Брнабић: Разумем емотивну реакцију Вулинове партије на КРИК
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 35

Tema: Брнабић: Разумем емотивну реакцију Вулинове партије на КРИК

Buduća legenda комшија (avatar)
    Učlanjen
    30.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    898

Wink Брнабић: Разумем емотивну реакцију Вулинове партије на КРИК

http://www.danas.rs/drustvo.55.html?news_id=357133&title=Brnabi%C4%87%3a+Razumem+emotivnu+reakciju+Vulinove+partije+na+KRIK

Brnabić: Razumem emotivnu reakciju Vulinove partije na KRIK

Premijerka Ana Brnabić rekla je danas da razume emotivnu reakciju Pokreta socijalista na pisanje portala KRIK o poreklu novca kojim je ministar odbrane Aleksandar Vulin kupio stan u Beogradu, javlja N1.

Brnabić je rekla da se povodom slučaja Vulin nije oglašavala pošto je u pitanju, kakoje rekla, sukob između jedne političke stranke i jednog portala.

- Ta izjava koja se pojavila, odnosno izjave, su bile izjave jedne političke stranke, ne ni ministra Vulina. Da li se ja slažem sa tom retorikom? Ne to nije moj stil. Ja se ne bih tako izražavala", kazala je Brnabić govoreći o saopštenju Pokreta socijalista u kojem se navodi da je novinar KRIK-a narkoman, prenosi N1.

Premijerka je dodala da je to bila emotivna reakcija i da je lično razume, pošto je i ona sa istim portalom imala pre nekoliko meseci istu emitivnu reakciju. "Trudila sam se da kada sam sa njom izašla u javnost budem tolerantna i balansirana. Taj portal nije ni policija, ni tužilaštvo i taj sukob nije sukob u kojem učestvuje Vlada Srbije", naglasila je Brnabić.

Ona je istakla da se slučajem Vulin bave državne institucije i da će se ona u ovom trenutku osloniti na njih.

- - - - - - - - - -

Aktivan član
    Učlanjen
    30.03.2017.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Брнабић: Разумем емотивну реакцију Вулинове партије на КРИК

koja fotografija aaaAAAAAAAA ne verujem

Domaćin Боб Метјуз (avatar)
    Učlanjen
    18.05.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    88

Citat Original postavio L DJ S P N P Z 2 Pogledaj poruku
    koja fotografija aaaAAAAAAAA ne verujem
    crveni otpad
    blood vs gold

Legenda
    Učlanjen
    07.10.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Gord Musulinijevski stav...
    Ni ugao snimanja nije loš.
    Apoteozan dojam....

Obećava
    Učlanjen
    16.08.2017.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    5

Ima da glasam za njih

Poznat Nataša Rostova (avatar)
    Učlanjen
    14.04.2016.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    160

Izgleda da je Vulin radio ispod žita, "neprijavljeno", uzeo komad a nije druge ponudio.

Sad bi da ga opomenu da nije lepo kad dobije bananu da se sakrije i sam je pojede, već treba da podeli sa nekim iz čopora.

Buduća legenda Alter_Ego_ (avatar)
    Učlanjen
    02.12.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    565

Волео бих да умем да смислим шаљиви коментар на ову слику, али сама слика је толико добра да би је сваки коментар упропастио.

libe strasni nije na forumu
    почетак краја диктатора најавио је курир
    Veoma poznat libe strasni (avatar)
    Učlanjen
    14.11.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1344

шта га разуме.треба&мора да га смени .
    ухваћен је у лажи
    ништа без снс,пинка&дезинформера

Iskusan Amuletum (avatar)
    Učlanjen
    28.09.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    107

Citat Original postavio комшија Pogledaj poruku

Ау какве наказе.

Učlanjen
    30.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    898

Veoma poznat milica cobanica (avatar)
    Učlanjen
    18.02.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    551

ovaj u narandzastoj majici je pojeo tetku
    I was a child and she was a child, in this kingdom by the sea...

Iskusan Amuletum (avatar)
    Učlanjen
    28.09.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    107

Citat Original postavio milica cobanica Pogledaj poruku
    ovaj u narandzastoj majici je pojeo tetku
    Појео Шешеља.

Učlanjen
    18.02.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    551

Citat Original postavio Amuletum Pogledaj poruku
    Појео Шешеља.
    seselja i tetku?

