Predlozi forumasa i forumasica za pdf Ljubav i Seks

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Trebam krenuti kuci, ali cu cim se opet ukljucim pazljivo procitati svaki post, i ozbiljan i neozbiljan. Veoma mi znaci ova tema, i zato sam je otvorio.
Pisite,
hvala

- - - - - - - - - -

tema je kao pobljšati LJiS a ne kako smo fasovalibanovanja uz male slatke laži sa obe strane ekrana...
od 2004-te do sada... :rotf:

Jos jednom si pogodio u centar- kako poboljsati ljis?
 
Jos jednom si pogodio u centar- kako poboljsati ljis?

uuuu kad smo mi to još predlagali... bejahu sujetno uljuljkani u lovorike opadajuće popularnosti...


mada zaista mi nikad neće biti jasan stav Uprave o nicku koji je najkraće trajao - Badža Poštenjačina - vaspitan na vrednostima
samo 7 dana, a najkulturniji nick ikad...
zvaničan razlog: vulgaran nick
nezvaničan: žulja mnoge
 
Mišljenja sam da nove, površne i nestrpljive mlade generacije čija se komunikacija svodi na "ona mi se DJA"
nemaju mnogo ni kapaciteta ni volje da se posvete konkretnom kuckanju usled najnovijih touch&like egoističnih tehnologija

ovo je ipak bilo tehnološko čudo za internet period s kraja devedesetih i početka milenijuma te kao takvo šlepa svoju publiku
 
Mišljenja sam da nove, površne i nestrpljive mlade generacije čija se komunikacija svodi na "ona mi se DJA"
nemaju mnogo ni kapaciteta ni volje da se posvete konkretnom kuckanju usled najnovijih touch&like egoističnih tehnologija

ovo je ipak bilo tehnološko čudo za internet period s kraja devedesetih i početka milenijuma te kao takvo šlepa svoju publiku

I jeste i nije. Ima stvari za koje nemam sagovornike u RL, a i za neke stvari lakše je izjaviti ih anonimno, tako da forumi kao mesta gde se sastaju anonimusi ima svoju funkciju.
I sam broj čitanja pojedinih tema govori da poseta i nije tako mala ali nije više interesantna kao što je bila. Samo postovi su nekad bili duži i smisleniji, bio je užitak čitati neke teme. Sad se uglavnom drže one na kojima se okuplja već utvrđena ekipa i malo je autsajdera koji sa strane upadaju u njih.
i mada nije tema, mislim da su na nekim pdf-ovima pogrešno izabrani moderatori što je jednostavno ubilo normalnu komunikaciju (ne, ne mislim na Politiku i Ljis, i koristim priliku da čestitam Sebastianu izbor. Nisam ni primetio kad se to desilo)
 
cao drugari muski i zenski

necemo da komentarisemo moderaciju na ovoj temi..koja je otvorena zbog vasih misljenja o ovom pdf-u i redloga sta uraditi za bolje sutra Ljis-a
a i da otvorite neku novi interesantnu temu kao primer sta i kako dalje da se radi ..svaku dobru temu nagradicu reputacijom, ako to nesto znaci :lol: iako vam ja iovako dajem repke, ali za temu obaska...:D ali molim vas kao boga da ne otvarate teme kao danasnja sto je "Kojeg/koju"..mislim imamo takvih tema zilion,dajte nesto o cemu mozemo da pricamo..a sto ljudi ne otvaraju teme o nekom problemu u okviru ljubavi i sexa ,verujem da je razlog sto neko pametan jelte, :lol:odmah krene..to si ti u pitanju,to je tvoje iskustvo ili to je tvoj problem ili ko ti je kriv sto tako i tako...pa se ljudimai ne mili da otvare temu :D i pisite ljudi..pisite o svemu.. i pitajte sve sto vas zanima ..tu smo pa cemo svi da iznesemo neko svoje misljenje ili iskustvo, sto da ne

 
Ja bih da dobijem više repki, ono kao neograničeno, jer taman mi se nešto svidi, kad ne može.... :roll: I da ako ja kucam odgovor, a neko uleti, meni izađe obaveštenje da je neko već odgovorio, videla sam to na drugim forumima. A na mobilnoj verziji ne vide se repke, pa mi pilići kad idemo sa mobilnog ili pola ne vidimo, ili oslepimo kad zahtevamo sajt za računare... Ono, znam da sam promašila temu, ali sam htela to da kažem... :roll:

Osim toga na ljisu fali ljudi, još ljudi, pa da ide neka konverzacija. Pa neka tema za ćaskanje, ali ne neka gde konstantno ćaska pet ljudi, a kad dođe neko nov, oni ga iskuliraju... I da se kazne ovi što sabotiraju Ljis priču, glupostima....
I tako to, sitnice neke... :manikir:
 
Mišljenja sam da nove, površne i nestrpljive mlade generacije čija se komunikacija svodi na "ona mi se DJA"
nemaju mnogo ni kapaciteta ni volje da se posvete konkretnom kuckanju usled najnovijih touch&like egoističnih tehnologija

ovo je ipak bilo tehnološko čudo za internet period s kraja devedesetih i početka milenijuma te kao takvo šlepa svoju publiku

Npr. moj brat koji ima 19 god kad hoce komunicira sa nekom devojkom njegovog uzrasta napise joj na fb "ej". Onda ona njemu "ej". On napise "bleja" ona njemu " i kod mene"....pitam ga, sta bre to pisete?:lol: on kaze- ma nista, cimamo se:lol:


Ček jel to i za nas zene? :mrgreen:
Moze ta tema ali uz obaveznu pozu:zper:

Mir tamo:p
:lol:

Obrnuta proporcionalnost praktikovanja i teoretisanja o seksu. Prošlost i budućnost seksualno-emotivnog života. Kako se nekada manje pričalo a više radilo, a sada se više priča a sve manje radi. Da li ste od svog seksualnog (i emotivnog) života izvukli maksimum?

Od mene dosta :D

Gospodjice, svi mi jos uvek tezimo maksimumu, ma sta to znacilo:lol:
Kapiram, ima puno toga tek sad da se pise, i tome cemo teziti;)


Samo nemojte više one teme Ringe ringe raja...
nekako sam se nadala da smo ih prerasli

Upravo to, i bas zato je nastala neka vrsta apatije:cmok:

imam sugestiju
da lepo na ovoj temi kao ljudi pišete ko je koga pohebao,a ko je koga nameravo ali uspeo nije
da čitamo malo rejting liste i kotiranja,pa može i neka kladionica ahhahaah
(((:

Petunija, ne pali vatru:lol:


I jeste i nije. Ima stvari za koje nemam sagovornike u RL, a i za neke stvari lakše je izjaviti ih anonimno, tako da forumi kao mesta gde se sastaju anonimusi ima svoju funkciju.
I sam broj čitanja pojedinih tema govori da poseta i nije tako mala ali nije više interesantna kao što je bila. Samo postovi su nekad bili duži i smisleniji, bio je užitak čitati neke teme. Sad se uglavnom drže one na kojima se okuplja već utvrđena ekipa i malo je autsajdera koji sa strane upadaju u njih.
i mada nije tema, mislim da su na nekim pdf-ovima pogrešno izabrani moderatori što je jednostavno ubilo normalnu komunikaciju (ne, ne mislim na Politiku i Ljis, i koristim priliku da čestitam Sebastianu izbor. Nisam ni primetio kad se to desilo)

Taj sam problem sa ukljucivanjem novih clanova odavno uocio- stara ekipa cesto izbombarduje nove, prvo ih isprepadaju da li su klonovi, pa krene citava foreznika ko je sad taj novi, ..itd. Nije ni cudo sto se sa strahom ukljuce. Neki ubrzo odustanu jer ne osecaju pripadnost.
Hvala:)

cao drugari muski i zenski

necemo da komentarisemo moderaciju na ovoj temi..koja je otvorena zbog vasih misljenja o ovom pdf-u i redloga sta uraditi za bolje sutra Ljis-a
a i da otvorite neku novi interesantnu temu kao primer sta i kako dalje da se radi ..svaku dobru temu nagradicu reputacijom, ako to nesto znaci :lol: iako vam ja iovako dajem repke, ali za temu obaska...:D ali molim vas kao boga da ne otvarate teme kao danasnja sto je "Kojeg/koju"..mislim imamo takvih tema zilion,dajte nesto o cemu mozemo da pricamo..a sto ljudi ne otvaraju teme o nekom problemu u okviru ljubavi i sexa ,verujem da je razlog sto neko pametan jelte, :lol:odmah krene..to si ti u pitanju,to je tvoje iskustvo ili to je tvoj problem ili ko ti je kriv sto tako i tako...pa se ljudimai ne mili da otvare temu :D i pisite ljudi..pisite o svemu.. i pitajte sve sto vas zanima ..tu smo pa cemo svi da iznesemo neko svoje misljenje ili iskustvo, sto da ne


Tacno, preterano se bombarduju uvredljivim opaskama nove teme sa konkretnim problemom na nacin da se cesto postavljac teme pokaje sto je u opste i pisao.
 
Ja bih da dobijem više repki, ono kao neograničeno, jer taman mi se nešto svidi, kad ne može.... :roll: I da ako ja kucam odgovor, a neko uleti, meni izađe obaveštenje da je neko već odgovorio, videla sam to na drugim forumima. A na mobilnoj verziji ne vide se repke, pa mi pilići kad idemo sa mobilnog ili pola ne vidimo, ili oslepimo kad zahtevamo sajt za računare... Ono, znam da sam promašila temu, ali sam htela to da kažem... :roll:

Osim toga na ljisu fali ljudi, još ljudi, pa da ide neka konverzacija. Pa neka tema za ćaskanje, ali ne neka gde konstantno ćaska pet ljudi, a kad dođe neko nov, oni ga iskuliraju... I da se kazne ovi što sabotiraju Ljis priču, glupostima....
I tako to, sitnice neke... :manikir:

Imas na mobilnom na dnu sa desne strane "klasican izgled", klikni tu i izaci ce ti krstarica ista kao na racunaru. I ja sam to tek skoro provalio.
Sto se tice repki, i ja mislim da ih ima malo, dam pet-sest i nema vise...onda mi jedni isti daju par puta, vide ne uzvracam pa verovatno misle "ko ga hebe, kurchi se, necu mu vise ni davati". Mislim da bi svako trebao imati bar 20 reputacija dnevno, jer provodimo dosta vremena ovde i nije nista cudno da mi se za nekoliko sati dopadnu bar 20 posta.
 
Ma imam već taj klasičan izgled, isti rezultat se dobije kad gore desno na tri tačke samog taba čekiraš opciju "zahtevaj sajt za računar", nisi pitao, znam ja to odavno, ali su slova i dalje dosta sitna. Opet zavisi od veličine ekrana... Ali meni je sitno i na tabletu, a vidim inače savršeno...

Da bi ljudi više poštovali postavljača teme i uopšte jedni druge, treba strožije kažnjavati. Onda možda ne bi svako lupao šta mu padne na pamet... A opet ne držati bič nad nama...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top