Mrzim Novu Godinu!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

HEMI 426

Poznat
Poruka
9.436
Pored vec postojecih tema posvecenih novoj godini, mislim da bi trebalo da postoji jedna tema za sve one koji preziru ovaj nametnuti prznik gluposti, preterivanja i kitcha! Mrzim novu godinu, mrzim deda mraza, mrzim celu natripovanu euforiju i mrzim novogodisnji tv program Uvek se dobro provodim tokom godine a za 31.12 sam po pravilu nesto sjeban, bolestan, prezauzet i tuzan ili sve zajedno! Pored toga, onaj ***** od deda mraza nikad nije dobio moja pisma i nikad mi nije doneo sta zelim! :lol: Nadam se da cu ga ove godine sresti, izgaziti i opljackati a irvase cu da prodam u klanicu!!!


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Pa, ako imaš godina k'o ja ( više od 30, manje od 40 ), a prošao si svašta :wink: , PA I VREME TI JE DA SKONTAŠ TO ŠTO SI NAPISAO...

A da li ti je džabe ti je da praviš sačekušu Deda-Mrazu (on ti je samo Coca-Cola štos) pa ako se dooooobroooo nacugaš Cole, možda ti se uz "podrig" i pojavi u odrazu wc šolje!

Anyway, Happy "Nectar" Year ! :wink:
 

Prilozi

  • Deda-Mraz.jpg
    Deda-Mraz.jpg
    30,5 KB · Pregleda: 63
HEMI 426:
Pored vec postojecih tema posvecenih novoj godini, mislim da bi trebalo da postoji jedna tema za sve one koji preziru ovaj nametnuti prznik gluposti, preterivanja i kitcha! Mrzim novu godinu, mrzim deda mraza, mrzim celu natripovanu euforiju i mrzim novogodisnji tv program Uvek se dobro provodim tokom godine a za 31.12 sam po pravilu nesto sjeban, bolestan, prezauzet i tuzan ili sve zajedno! Pored toga, onaj ***** od deda mraza nikad nije dobio moja pisma i nikad mi nije doneo sta zelim! :lol: Nadam se da cu ga ove godine sresti, izgaziti i opljackati a irvase cu da prodam u klanicu!!!


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
sto, ja jedva cekam da gledam 100000000000 jubilarni put, "KOnana-varvarina " , "Supermena" i "LOV na zeleni dijamant"!!!!!!!!!!!:roll:
 
Meni nije jasno zasto ste svi protiv NG-a kad cete je svakako cekati i kad sebi necete priustiti to zadovoljstvo da spavate 31.12. ili da idete na fax taj dan i sl. Drugim recim kad sebi tih par dana oko NG neceet pruziti zadovoljstvo da vam bude kao svaki drugi dan nego cete ga proziveti skroz drugacije. . .
 
HEMI 426:
Pored vec postojecih tema posvecenih novoj godini, mislim da bi trebalo da postoji jedna tema za sve one koji preziru ovaj nametnuti prznik gluposti, preterivanja i kitcha! Mrzim novu godinu, mrzim deda mraza, mrzim celu natripovanu euforiju i mrzim novogodisnji tv program Uvek se dobro provodim tokom godine a za 31.12 sam po pravilu nesto sjeban, bolestan, prezauzet i tuzan ili sve zajedno! Pored toga, onaj ***** od deda mraza nikad nije dobio moja pisma i nikad mi nije doneo sta zelim! :lol: Nadam se da cu ga ove godine sresti, izgaziti i opljackati a irvase cu da prodam u klanicu!!!


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

A jel ti to zbog toga sto nisi imao deciju sobu kad si bio mali ili....??? :lol: :lol: :lol:
 
ne znam da li ste me razumeli , pa cu ponoviti (posto je nevidjeno pametno, kao i uvek)...

ja ne mrzim novogodisnju atmosferu, gde spadaju deda Mrzovi, irvasi, pokloni...vec sam docek, kao, ofucani, izforsirani praznik!!!!!!!!!!
p.s. Hemi, kada si se ti ovoliko isfrustrirao deda Mrazom, majke ti????????mogu li pomoci??????:lol: :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top