Za dobar seks...

Da li je dobar seks dovoljan razlog za ostajanje u vezi? Da li ste sposobni istolerisati neslaganja i mane zbog slaganja u krevetu. Ja sam imala dečka sa kojim nisam imala ama nista zajedničko, mogli smo ćutati 24/7 ali je u krevetu bio savrsen apsolutno, i iskreno zato sam ostajala. Da vas čujem, sta i da li ste ustanju zanemariti zbog savrsenog seksa?

Ne nista bez emocija:ljutko:
 
videh da ste se bacili na emocije i kapiranja na višim nivoima a jel neko pričao o štimungu u prostoru ?
mislim da nije isto da li ćete dobar sex da sprovedete na krznu pored kamina :lol:, na plaži dok vam se sitan pesak i kamenčići zabadaju u kožu ili na vodenom krevetu dok oko njega nemirno skakuću plamičci mirišljavih svećaa u pozadini tiho peva beri vajt :lol:
 
videh da ste se bacili na emocije i kapiranja na višim nivoima a jel neko pričao o štimungu u prostoru ?
mislim da nije isto da li ćete dobar sex da sprovedete na krznu pored kamina :lol:, na plaži dok vam se sitan pesak i kamenčići zabadaju u kožu ili na vodenom krevetu dok oko njega nemirno skakuću plamičci mirišljavih svećaa u pozadini tiho peva beri vajt :lol:

beri vajt? tacno bi mi pao:malav:
 

Back
Top