Predlozi forumasa i forumasica za pdf Ljubav i Seks

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
gde mene nađe prijatelju :lol:
pa vidiš da pravim magarca od sebe
i dobro mi ide evo već dugi niz godina

Pravim i ja, ali se skapiralo da se zezamo:lol:
:pivce:

- - - - - - - - - -

Ne znam kako da ti kazem ali magarci su pametne zivotinje.

@Tema:
1. Da se ukinu zvezdice da ne moram da gatam sta je ko napisao.
2. Tutorijal za pocetnike da se napravi bez spama i da se zakaci kao lepljiva tema (mislim na seks).
3. Da se vrati pdf Erotika.
4. Da se sankcionisu napadi na nove clanove (optuzbe da su klonovi dok se ne dokaze da jesu).

potpisujem.
 
Ako sam dobro razumeo svu trojicu, mislite da bi politika kaznjavanja resila problem?

Misljenje corvusa dee litea i dzordzija svakako nije za zanemariti jer su sva trojica itekako zasluzni za rad ovog foruma.
Verovatno prvi forumasi koje sam ovde zapazio po odlicnim postovima su dee lite i georgejune.

Za pocetak bi mogla da padnu neka pomirenja, sto bi mi bilo bas drago. Znaju oni kojima je ovo upuceno;)

Ta politika je upropastila forum,jbg neko je nekom manje ili vise simpatican i podrazumeva se da ne moze biti objektivan
 
a jes da se skapiralo, al nema veze...show must go on :mrgreen:

Ta politika je upropastila forum,jbg neko je nekom manje ili vise simpatican i podrazumeva se da ne moze biti objektivan

Jbt kad se setim kako sam bas vas dvojicu citao dok jos nisam bio ni ulogovan na forum, postovi su vam bili vrh, razbijali ste:ok:
Cenim vas obojicu podjednako.
Kad bi podelili pivce, bio bi ovo dan kad sam uradio najvecu stvar ovde:)
 
Ako sam dobro razumeo svu trojicu, mislite da bi politika kaznjavanja resila problem?

Misljenje corvusa dee litea i dzordzija svakako nije za zanemariti jer su sva trojica itekako zasluzni za rad ovog foruma.
Verovatno prvi forumasi koje sam ovde zapazio po odlicnim postovima su dee lite i georgejune.

Za pocetak bi mogla da padnu neka pomirenja, sto bi mi bilo bas drago. Znaju oni kojima je ovo upuceno;)
Ne mislim da bi politika kažnjavanja rešila problem. Nema koristi od kazne, kada možeš napraviti novi nalog i nastaviti po starom. Ili se prebaciti na drugi, već postojeći.
Ne znam kakva je sada situacija, ali znam da su nekada čak i pojedini moderatori imali po nekoliko naloga sa kojih su pisali. Dupli nalozi su banovani tek kada bi pravili veće probleme.... a sve to je zabranjeno pravilnikom. Međutim, nema načina da se tome izađe na kraj, jer je lako sakriti ip adresu i potrebna je armija moderatora da se sa time izbori, makar po tvrdnjama taba. Dakle, dvostruki standardi i nemogućnost da se izađe na kraj sa klonovima ruše svaku priču o kažnjavanju bilo koga.
I džaba sav trud moderatora i korisnika kada je dovoljna samo jedna persona rešena da sve to uništi. A ako se posećenost poveća, takvih će biti sve više.
Nisam se ja svađao sa nikim, pa nema potrebe ni da se mirim.
Jednostavno više nisam hteo da budem deo svega toga.
Lako je moguće da će obrisati ovo, jer pričati ovome je trn u oku.
 
Ne mislim da bi politika kažnjavanja rešila problem. Nema koristi od kazne, kada možeš napraviti novi nalog i nastaviti po starom. Ili se prebaciti na drugi, već postojeći.
Ne znam kakva je sada situacija, ali znam da su nekada čak i pojedini moderatori imali po nekoliko naloga sa kojih su pisali. Dupli nalozi su banovani tek kada bi pravili veće probleme.... a sve to je zabranjeno pravilnikom. Međutim, nema načina da se tome izađe na kraj, jer je lako sakriti ip adresu i potrebna je armija moderatora da se sa time izbori, makar po tvrdnjama taba. Dakle, dvostruki standardi i nemogućnost da se izađe na kraj sa klonovima ruše svaku priču o kažnjavanju bilo koga.
I džaba sav trud moderatora i korisnika kada je dovoljna samo jedna persona rešena da sve to uništi. A ako se posećenost poveća, takvih će biti sve više.
Nisam se ja svađao sa nikim, pa nema potrebe ni da se mirim.
Jednostavno više nisam hteo da budem deo svega toga.
Lako je moguće da će obrisati ovo, jer pričati ovome je trn u oku.

Ono sto zasigurno znam je da ni jedan moderator nesme imati jos jedan nalog. Cim bi npr ja ukljucio drugi nalog- klon, u momentu bi pocrneo. Tako je podesen sistem. To je novo, kao i da moderatorima svetli lampica, da se ne kriju kad izbije rat.
Necemo brisati nista, tema je da se ljudi otvore i napisu sta misle:ok:
 
Ono sto zasigurno znam je da ni jedan moderator nesme imati jos jedan nalog. Cim bi npr ja ukljucio drugi nalog- klon, u momentu bi pocrneo. Tako je podesen sistem. To je novo, kao i da moderatorima svetli lampica, da se ne kriju kad izbije rat.
Necemo brisati nista, tema je da se ljudi otvore i napisu sta misle:ok:

to je inače moj predlog :per:
više puta se dešavalo da ćute ko pitchke i kad pitam što ne reaguješ, kaže ne znam, nisam tad bila tu (pošto su mahom ženad zelene)
znam mrzite me zboog toga, al ****** ga :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top