Predlozi forumasa i forumasica za pdf Ljubav i Seks

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sta se cimate sa tim repkama...Ljudi smo dogovoricemo se...meni danas ostalo viska 27....sve ima svoju cenu. A da petkom ide jedna gratis,znaci 10+1 ;)
Znaš kako, kad već imaš toliko repki viška, ti ih lepo pokloni nama, a Sebastian i ja ćemo pošteno da podelimo, na primer, njemu 7, a meni 20, da ti ne smetaju... :lol:

I meni je sitno cak i na tabletu, navikao sam na lap top ili racunar.
A skoro sam sa moba kliknuo gde ne treba i blokirao clana, samo sam brzo ukapirao pa odblokirao:lol:

Nije bas popularno kaznjavati. Ok, kad bas moras..Unosi se zla atmosfera.

Naravno, ali sam bila prisutna kad je neko rekao jednoj ženi da je glupa i da su sve žene glupe. E sad, da li bih i ja prošla nekažnjeno da sam njemu tad rekla na pr. "mama ti glupa što te rodila tako tupavog" ili tako nešto što bi mi palo na pamet, a jako sam kreativna? :think:
 
Znaš kako, kad već imaš toliko repki viška, ti ih lepo pokloni nama, a Sebastian i ja ćemo pošteno da podelimo, na primer, njemu 7, a meni 20, da ti ne smetaju... :lol:



Naravno, ali sam bila prisutna kad je neko rekao jednoj ženi da je glupa i da su sve žene glupe. E sad, da li bih i ja prošla nekažnjeno da sam njemu tad rekla na pr. "mama ti glupa što te rodila tako tupavog" ili tako nešto što bi mi palo na pamet, a jako sam kreativna? :think:

To je prolazna komunikacija, nije uzastopno vredjanje;)
 
Pa kad, Nina, kad si postavila? Nisam videla, ja bih došla... :metla: :zag:

sta ces mi ti..:zcepanje: musko mi treba :lol:

- - - - - - - - - -

moracu da potrazim temu i obnovim:mrgreen:

- - - - - - - - - -

Kako se pojavi nova tema, ubrzo se nadju jebivetri koji useru temu. To nije karakteristika samo za LiS vec za ceo forum. U zadnje vreme, najinteresantnije teme su Prekrsaji korisnika.



Postavi ponovo temu! Vise srece u iducem izvlacenju :D

sta se bunis.. vidis da si dao predlog...:mrgreen:
 
Ovaj podforum se pretvorio u svaštaru. Tako je već godinama.
Veliki broj tema nema veze za njegovim nazivom. Teme služe, uglavnom, za razbribrigu nekolicine; a to se prense i na ozbiljnije teme koje neko pokuša da postavi, na kojima se nastavlja spamovanje i trolovanje onih koji su ovde.
Nekada je to bilo kažnjivo, kao i uvrede, a sada se sve to toleriše. Postavljanje duplih tema, tema bez smisla, takođe...
Novi korisnici se povedu ponašanjem starih, a mudri i pametni postovi, nečiji problemi, teme na kojima bi se i moglo pisati, bivaju zatrpani gomilom trućanja trućanja radi. Kultom ličnosti i egoizma.

Kako promeniti sve to, sada, kada je pokvareno?
Kako prvući one koji pišu drugačije; nove, ili one koji su nekada pisali?
Kako promeniti one koji na taj način pišu ovde godinama?
Nažalost, ne znam, a i mrzi me da razmišljam, popravljam i da se trudim, jer sam davno upozoravao na to.
Isto kao što i kafanu ne čine zidovi, već ljudi koji u nju dolaze, tako je i ovde.
Njima je ovde fino, tako su navikli i to će se i nastaviti.
 
štaznam, misim da su teme presušile, posetioci su postali balavci, oni ozbiljni koji su ranije dolazili preselili su se na fejs ili su postigli ono zarad čega su došli ovde...
možda i grešim, ko zna
misim da ovom pedefeju nema spasa
tako će i žene za neko vreme da opuste a neki drugi pedefej će da procveta
i tako redom
 
Zli jezici pricaju da je nekad ovaj pdf bio bolji, mada mi znamo da je upravo sad najboljiPogledajte prilog 455903

Da bi se odrzali na sadasnjem nivou, otvaram ovu temu gde forumasi mogu dati jasne ( moze i nejasne :lol: ) predloge. Sta menjati, sta zadrzati, Ovde mozete javno pisati o problemima sa kojima se suocavate na forumu s vremena na vreme.

Ovo je tema za vas, raspalite slobodno.

Klip je zezatorski, nije u smislu poruke jer mi cemo pratiti tndencije i razvoj forumaPogledajte prilog 455903


Ne vredi jbg lako se da dokazati po porukama ko je siebo forum a ne moz jel zabraniti da i dalje kenjaju
 
Ovaj podforum se pretvorio u svaštaru. Tako je već godinama.
Veliki broj tema nema veze za njegovim nazivom. Teme služe, uglavnom, za razbribrigu nekolicine; a to se prense i na ozbiljnije teme koje neko pokuša da postavi, na kojima se nastavlja spamovanje i trolovanje onih koji su ovde.
Nekada je to bilo kažnjivo, kao i uvrede, a sada se sve to toleriše. Postavljanje duplih tema, tema bez smisla, takođe...
Novi korisnici se povedu ponašanjem starih, a mudri i pametni postovi, nečiji problemi, teme na kojima bi se i moglo pisati, bivaju zatrpani gomilom trućanja trućanja radi. Kultom ličnosti i egoizma.

Kako promeniti sve to, sada, kada je pokvareno?
Kako prvući one koji pišu drugačije; nove, ili one koji su nekada pisali?
Kako promeniti one koji na taj način pišu ovde godinama?
Nažalost, ne znam, a i mrzi me da razmišljam, popravljam i da se trudim, jer sam davno upozoravao na to.
Isto kao što i kafanu ne čine zidovi, već ljudi koji u nju dolaze, tako je i ovde.
Njima je ovde fino, tako su navikli i to će se i nastaviti.

štaznam, misim da su teme presušile, posetioci su postali balavci, oni ozbiljni koji su ranije dolazili preselili su se na fejs ili su postigli ono zarad čega su došli ovde...
možda i grešim, ko zna
misim da ovom pedefeju nema spasa
tako će i žene za neko vreme da opuste a neki drugi pedefej će da procveta
i tako redom

Ne vredi jbg lako se da dokazati po porukama ko je siebo forum a ne moz jel zabraniti da i dalje kenjaju

Ako sam dobro razumeo svu trojicu, mislite da bi politika kaznjavanja resila problem?

Misljenje corvusa dee litea i dzordzija svakako nije za zanemariti jer su sva trojica itekako zasluzni za rad ovog foruma.
Verovatno prvi forumasi koje sam ovde zapazio po odlicnim postovima su dee lite i georgejune.

Za pocetak bi mogla da padnu neka pomirenja, sto bi mi bilo bas drago. Znaju oni kojima je ovo upuceno;)
 
gde mene nađe prijatelju :lol:
pa vidiš da pravim magarca od sebe
i dobro mi ide evo već dugi niz godina

Ne znam kako da ti kazem ali magarci su pametne zivotinje.

@Tema:
1. Da se ukinu zvezdice da ne moram da gatam sta je ko napisao.
2. Tutorijal za pocetnike da se napravi bez spama i da se zakaci kao lepljiva tema (mislim na seks).
3. Da se vrati pdf Erotika.
4. Da se sankcionisu napadi na nove clanove (optuzbe da su klonovi dok se ne dokaze da jesu).
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top