Bojite se da ste prebrzi?

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Jeste li se usudili da upitate svoje poznanike da vam iskreno kažu koliko traju njihovi seksualni odnosi? Verovatno niste, ali zapitali su to iz firme Lovely čak 432 para kako bi dobili odgovor na to pitanje.

I dobili su ga: prosečnom paru seks traje 12 minuta. Oni koji imaju nešto dužu “minutažu”, u proseku 19 minuta, vrlo su zadovoljni svojim seksualnim životom, pokazalo se u istraživanju, dok oni čiji odnosi traju u proseku oko sedam minuta priželjkuju da nešto promene u odnosima.

U pređašnjim istraživanjima pokazalo se kako je ženama to premalo vremena, posebno ako imate na umu i predigru. Ženama je potrebno više vremena da dožive orgazam pa se čini da je 12 minuta u proseku zaista kratko.

https://www.krstarica.com/zivot/lju...o-seks-traje-kod-vecine-parova/#comment-26979

Toliko traje samo CHAKA-CHAKA....:rtfm:

Sa predigrom obicno traje oko pola sata duze. :aha2:
 
Jeste li se usudili da upitate svoje poznanike da vam iskreno kažu koliko traju njihovi seksualni odnosi? Verovatno niste, ali zapitali su to iz firme Lovely čak 432 para kako bi dobili odgovor na to pitanje.

I dobili su ga: prosečnom paru seks traje 12 minuta. Oni koji imaju nešto dužu “minutažu”, u proseku 19 minuta, vrlo su zadovoljni svojim seksualnim životom, pokazalo se u istraživanju, dok oni čiji odnosi traju u proseku oko sedam minuta priželjkuju da nešto promene u odnosima.

U pređašnjim istraživanjima pokazalo se kako je ženama to premalo vremena, posebno ako imate na umu i predigru. Ženama je potrebno više vremena da dožive orgazam pa se čini da je 12 minuta u proseku zaista kratko.

https://www.krstarica.com/zivot/lju...o-seks-traje-kod-vecine-parova/#comment-26979

Toliko traje samo CHAKA-CHAKA....:rtfm:

Sa predigrom obicno traje oko pola sata duze. :aha2:

Šta ja da kažem. Moja žena je brža od mene i što je starija sve je brža. A ja 12 minuta već smatram nedovoljnim.
 
Prilikom vodjenja seksa,nije uopste bitna duzina trajanja,vec kvalitetan seks. Muskarac mora da svojim umecem i vestinom,partnerku dovede do "ludila".Da svrsava
sva okupana finom tecnoscu svoje Vagine.Kada zena svrsava vristeci od zadovoljstva,kada nije svesna od slasti,ni gde se nalazi,to je trijumf muskarca.A ti muskarci,koji zenu
njackaju sat i dva,to su ustvari impotentni muskarci,koji nisu u stanju ni zenu da dovedu do vrhunca,a ni sebe.Dakle pravilo vazi...cim neki muskarac pocne da se hvali,
kako je j...o sat i dva i...zene treba od takvo njackarosa,da beze glavom bez obzira!!!:ok:
 
Sjedim na kafi prije par godina sa jednom drugaricom koja mi priča o svom svježe-bivšem dečku, nekom Nikoli. "ovakav je, onakav je, tu smo izašli, tamo radi bla bla" i pitam je ja:"Pa dobro, kratko ste bili zajedno, jeste li spavali?". "Pa jesmo...", kaže ona bez nekog entuzijazma, što mi reče da ima još nešto ispod površine i morah pitati:"Pa, je li bilo dobro?". Mrtva ladna reče:"Pa njemu jeste. Brate, meni nije dovoljno 15 minuta, meni treba neko sat i po da me razvali!" :hahaha:

Dobro je bilo da momak nije bio tu da je čuje :D
 
u 2 x sexa svrimo ja i devojka 3x minimum nekad i 5x , zavisi od raspolozenja koliko to zelimo i da li smo napaljeni like devils :malav: :lol: ok nije strasno ako brzo svrsis , mozes ponovo da :per: i onda je duze naravno :)

nece z nestati iz kreveta posle prvog Cum-a :lol: zelece jos :zper:
 
Jeste li se usudili da upitate svoje poznanike da vam iskreno kažu koliko traju njihovi seksualni odnosi? Verovatno niste, ali zapitali su to iz firme Lovely čak 432 para kako bi dobili odgovor na to pitanje.

I dobili su ga: prosečnom paru seks traje 12 minuta. Oni koji imaju nešto dužu “minutažu”, u proseku 19 minuta, vrlo su zadovoljni svojim seksualnim životom, pokazalo se u istraživanju, dok oni čiji odnosi traju u proseku oko sedam minuta priželjkuju da nešto promene u odnosima.

U pređašnjim istraživanjima pokazalo se kako je ženama to premalo vremena, posebno ako imate na umu i predigru. Ženama je potrebno više vremena da dožive orgazam pa se čini da je 12 minuta u proseku zaista kratko.

https://www.krstarica.com/zivot/lju...o-seks-traje-kod-vecine-parova/#comment-26979

Toliko traje samo CHAKA-CHAKA....:rtfm:

Sa predigrom obicno traje oko pola sata duze. :aha2:

čika blajvi što si ti tako opterećen dužinom trajajna seksa ?
ovo ti je već druga ili treća tema čiji je epicentar u dužini trajanja odnosa
 

Back
Top