UŽAS U BORČI Devojka se polila benzinom i zapalila na njivi pored Zrenjaninskog puta
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: UŽAS U BORČI Devojka se polila benzinom i zapalila na njivi pored Zrenjaninskog puta

Iskusan Grom_sa_neba! (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    114

Podrazumevano UŽAS U BORČI Devojka se polila benzinom i zapalila na njivi pored Zrenjaninskog puta

UŽAS U BORČI Devojka se polila benzinom i zapalila na njivi pored Zrenjaninskog puta
    http://www.blic.rs/vesti/hronika/uzas-u-borci-devojka-se-polila-benzinom-i-zapalila-na-njivi-pored-zrenjaninskog-puta/0wxv5xj

Ova Borča...
    Ja mislim da tamo deluje neka satanisticka sekta...
    I mislim da je ovo sve povezano sa tom istom sektom...
    I ubistvo pevačice i ova sad devojka, a setimo se i ranije onog navodnog samoubistva one zene koja je samo otisla od kuce i navodno sama skocila sa Pancevackog mosta...pa onda ono navodno samoubistvo onog nekog Nemca kao spijuna...
    Meno to sve smrdi na neku sektu...i to sektu koja ima svoje ljude i u visokim krugovima...
    A ovi sto se ubijaju, samoubijaju i sl...su ritualne zrtve te sekte.
    Negde je pre neku godinu i pisalo da u Borči deluje neki satanista tj da postoji neka sekta.
    Tako da kako koji slucaj se vec u nizu pojavljuju....meni sve vise to vuce u tom smeru.

I pri tome...
    Secate se cudnih frizura na sahrani pevačice u Borči?
    Kad su i braca i drugari im pa i menadzer Jelenin svi imali ISTE frizure = obrijane glave iznad usiju i sl...

Pa pogledajte sad ovu devojku koja se navodno sama spalila...(u sta cisto sumnjam da je sama...ali videcemo)

DA LI STE JE VIDELI: Andrijana nestala u Beogradu, poslednji put viđena u Borči
    http://www.kurir.rs/crna-hronika/2911923/da-li-ste-je-videli-andrijana-nestala-u-beogradu-poslednji-put-vidjena-u-borci

Dakle sta vidimo ?
    Obrijano iznad uha....

....
    Poslednji put ažurirao/la Grom_sa_neba! : 20.09.2017. u 15:52

Aktivan član
    Učlanjen
    30.03.2017.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: UŽAS U BORČI Devojka se polila benzinom i zapalila na njivi pored Zrenjaninskog p

Iskusan Grom_sa_neba! (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    114

Podrazumevano Re: UŽAS U BORČI Devojka se polila benzinom i zapalila na njivi pored Zrenjaninskog p

Stvar postaje jos cudnija...

Dakle kao navodni razlog (mada ja mislim da je sekta u pitanju...) se pominje neuzvracena LEZBO LJUBAV...

A sta smo imali ovaj vikend i to bas u danima nestanka te devojke?

Pa imali smo blokadu grada...tj LGBT PARADU...

Cudno zaista cudne se stvari desavaju...i to mi kazem sve skupa smrdi na satanisticku sektu podrzanu od nekoga s vrha...

...

Slične teme

1. devojka
    Autor marko_ks u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 09.07.2015., 02:35
  2. Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 23.07.2013., 17:18
  3. Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 06.05.2013., 03:35
  4. Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 10.01.2013., 14:11
  5. Kao devojka u seksu, volim ovakvu dominaciju...
    Autor dugi777jezik u forumu Žene
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 22.02.2004., 14:24

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •