Odbrana

Aleksandra Kardan

Zainteresovan član
Poruka
322
Pricam sa prijateljicom o jednoj ruznoj situaciji.Izasla je sa deckom,i neki kreten joj je dobacio iz auta''poserem ti se u šminku i cipele''!Njen decko uopste nije reagovao,ignorisao je tog kretena.Da li je on ispao kukavica po vasem misljenju i da li ste se nasli u takvoj situaciji i kako je reagovao vas decko?
 
moderna ti li si

pa šta je trebo...da trči za autom i šutira mu retrovizor ?

Mogao je da mu kaze nesto.Zamisli da tvojoj devojci neko dobaci nesto ruzno,ne mora iz auta,ti bi cutao?

- - - - - - - - - -

Што она није реаговала?

- - - - - - - - - -

Кад мене неко увреди, не треба ми посредник.

Ne znam,mozda se uplasila.
 
Pricam sa prijateljicom o jednoj ruznoj situaciji.Izasla je sa deckom,i neki kreten joj je dobacio iz auta''poserem ti se u šminku i cipele''!Njen decko uopste nije reagovao,ignorisao je tog kretena.Da li je on ispao kukavica po vasem misljenju i da li ste se nasli u takvoj situaciji i kako je reagovao vas decko?

Poznajuci svoj karakter verovatno bih mu rekao nesto
 
Pricam sa prijateljicom o jednoj ruznoj situaciji.Izasla je sa deckom,i neki kreten joj je dobacio iz auta''poserem ti se u šminku i cipele''!Njen decko uopste nije reagovao,ignorisao je tog kretena.Da li je on ispao kukavica po vasem misljenju i da li ste se nasli u takvoj situaciji i kako je reagovao vas decko?
desilo mi se
bili smo mladi i sa drustvom putovali na docek u budimpestu.jedan par je non stop kasnio gde god smo stajali,ceo bus sedi i ceka njih po 15 min .i na kraju ja siznem i pred celim busom,tisina kazem da to nije u redu,da nismo mi drugi budale koje mogu da dodju na vreme,a oni ne.
i on,a to je bio najbolji drug mog muza,kaze jasno i glasno,eee od kad se zabavljas sa ovom seljankom iz ledinaca i ti si se promenio
svi cute,pa i moj muz,tj tada momak.
dodjemo mi u hotel,ja cutim,sta ti je,ja onda padnem u vatru stam te bilo,rec nisi rekao...tek on skoci,kad je to rekao,nije tacno,ja to nisam cuo
i ode kod njih u sobu.tamo sta su seraspravljali ne znam,al evo ih njih dvoje da se izvine.
posle par meseci su oni prestali da se druze al smo sa njom ostali bas bliski
inace ona i danas kasni uvek bar pola sata i svaki cas se sokira kad joj to prebacis
moderna ti li si

pa šta je trebo...da trči za autom i šutira mu retrovizor ?

:rotf:tacno vidim
 
desilo mi se
bili smo mladi i sa drustvom putovali na docek u budimpestu.jedan par je non stop kasnio gde god smo stajali,ceo bus sedi i ceka njih po 15 min .i na kraju ja siznem i pred celim busom,tisina kazem da to nije u redu,da nismo mi drugi budale koje mogu da dodju na vreme,a oni ne.
i on,a to je bio najbolji drug mog muza,kaze jasno i glasno,eee od kad se zabavljas sa ovom seljankom iz ledinaca i ti si se promenio
svi cute,pa i moj muz,tj tada momak.
dodjemo mi u hotel,ja cutim,sta ti je,ja onda padnem u vatru stam te bilo,rec nisi rekao...tek on skoci,kad je to rekao,nije tacno,ja to nisam cuo
i ode kod njih u sobu.tamo sta su seraspravljali ne znam,al evo ih njih dvoje da se izvine.
posle par meseci su oni prestali da se druze al smo sa njom ostali bas bliski
inace ona i danas kasni uvek bar pola sata i svaki cas se sokira kad joj to prebacis


:rotf:tacno vidim

Ti si se udala za njega?
 
Zamišljam situaciju... Ja iskomentarišem njegovu mamu ili sestru. On izađe. Neko od nas dvojice popije više, neko manje batina. Krivične prijave. Izgubim posao, jer moj posao zahteva na svakih šest meseci bezbedonosnu proveru. Oduzmu mi svo oružje koje imam kući. A bar sam sačuvao dostojanstvo. Doduše, ako ne nađem posao devojka me možda i ostavi, jer ako ćemo realno, da je bila diskretno našminkana, ne bi se neko trudio da je komentariše iz automobila. Verovatno je bila malo naždrapana, a takve su obično pomalo sponzorušaste.

Šta sam sad dobio, a šta sam izgubio?
 
Ne znam koliko je trajala ta scena, ali ako je to bilo tek u prolazu mozda se jednostavno nije snasao.

Ni sama u neobicnim situacijama, pogotovo kada neko dobaci nesto, ne znam kako da reagujem. Prvo se zbunim, uplasim, bude me sram njegove sramote i tek puno kasnije pomislim da sam trebala nesto reci.

- - - - - - - - - -


Prvo ga ispendreci, pa ga onda 'apsi. :D
Dee, je l jos imate pendreke? :D
 
Odbrana i poslednji dani.

Ne, ne, muško ako napadne žensko, onda muškarac mora da uleti i zaštiti svoju izabranicu... a ako se žene piče, muško da se ne meša.

A i kažnjivo je zakonom ( :

- - - - - - - - - -

Ne znam o cemu pricas.

- - - - - - - - - -



Pa bas zato sto nije bila sama,i ja se cudim.Ja bih mu rekla nesto ruzno a mom decku da je ispao kukavica.

Nene, nije na tebi da se pičiš ni verbalno sa muškarcem, žensko si ebote, imaš muškarca pored sebe.
 

Back
Top