Odbrana

msm, u takvim brzopoteznim situacijama se ne reaguje, drukčije bi bilo da je taj, izgrednik jedan, prišao devojci i vređao je pored živog momka, e, onda je drukčija stvar.....koliko puta pomisliš za nekog usput da je kretenka, pa mu ne dobaciš...moraš malo da budeš i kao zalepiš žvaku za zvonce, pa pobegneš, ili da imaš nameru da se konnfontiraš... ti kao žena, nemaš ništa da reaguješ, osim da se lepo odeneš i štikle fine i sve fino, a ne u korsetu i štiklama po ulici..
 
pa dešava se to i starijima.. msm, meni se nije nikad desilo..poslednji put ko kec na 11 mi došao jedan šoferčina...ja se isparkiravn na uzbrdici, idem nizbrdno, on ide gore..fora je što je baš usko i on meni kao prvo stane, neće da se pomeri...pa se pomeri metar, pa onda kao daje znak da mu se sklonim...na putu, on bi bio u pravu... ali u konkretnoj situaciji ne, ulica uska je u pitanja, a gore ni nije dozvoljeno zaustavljanje,osim nas privilegovanih..... i ja mu pokažem..aj nazad, ima više mesta, ne više, nego široko brate, samo da ga zaobiđem i on meni dobaci u prolazu...šta ti je, jesi retardiran... i ja kfrccccccc ručna.... uspon je, pa nije ni stigao da ubaci u prvu i krene.. i dođem do njega i pitam..ko je retard..a ovaj : ja sam retard :rotf:
E, tako se to radi kad je istopolno.. kad je različitopolno, onda dame ne reaguju nikad...vOspitanije tako nalaže..

nista gluplje nisam cula. moram da cutim i trpim. jer vaspitanje tako nalaze
 
Kakvo svakodnevno dobacivanje...pa onda ona izgleda kao iz Žilnikovog filma???

- - - - - - - - - -


Na muške provokacije reaguju samo klošarke.... po čemu se onda razlikuješ od pavijana koji te provocira?

na to ni ne bih reagovala, mada ja bih odbrusila nosi se mada iskreno ja bih samo cutala znajuci sebe :mrgreen: tako da pricam bezveze
ali ja sam vise mislila ako te vredjaju i lose se ponasaju prema tebi, nije vazno. nisam bas na to mislila
 
@brankich, mislila sam da je ocigledno da se zezam. :)

za sve, osim za izjavu da je decko uradio dobro sto nije odreagovao.

i, otkud njoj u 35 decko??je, ni udala se nije..cuj, decko :roll:


salim see
 
na to ni ne bih reagovala, mada ja bih odbrusila nosi se mada iskreno ja bih samo cutala znajuci sebe :mrgreen: tako da pricam bezveze
ali ja sam vise mislila ako te vredjaju i lose se ponasaju prema tebi, nije vazno. nisam bas na to mislila

Ne možeš tu ništa, samo da se iznerviraš i onda bi sebi prebacivala zašto si se tako ponašala preme nekoj spodobi, jer samo takvi i mogu da vređaju i napadaju žene na ulici....ako te neko napadne baš fizički..a sama si..onda moraš da primeniš samoodbranu..pošto su ljudi inače peezde.. ali valjda bi ti neko i pomogao..

Zbog sebe ne, a budala je budala...naletiš, zaobiđeš...kad si sa momkom, mora da te čuva i pazi ( : Kao neke nenormalne situacije koje se ne dešavaju, ali da se potuče tvoj dečko sa trojicom, koji su vas bez povoda napali, onda legitimno možeš da uletiš u šorku i razbiješ mu nos štiklom ili ga ispskaš parfemom u oči ili ga ugrizeš za vrat.... imam razne kadrove koji tu mogu da se odvijaju :lol:
 
Ne možeš tu ništa, samo da se iznerviraš i onda bi sebi prebacivala zašto si se tako ponašala preme nekoj spodobi, jer samo takvi i mogu da vređaju i napadaju žene na ulici....ako te neko napadne baš fizički..a sama si..onda moraš da primeniš samoodbranu..pošto su ljudi inače peezde.. ali valjda bi ti neko i pomogao..

