli smo ćutati 24/7 ali je u krevetu bio savrsen apsolutno, i iskreno zato sam ostajala. Da vas čujem, sta i da li ste ustanju zanemariti zbog savrsenog seksa?
 
Ne mogu da imam dobar seks ako negde škripi u odnosu.

Ili je sve dobro i imamo dobar seks ili nemamo nikakav odnos osim seksa, pa onda može biti dobar seks.

Ne mora ništa da škripi,ali recimo to je jedino sto te drzi, ostalo je u drugom planu. Ona je fizički savrsena, imate sličan smisao za humor ali to je to. Malo je?

- - - - - - - - - -


Koliko se ovo razlikuje od-prijatelja sa povlasticama npr
 
Da li je dobar seks dovoljan razlog za ostajanje u vezi? Da li ste sposobni istolerisati neslaganja i mane zbog slaganja u krevetu. Ja sam imala dečka sa kojim nisam imala ama nista zajedničko, mogli smo ćutati 24/7 ali je u krevetu bio savrsen apsolutno, i iskreno zato sam ostajala. Da vas čujem, sta i da li ste ustanju zanemariti zbog savrsenog seksa?

Pa seks ne mora biti veza ako ona bas hoce to tako da zove okej al za mene ce biti seks:lol:
 
Ali usli ste kao u vezu, i posle par meseci skontate da tu nema ništa više samo sjajan seks, ne mislite da je hopa cupa dovoljno za odrzavanje odnosa

- - - - - - - - - -

Zamislite i sl situaciju, imate bas neki stvarno tabu fetiš a samo vam ta osoba izlazi u susret sa ostvarivanjem tih fantazija, znate da nije lako naći uvek sebi sličnog, da li bi tad ostali?
 
Ali usli ste kao u vezu, i posle par meseci skontate da tu nema ništa više samo sjajan seks, ne mislite da je hopa cupa dovoljno za odrzavanje odnosa

- - - - - - - - - -

Zamislite i sl situaciju, imate bas neki stvarno tabu fetiš a samo vam ta osoba izlazi u susret sa ostvarivanjem tih fantazija, znate da nije lako naći uvek sebi sličnog, da li bi tad ostali?

Ne dugo sigurno, jer ću sa nekom drugom imati i taj fetiš i da joj poverim nešto i da odgledam film i da je ostavim sa kevom na kafi i ... Dakle, slabe su joj šanse, ako mi nudi samo seks.
 
Da li je dobar seks dovoljan razlog za ostajanje u vezi? Da li ste sposobni istolerisati neslaganja i mane zbog slaganja u krevetu. Ja sam imala dečka sa kojim nisam imala ama nista zajedničko, mogli smo ćutati 24/7 ali je u krevetu bio savrsen apsolutno, i iskreno zato sam ostajala. Da vas čujem, sta i da li ste ustanju zanemariti zbog savrsenog seksa?

imala si kres šemu, a ne dečka..to sam skapirala, super je i to al nije veza (:
sa dečkom se spava,putuje, ide u šetnje, razgovara..vodi ljubav i kreše..
da se taj dečko ne zove vibrator? (((:
 
imala si kres šemu, a ne dečka..to sam skapirala, super je i to al nije veza (:
sa dečkom se spava,putuje, ide u šetnje, razgovara..vodi ljubav i kreše..
da se taj dečko ne zove vibrator? (((:

A ti znas da nismo putovali, izlazili itd c c c e ako si mi rekla:D. Ne imam vibrator zove se optimus prajm to mi zvučalo onako baš moćno, punjive baterije milina jedna, ali preferiram pravo meso, ovo je za oslobadjanje od stresa samo

- - - - - - - - - -

:rotf: E, da mi je to fetiš, pristao bih na sve što hoće...

Srećom, moj fetiš je mnogo jednostavniji. :mrgreen:

Haha ahaha hit, stvarno za taj fetiš valja trpeti, sapni mi koji ti je fetiš neću nikom reći psssss
 

Back
Top