Učlanjen
    30.03.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    898

Slika Vulina i Vučića na zidu prostorija inspekcije

Osim ljubaznih inspektora za rad, građane i privrednike koji posećuju njihovu kancelariju u centru Čačka sa zida odnedavno dočekuju i dva nasmejana Aleksandra, predsednik Srbije Alekandar Vučić i njegov imenjak, ministar odbrane Vulin.

Njihova dva velika portreta postavljena su na inicijativu koordinatora inspekcije rada Moravičkog okruga Vladimira Radosavčevića.

U odluci da okači ove fotografije on ne vidi čin idolopoklonstva, kako su glasili prvi komentari na njegov gest.

https://www.slobodnaevropa.org/a/inspekcija-vulin-vucic/28748886.html

- - - - - - - - - -

Domaćin Lord Gledston (avatar)
    Učlanjen
    26.08.2013.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    493
    Reputaciona moć
    111

Meni nista nije jasno.Zbog cega je izjava Ministra Vulina,da mu je suprugina Tetka kupila stan,tj.dala novac za kupovinu.Od kada to,pitam ja sve vas "moraliste",necija
    Tetka,nema pravo da svom sestricu ili sestricini,kupi stan.??? Ja licno sam ovim tvrdnjama veoma povredjen.Posedujem stan u Beogradu od 65 kvadrata.Medjutim,moj
    Ujak,koji zivi u Vankuveru u kanadi,ubedjuje me,da tako mali stan,nije dovoljan za mene i moju pratilju.On dolazi u Beograd u Januaru sledece 2o18 godine,i rekao mije,da
    ja do tada,nadjem neku kucu na Dedinju,kucu koja je dostojna da ja u njoj stanujem.Rekao mi je,da je cena kuce nevazna.Naglasio mi je,da novac za tu kucu,meni licno
    poklanja.! I sta sada.Je li ja treba nekome da se pravdam,sto moj Ujak meni poklanja novac za kucu.???Molim vas ostavite Gospodina Vulina na miru. To,sto vi,koji se bunite,
    nistesvojim moralnim ponasanjem,svojim opstim vrednostima kao ljudi,zasluzili da vam neko od najblize rodbine kupi stan,razmislite malo o svom dosadasnjem ponasanju.?
    Svako zasluzuje ono sto mu pripada,na osnovu pozitivnog misljenja,koje o njemu postoji.!!!
    MENS SANA IN CORPORE SANO!

Učlanjen
    18.02.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    551

Citat Original postavio Lord Gledston Pogledaj poruku
    Meni nista nije jasno.Zbog cega je izjava Ministra Vulina,da mu je suprugina Tetka kupila stan,tj.dala novac za kupovinu.Od kada to,pitam ja sve vas "moraliste",necija
    Tetka,nema pravo da svom sestricu ili sestricini,kupi stan.??? Ja licno sam ovim tvrdnjama veoma povredjen.Posedujem stan u Beogradu od 65 kvadrata.Medjutim,moj
    Ujak,koji zivi u Vankuveru u kanadi,ubedjuje me,da tako mali stan,nije dovoljan za mene i moju pratilju.On dolazi u Beograd u Januaru sledece 2o18 godine,i rekao mije,da
    ja do tada,nadjem neku kucu na Dedinju,kucu koja je dostojna da ja u njoj stanujem.Rekao mi je,da je cena kuce nevazna.Naglasio mi je,da novac za tu kucu,meni licno
    poklanja.! I sta sada.Je li ja treba nekome da se pravdam,sto moj Ujak meni poklanja novac za kucu.???Molim vas ostavite Gospodina Vulina na miru. To,sto vi,koji se bunite,
    nistesvojim moralnim ponasanjem,svojim opstim vrednostima kao ljudi,zasluzili da vam neko od najblize rodbine kupi stan,razmislite malo o svom dosadasnjem ponasanju.?
    Svako zasluzuje ono sto mu pripada,na osnovu pozitivnog misljenja,koje o njemu postoji.!!!
    hoce i uja da dolazi tridesetak puta da unese tolike pare u zemlju ili ce da plati porez za njih (za razliku od vulinove tetke koju hitno treba prijaviti kanadskoj poreskoj jer je utajila porez)?

Buduća legenda Alter_Ego_ (avatar)
    Učlanjen
    02.12.2012.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    565

Да. Требало би је пријавити канадским органима власти.

Има сасвим довољно доказа да се пред канадским властима покрене поступак против ње.