Zbog sebe ne, a budala je budala...naletiš, zaobiđeš...kad si sa momkom, mora da te čuva i pazi ( : Kao neke nenormalne situacije koje se ne dešavaju, ali da se potuče tvoj dečko sa trojicom, koji su vas bez povoda napali, onda legitimno možeš da uletiš u šorku i razbiješ mu nos štiklom ili ga ispskaš parfemom u oči ili ga ugrizeš za vrat.... imam razne kadrove koji tu mogu da se odvijaju :lol:

da, ja sam zamisljala kada bi e ubice me Nina ali jedan forumas odavde koga mnogo volim, a mislim da to i vrapci znaju ko je, kada bi njega neko napao zamisljala sam da ga udaram flasom u glavu, eto to bih mogla. :D toliko ga volim :heart: mada ja sam to zamisljala, posto navijam za zvezdu a valjda i on zamisljala sam kako bi bilo da smo zajedno i da idemo zajedno na utakmice i zajedno se radujemo i tako kada bi doslo do guzve ja bih to uradila...:D :DDDD
 
Postavljacica se cudi zasto drugarica nije ostavila decka...a trebalo bi da ostavi ueber dobronamernu drugaricu..
I da nikada ne obraca paznju na prepotentne modne savetodavce koji nikako da bace pogled na svoj odraz u ogledalu.
 
Pricam sa prijateljicom o jednoj ruznoj situaciji.Izasla je sa deckom,i neki kreten joj je dobacio iz auta ''poserem ti se u šminku i cipele''!Njen decko uopste nije reagovao,ignorisao je tog kretena.Da li je on ispao kukavica po vasem misljenju i da li ste se nasli u takvoj situaciji i kako je reagovao vas decko?
Aa, ne, to kod Koje ne bi moglo da prodje tek tako!

Sanjam... pardon, anticipiram... Da sam, recimo, poklekao Perfinim čestim molbama da skoknemo do neke izložbe, ili Vitinom preklinjanju da je, konačno, odvedem na tu "istorijsku kafu", i da se nešto slično desi, mislim da bih... ma, ne, bio bih prinuđen da... ovaj, da, one bi sigurno od velikog Koje očekivale da odreaguje...
Perfi bi me, mislim da bi me makar ošinula prekornim pogledom, a...
Vita bi me, garant, pljunula.
Dobro, možda ne direktno, ali bi pljucnula tako da raspršene kapi sa njenih do krvi izgriženih usana prolete tik pored moje velike, crvene, stidom preplavljene glavurde!
Ne, ne, ne, nikako ne bih smeo da ostanem, šatro, kulturno ravnodušan! Siguran sam da bih nekako, ma, morao bih da odreagujem nekako... makar verbalno!
Da, znam, ih kako se toga nisam... prokleo bih ga!

KOJA KULTURA: Dabogda ti žena rodila stonogu, pa ceo život radio za usrane cipele!

:lol:
 
Poslednja izmena:
@brankich, mislila sam da je ocigledno da se zezam. :)

za sve, osim za izjavu da je decko uradio dobro sto nije odreagovao.

i, otkud njoj u 35 decko??je, ni udala se nije..cuj, decko :roll:


salim see

Znam da nije tvoj stil, nadovezala sam se jer ipak mislim da se po automatizmu svima pale lampice na šta je ličila kad je skrenula pažnju na sebe. Sugestija je čudo. Posle obrađujemo informaciju, mislimo koliko toliko, ali seme je posejano. To je cilj agresije.
 
da, ja sam zamisljala kada bi e ubice me Nina ali jedan forumas odavde koga mnogo volim, a mislim da to i vrapci znaju ko je, kada bi njega neko napao zamisljala sam da ga udaram flasom u glavu, eto to bih mogla. :D toliko ga volim :heart: mada ja sam to zamisljala, posto navijam za zvezdu a valjda i on zamisljala sam kako bi bilo da smo zajedno i da idemo zajedno na utakmice i zajedno se radujemo i tako kada bi doslo do guzve ja bih to uradila...:D :DDDD

Baš si romantična, blago tom detjku.. DDD
 
Znaci opali joj samar u kaficu i ti nista?

- - - - - - - - - -



Sta njega briga za cipele ili haljinu?

Pa briga ga, sta nas briga kako se obukla Dragana Mirkovic za Grand Paradu pa je komentarisemo. :p

meni je to odmah proslo kroz glavu, ako mi verujes? :)))

al rekoh, da ne budem zla baba i da joj napisem umij se dete i povuci tu suknju preko dupeta, da ti ne dobacuju sabani iz auta.

ne ide, brate.

:lol:
 
nego... kakva je to šminka koja se vidi čak iz kola u pokretu




75a0c6c035f9c7e90348f18ac1059009--racoon-animal-faces.jpg
 
Pricam sa prijateljicom o jednoj ruznoj situaciji.Izasla je sa deckom,i neki kreten joj je dobacio iz auta''poserem ti se u šminku i cipele''!Njen decko uopste nije reagovao,ignorisao je tog kretena.Da li je on ispao kukavica po vasem misljenju i da li ste se nasli u takvoj situaciji i kako je reagovao vas decko?

Jesi li cula za srazmernost reci i dela ... izgleda nisi.

Ja bih ga prebio, tog sto vam je dobacio pa bih potom naslonio tebe i nju preko sipke i vozi mile :per: Double pack :hvala:
 

Back
Top