Ulične tuče

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Slavik

Zainteresovan član
Poruka
240
Momci, količe često uzimate učešće u uličnim tučama? Koji su to razlozi?Ovamo, u Crnoj Gori,to je stvarno uzelo maha. Svaki dan se neko bije, i to posebno ovi retardirani sa Zabjela.Za njih, to je jedini način da se dokažu.
 
nikad se nisam mlatio u gomili jer nikad nisam pripadao gomilama.
jedino sam se tukao protiv gomile kad sam branio shtrebere iz razreda koje su kinjili.
oni nisu hteli da se biju pichkice jedne (:
 
Ja sam se jednom tukao da ispadnem lik pa sam popio noz u nogu.

Od tada se svima sklanjam sa puta.

Ali ja kad sam tamo otisao nisam ni hteo da se tucem nego samo da stojim kao lik sa mojim ortacima ali sam imao veliku srecu srecom sam noz dobio u nogu a ne u stomak!
 
pricajteb sta hocete ali kasnije kad upoznas nekog ko se nije tukao kad je bio klinac znas da je pi*ketina za ceo zivot....

to jeste glupo i klinacki,ali to i rade klinci tako da je na njihovom nivou skroz ok...
 
Grupno se nisam nikad tukao, jer nije bilo potrebe, a jedan na jedan davne 1999...
Ali ako bi neko od mojih prijatelja bio kojim slucajem uvucen u tucu, verovatno bih uleteo!
 
prije par sedmica trebala se tuci 6-7 naselja... svi se oni skupili u mom,bilo ih oko 150... na kraju,otisli tipovi kupili pice ,sjeli i zajebavali se... sta da vam kazem- PEACE! ne tuku se bas puno ovdje...
 
Slavik:
Momci, količe često uzimate učešće u uličnim tučama? Koji su to razlozi?Ovamo, u Crnoj Gori,to je stvarno uzelo maha. Svaki dan se neko bije, i to posebno ovi retardirani sa Zabjela.Za njih, to je jedini način da se dokažu.
Ja mislim da u Crnog Gori momci tuku i devojke kada im se zamere :roll:
Ja sam predprosle godine tako setala po molu i jedan degen zamalo nije naleteo na mene biciklom i ja mu viknula nesto,i on se lik vraca pocne da mi se unosi u facu u stilu "sta si rekla".Da mi nije bilo caleta ko zna sta bi bilo. Budala ! :roll:
 
Ja sam se prosle nedelje pokacio sa jednim debilom,i krene on tu nesto da me gura uz zid,i uvatim udarim ga jednom( u stomak,samoodbrana),kad pritrci neki njegov ortak i pesnicu u nos,inace se ne bijem kad ne moram.
 
Slavik:
Momci, količe često uzimate učešće u uličnim tučama? Koji su to razlozi?Ovamo, u Crnoj Gori,to je stvarno uzelo maha. Svaki dan se neko bije, i to posebno ovi retardirani sa Zabjela.Za njih, to je jedini način da se dokažu.



Trebalo bi tu zemlju okupirati, ljude proterati i konfiskovati im imovinu.

Neke renomirane siledžije po mogućstvu kastrirati.
 
ja te tuce gledam skoro svaki dan i muka mi je od toga...
upravo sam juce gledala jednu od njih i za malo da izbodu decka zbog gluposti...recite da l' je to normalno???
 
Pa znas kako "nediraj me,nediram te",ali posto sam malo lud onda ******.Ne volim da se bijem,zato sto su sada u gradovima sve *****,krenes da se bijes oni izvade noz.Bas pre neko vece,ja se vozikam sa ortacima kad nas prate neka kola sviraju,preticu,mi stanemo kad izlaze cetri "frajera"sa nozevima,naravno pijani.Uboli su jednog mog druga,i onda sam uvatio jednog majmuna i slomio mu nos,kad moze moj ortak da ide u bolnicu moze i on.Bolje da kuka njegova majka nego moja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Bliznakinja:
Ja mislim da u Crnog Gori momci tuku i devojke kada im se zamere :roll:
Ja sam predprosle godine tako setala po molu i jedan degen zamalo nije naleteo na mene biciklom i ja mu viknula nesto,i on se lik vraca pocne da mi se unosi u facu u stilu "sta si rekla".Da mi nije bilo caleta ko zna sta bi bilo. Budala ! :roll:
Joj bliz ti si moj covek. Ti crnogorci nisu normalni.... sve budala do budale.... gde god pogledas sta god rade to nije normalno.... cuj da tuce zensko (ovo nije prvi primer koji sam cuo) pa ja ne znam koliki kreten treba biti da dozvolis sebi tako nesto....
 
miss:
pricajteb sta hocete ali kasnije kad upoznas nekog ko se nije tukao kad je bio klinac znas da je pi*ketina za ceo zivot....

to jeste glupo i klinacki,ali to i rade klinci tako da je na njihovom nivou skroz ok...
Ima stara izreka,ne plasi se pascheta sto rezi nego onoga sto tjuti...

E ti sto se nisu nikad tukli kad su mladji bili su najopasniji.;)
 
ja se uvek najezhim kad vidim da neko nekog bash ozbiljno mlati. imam osecjaj da mene boli. shto jes chudno, mene ljudi chesto dozhive kao prgavu i bitchy personu :)
srecja (ili zhalost) pa u mojoj shkoli skoro sve same devojke i nema ko da se bije... a u osnovnoj jeste bilo s vremena na vreme, ali nishta ozbiljno. i ja lichno ne poznajem bash puno takvih ljudi, a mislim da se ni sa kim takvim ni ne druzhim. dodushe, moj bivshi je stvarno imao uzhasne priche, nekom liku je slomio naochare i povredio mu oko, i sve tako neshto zajebano, ali nije u fazonu da prvi pochinje tuchu.
u sushtini, slazhem se sa miss, to je nekako sastavni deo zhivota kad si klinac, ali ne treba icji predaleko-nozhevi i slichna sranja-to je vecj strashno...
 
Dovla:
Joj bliz ti si moj covek. Ti crnogorci nisu normalni.... sve budala do budale.... gde god pogledas sta god rade to nije normalno.... cuj da tuce zensko (ovo nije prvi primer koji sam cuo) pa ja ne znam koliki kreten treba biti da dozvolis sebi tako nesto....
:D
Crnogorci se mnogo qrce,to im je problem.I u pravu si za ovo da treba biti kreten da dozvolis sebi tako nesto.
Ali to je samo znak slabosti , kada ti ni reci ne pomazu ;)
Obicno se ne obazirem na takve budale,ali dokazali su da nisu samo psi koji laju a ne ujedaju.
 
Uuuuuu,
ovdne na ovom selu su noževi prevaziđena stvar.
Ovde bez pištolja ništa.
Skoro je bila frka u jednom klubu u centru sela i, kako sam čuo, desetak njih se okomilo na jednog lika, nako bzvz, iz čista mira, lik im nije ništa uradio, samo su hteli, valjda, da nekog premlate i eto dečko sad leži zakopan, naravno mrtav.

Da ne spominjem slučaj od pre nekoliko godina kada je jedan dečko ubijen zbog lopte na basketu, i to još ubijen na seoskom trgu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top