Primećen član
    Učlanjen
    04.09.2015.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    19

Vulina napadaju zato sto je pro ruski politicar a ministarstvo odbrane je bitno amerikancima da uvale srbiji naoruzanje i drugu vojnu opremu. vulin takodje nece da pravi propagandu protiv rusije, kao sto to rade korumpirani ministri odbrane estonije, poljske, rumunije, itd.
    moze se reci da je kritika vulina narucena od strane lockheed martin a tu firmu poseduju rumsfeld, cheney, kellog, mccain, i slicni.
    ja volim istrazivacko novinarstvo ali nisu svi novinari automatski nepristrasni, Krik je bio protiv Rusije u Makedoniji a rusija je htela da makedonija ostane van NATO to jest van ratova. nema nista lose ako neka zemlja ostane vojno neutralna i nema razloga da Krik podrzava amerikance u vezi makedonije.
    osim toga, cela vuciceva vlada jeste vlada finansijskih kriminalaca tako da je smesno da napadaju samo vulina, ama bas svi ministri su finansijski kriminalci, zajedno sa vuckom i anom.

Učlanjen
    18.02.2014.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    551

Citat Original postavio privmat Pogledaj poruku
    Vulina napadaju zato sto je pro ruski politicar a ministarstvo odbrane je bitno amerikancima da uvale srbiji naoruzanje i drugu vojnu opremu. vulin takodje nece da pravi propagandu protiv rusije, kao sto to rade korumpirani ministri odbrane estonije, poljske, rumunije, itd.
    moze se reci da je kritika vulina narucena od strane lockheed martin a tu firmu poseduju rumsfeld, cheney, kellog, mccain, i slicni.
    ja volim istrazivacko novinarstvo ali nisu svi novinari automatski nepristrasni, Krik je bio protiv Rusije u Makedoniji a rusija je htela da makedonija ostane van NATO to jest van ratova. nema nista lose ako neka zemlja ostane vojno neutralna i nema razloga da Krik podrzava amerikance u vezi makedonije.
    osim toga, cela vuciceva vlada jeste vlada finansijskih kriminalaca tako da je smesno da napadaju samo vulina, ama bas svi ministri su finansijski kriminalci, zajedno sa vuckom i anom.
    ma sva sreca da vulin nije korumpiran
    kakav bre proruski politicar? on?
    http://www.kurir.rs/vesti/politika/2868105/skandal-vulin-u-drustvu-lopova-hoce-ga-za-ministra-odbrane-a-druzi-se-sa-covekom-koji-je-ukrao-5-miliona

Buduća legenda Slaven777 (avatar)
    Učlanjen
    29.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    520

Ja uopšte nisam imao pojma da je Željko Mitrović Vulinov kum.
    You are entitled to your informed opinion. No one is entitled to be ignorant.

Elita Андроник Комнин (avatar)
    Učlanjen
    10.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    7661

Нисам имао појма да политичке партије имају ту "емотивну" ноту...Хвала Брабоњићка на инфо...
    Волим Достојевског, волим све што воле млади и навијам за Црвену звезду

libe strasni nije na forumu
    почетак краја диктатора најавио је курир
    Veoma poznat libe strasni (avatar)
    Učlanjen
    14.11.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1344

Citat Original postavio Андроник Комнин Pogledaj poruku
    Нисам имао појма да политичке партије имају ту "емотивну" ноту...Хвала Брабоњићка на инфо...
    ништа без снс,пинка&дезинформера

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Tada je grof glasno prdnuo u kadi, pa se na vratima kupatila pojavio sluga i upitao ga: "Jeste li rekli Brnabic ?"

Moderator
    Učlanjen
    13.10.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1377

Talking Re: Брнабић: Разумем емотивну реакцију Вулинове партије на КРИК

Sami se Vi sa njim i njemu slicnim z...!

Znate li da su neki Ministri vojske kod nas u Srbiji postajali PreCednici ...?!

"Vera , sloga i postenje, Srpsko su spasenje".
    "В конце концов все будет хорошо. Если будет плохо, значит, это еще не конец"

Veoma poznat Bren (avatar)
    Učlanjen
    24.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    273

Svi vi samo zavidite Vulinu i sekirate Aleka. Sram vas bilo.
    Vae victis! (Teško pobeđenima!)

Slične teme

1. Не разумем...
    Autor nojkic_problem u forumu Politika
    Odgovora: 93
    Poslednja poruka: 01.05.2009., 02:54
  2. Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 24.04.2009., 19:48
  3. Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 09.04.2009., 02:50
  4. Црвене вође жуте партије
    Autor Софија u forumu Politika