Predlozi forumasa i forumasica za pdf Ljubav i Seks

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 388309

Poznat
Poruka
7.764
Zli jezici pricaju da je nekad ovaj pdf bio bolji, mada mi znamo da je upravo sad najbolji
Ghelyon.gif


Da bi se odrzali na sadasnjem nivou, otvaram ovu temu gde forumasi mogu dati jasne ( moze i nejasne :lol: ) predloge. Sta menjati, sta zadrzati, Ovde mozete javno pisati o problemima sa kojima se suocavate na forumu s vremena na vreme.

Ovo je tema za vas, raspalite slobodno.

Klip je zezatorski, nije u smislu poruke jer mi cemo pratiti tndencije i razvoj foruma
Ghelyon.gif


 
jok ja, ne diram te ne diraj me inace ce glave da lete :rotf:

ej, da ne bude da samo spamujem pa da odgovorim na temu...ovaj pdf se pretvorio u spoj svastare i tinejdzera...nema 5 konkretnih tema na prvoj stranici

Primecujem da su teme o resavanju nekog konkretnog problema posecenije. Ali, niko nece da pise sta ga muci jer se ljudi u glavnom poznaju:malav:
 
Teme su previše opste, ovo opisivanje i zamisljanje moze biti jedna tema, meni to isto, em smo velik deo forumasa videli sta da zamisljam. Seksa ni u tragu a ni ljubavi. E sad da li se stide ili šta..

Tacno. Listao sam unazad, bilo je bas konkretnih tema za diskusiju. Jasno: neko postavi problem, forumasi pisu, a cak i oni koji su se konstantno zezali bili su u stvari duhoviti i iz njihovih se odgovora mogla procitati sustina odgovora.
 
svedoci smo da se Srbija sve više oslobadja stega i lažnog morala
pa predlažem da otvorite DVE NOVE SEKCIJE

1) LGBT
2) ELITNA I TURISTIČKA ZABAVA - "BELGRADE NEVER SLEEPS"

Videćete da ćete imati više novih korisnika nego ovih što evo kao idu kako crkva nalaže...
sem ako se neko od starih korisnika ne zaiebe sa novim nickom pa ga izvalimo i zajebavamo posle tamo na Politici
 
Poslednja izmena:
O kakvom eksu da pišemo kad moram pisati KERAC , IČKA i sl. ?Jedna Holanđanska koja živi u Srbiji
se tome ne može načuditi jer kod njih ne postoje zamjenice za polne organe i polne radnje .
Ne vidi u čemu je sramota da nešto nazoveš onako kako se to u tvom jeziku inače naziva.
Objašnjavali joj da mi to tako zbog kulture ( mi smo inače kulturan narod u svjetskim razmjerima ).
Pretekne nju i muža jedan kolima i vikne - ebo vam pas mater ! Nije joj bila jasna ta naša kultura
jer ni toga kod njih nema .
 
Pa. To, niko nije napisao konkretan problem ili temu, pre se pisalo bukvalno o svemu, nije bilo tabu tema, sad su se svi povukli

Istina. Nije problem cenzura nego distanciranje od komentara i to nije samo sa ovim pdf-om. Vidim da nove teme doguraju do 500-600 pregleda a samo deset komentara. Sve u svemu previše voajera premalo... ehm
 
svedoci smo da se Srbija sve više oslobadja stega i lažnog morala
pa predlažem da otvorite DVE NOVE SEKCIJE

1) LGBT
2) ELITNA I TURISTIČKA ZABAVA - "BELGRADE NEVER SLEEPS"

Videćete da ćete imati više novih korisnika nego ovih što evo kao idu kako crkva nalaže...
sem ako se neko od starih orisnika ne zaiebe sa novim nickom pa ga izvalimo i zajebavamo tamo na Politici

Konkretan predlog, svaka cast:ok:
Podrzavam.

Pa. To, niko nije napisao konkretan problem ili temu, pre se pisalo bukvalno o svemu, nije bilo tabu tema, sad su se svi povukli

U pravu si. Npr, nedavno je jedna nova forumasica otvorila konkretnu temu, "kako da odvoji decka od igrica na kompu". Mnogo se pisalo, ok, bilo je i zezanja, a mnogi stariji a i sa drugih pdf-ova forumasi su takodje pronasli temu i pisali na njoj.
 
Istina. Nije problem cenzura nego distanciranje od komentara i to nije samo sa ovim pdf-om. Vidim da nove teme doguraju do 500-600 pregleda a samo deset komentara. Sve u svemu previše voajera premalo... ehm



primetno je delovanje kvazi-naučnog sveta izuzetno agresivnog u nastupima koji imaju spremne tekstove za copy paste
nebitno dal se radi o GMO ili se radi o prirodnim problemima tokom razvoja individue

sa takvim agresivnim stavom uz blagonaklonost onih koji uredjuju forum imali smo debate koje su se završavale banovanjima
zbog nedojebanih kojima su samo pare važne makar dugima napravili nepovratnu štetu

eto...
 
Istina. Nije problem cenzura nego distanciranje od komentara i to nije samo sa ovim pdf-om. Vidim da nove teme doguraju do 500-600 pregleda a samo deset komentara. Sve u svemu previše voajera premalo... ehm

O kakvom eksu da pišemo kad moram pisati KERAC , IČKA i sl. ?Jedna Holanđanska koja živi u Srbiji
se tome ne može načuditi jer kod njih ne postoje zamjenice za polne organe i polne radnje .
Ne vidi u čemu je sramota da nešto nazoveš onako kako se to u tvom jeziku inače naziva.
Objašnjavali joj da mi to tako zbog kulture ( mi smo inače kulturan narod u svjetskim razmjerima ).
Pretekne nju i muža jedan kolima i vikne - ebo vam pas mater ! Nije joj bila jasna ta naša kultura
jer ni toga kod njih nema .

primetno je delovanje kvazi-naučnog sveta izuzetno agresivnog u nastupima koji imaju spremne tekstove za copy paste
nebitno dal se radi o GMO ili se radi o prirodnim problemima tokom razvoja individue

sa takvim agresivnim stavom uz blagonaklonost onih koji uredjuju forum imali smo debate koje su se završavale banovanjima
zbog nedojebanih kojima su samo pare važne makar dugima napravili nepovratnu štetu

eto...

E, ovo sto ste sva trojica napisali je vec nesto.
I u pravu ste.
Npr. ja sam resenje kad hocu da napisem ***** resavao tako sto postavim po neku tacku, a da rec ipak ostane ista g.o.vno.
Isto i sa polnm organima p.i.cka.
Mozete tako, to sam primetio da prolazi.

Voajera ima i previse, a zasto se jednostavno ne ukljucuju..ne znam kako ih ohrabriti.

Proroce, mislim da se banovanje umanjilo i da se svelo samo na direktno vredjanje.

I o tom banovanju napisite koju rec, mnogo bi znacilo.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top