gde ste bili na odmoru ovo leto i kako ste se proveli ?
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: gde ste bili na odmoru ovo leto i kako ste se proveli ?

Početnik smestaj (avatar)
    Učlanjen
    06.08.2013.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano gde ste bili na odmoru ovo leto i kako ste se proveli ?

DA CUJEMO VAS DESTINACIJE I KAKO JE BILO ?

Ističe se Lord Gledston (avatar)
    Učlanjen
    26.08.2013.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    493
    Reputaciona moć
    105

Podrazumevano Re: gde ste bili na odmoru ovo leto i kako ste se proveli ?

Ovoga leta sam odlucio,da prvi put,ne idem na predivno Hrvatsko primorje u Istru. Dugo sam razmisljao gde da odem,i na predlog moje pratilje,resio sam da odem na ostrvo
    Bali,o kome sam slusao da je mnogo gotivno.Mogu reci,da je sve daleko lepse,nego sto i same turisticke Agencije reklamiraju.Kao i uvek,izabrao sam Hotel sa pet zvezdica
    jer nikada nisam voleo da se odmaram,ako nije ukljucen krajnji luksuz.Sta da vam kazem.Priroda...ako Raj postoji to je Bali.Sto se tice Hotela,hrana za bogove,luksuzni
    smestaj,svaki Apartman ima svoj bazen.Svako jutro pre dorucka,dolaze dve devojke Mulatkinje,koje rade u Hotelu.Obadve su strucne maserke,koje vas po izlasku iz bazena
    masiraju po celom telu,pola sata.Posl toga,raskosan dorucak i...plaza i odlasci elektricnim automobilima za dvoje,u setnje po okolini.Ako ne znate gde bi letovali,ja vam od
    srca preporucujem Bali.Videcete,bicete preporodjeni i necete verovati,da sve te divote,zaista postoje na ovoj nasoj Planeti.!
    MENS SANA IN CORPORE SANO!

Iskusan ljubota (avatar)
    Učlanjen
    12.05.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    165

Ja sam pak ovog leta odlučio da ne idem na Bali,kao što nisam ni prethodnih.Ta previranja između budista i muslimana,nisu mi delovala kao dobra destinacija za odmor.
    Da se ne lažemo,nisam ljubitelj sečenja glava,niti oblačenja zadnjih modela narandžastih uniformi.Razmišljao sam o Havajima,al kad sam video da karta košta 1400e,a kafa na plaži 3e,odustao sam i od toga.Nije mi zbog 3e, već jednostavno ne pijem kafu.Inače,teški sam ljubitelj luksuza i ne gledam nikakav drugi hotel koji ne poseduje minimalno 5 zvezdica.
    Rešio sam da odem u Dubai,more,pesak,delfini,hotel sa 7 zvezdica...Kad ono Katar podržava teroriste,blokade,sankcije,hrana se švercuje,jbt pa ko da sam u 90-tim...
    Otpade i Dubai...
    Sedim tako u mom luksuzu,baškarim se,bolje rečeno bahatim se, i odlučim da godišnji provedem u Rakovcu na pecanju.
    Znači nema oluje,nema onih manijaka sa allah akbar,nema sankcija,daleko od Severne Koreje i onog ludaka,nema ni Donalda,na žalost ni Melanije,nema ni ribe,al brate odmor za dušu i telo...
    Također bih podržao inicijativu našeg aktuelnog predsednika da bi svi trebali letovati u našoj zemlji Srbiji.Svima bih toplo preporučio ovo mesto,ovaj raj na zemlji...
    Šteta samo što Rakovac nije naglašen na svetskim turističkim razglednicama,ali smatram da ima potencijal da pruži daleko više od tamo nekog Balija ili neke slične pustare...

Ime:  IMG_9359.jpg
Pregleda: 40
Veličina:  65,2 KB
    Poslednji put ažurirao/la ljubota : 20.09.2017. u 21:34
    Plakao sam kad je progledala Esmeralda...

Elita Dakyorlando (avatar)
    Učlanjen
    20.06.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    21
    Reputaciona moć
    491

Na Lošinju.

Vreme je znalo da bude malo hladnije nekim danima, ali to nam nije previše pokvarilo doživljaj. Volim to ostrvo i rado mu se vraćam.
    Niko ne može tako da mi upropasti život kao što ja mogu sam sebi.

Slične teme

1. Ko se zaljubio na odmoru?
    Autor taja u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 87
    Poslednja poruka: 26.08.2004., 20:55
  2. Leto
    Autor Dara u forumu Putovanja
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 23.07.2004., 14:55
  3. LETO 2004
    Autor Ana Atina u forumu Putovanja
    Odgovora: 58