Koliko se ''slihtate'' zenama u stvarnom zivotu i na forumu?

Elisa di Rivombrosa

Aktivan član
Poruka
1.135
Mozda sam malo grubo pitala je. U sustini, gledam na fejsbuku, toliko lepih devojaka ne dobijaju paznju koju zasluzuju, a neke kul, pametne devojke toliko paznje dobijaju a, nije fer. Ove lepe su i pametne i dobre, a ove su samo kul i popularne, znam da detinjasto i klinacki zvuci ali, to tako nije fer
Imam neki osecaj da se oni, tj vi, muskarci i plase tih devojaka i da im dele komplimente, mene nikada nisu ni postovali. Sve u svemu, toliko paznje dobijaju devojke koje ni lepotom ni karakterom ne zasluzuju to, a uzdizu se do vanzemaljske lepote.
 
sori neam fejs al da iam što bi imo problem da napišem da je lepa ako jeste
postoji nešto što s određenim godinama dobiješ, a što balavcima nije svojstveno

Ma naravno. Ali ako neka nije toliko lepa a pametna je i stroga a ako cemo iskreno stvarno NIJE lepa..mozda sam i ja pogresila, sada gledam profil, niko nije bas napisao prelepa...
Nedostatak paznje cuda cini.
 
Ma naravno. Ali ako neka nije toliko lepa a pametna je i stroga a ako cemo iskreno stvarno NIJE lepa..mozda sam i ja pogresila, sada gledam profil, niko nije bas napisao prelepa...
Nedostatak paznje cuda cini.

Kako ces po slici da procenis da li je pametna?

- - - - - - - - - -

Lepa i Sexy devojka koja slikama pali muskarce vise lajka dobije od lepe zene koja se ne exponira sexualno :) Jednostavno takve zee koje su lake za sex i hot price na IM :zper:

Samo lepe ne pruzaju nikakvu zabavu :per: FB muskarcima :mrgreen: i onda ih ne lajkuju jer ne obecava nista :lol:

:pivce:

Ubode ga odma :ok:
 
Lepa i Sexy devojka koja slikama pali muskarce vise lajka dobije od lepe zene koja se ne exponira sexualno :) Jednostavno takve zene vole koje su lepe i lake za sex i hot price na IM :zper:

Samo lepe ne pruzaju nikakvu zabavu :per: FB muskarcima :mrgreen: i onda ih ne lajkuju jer ne obecava nista :lol:


desi Anđelko legendo... kralju hypercam, action cam, live cam, chat cam...itd :lol:
kako napreduješ sa chaterkama, jesi smantao nešto ? :D
 
Mozda sam malo grubo pitala je. U sustini, gledam na fejsbuku, toliko lepih devojaka ne dobijaju paznju koju zasluzuju, a neke kul, pametne devojke toliko paznje dobijaju a, nije fer. Ove lepe su i pametne i dobre, a ove su samo kul i popularne, znam da detinjasto i klinacki zvuci ali, to tako nije fer
Imam neki osecaj da se oni, tj vi, muskarci i plase tih devojaka i da im dele komplimente, mene nikada nisu ni postovali. Sve u svemu, toliko paznje dobijaju devojke koje ni lepotom ni karakterom ne zasluzuju to, a uzdizu se do vanzemaljske lepote.

A u koju ti kategoriju devojaka spadaš?
 
Mozda sam malo grubo pitala je. U sustini, gledam na fejsbuku, toliko lepih devojaka ne dobijaju paznju koju zasluzuju, a neke kul, pametne devojke toliko paznje dobijaju a, nije fer. Ove lepe su i pametne i dobre, a ove su samo kul i popularne, znam da detinjasto i klinacki zvuci ali, to tako nije fer
Imam neki osecaj da se oni, tj vi, muskarci i plase tih devojaka i da im dele komplimente, mene nikada nisu ni postovali. Sve u svemu, toliko paznje dobijaju devojke koje ni lepotom ni karakterom ne zasluzuju to, a uzdizu se do vanzemaljske lepote.

Pažnju koju zaslužuju? :hahaha: Niko ništa automatski ne zaslužuje.
Ribe više smaraju sa svojim selfijima i "inspirativnim" citatima dok ceo dan sede na dupetu ne radeći ništa.

Tema ti je shite
 
Mozda sam malo grubo pitala je. U sustini, gledam na fejsbuku, toliko lepih devojaka ne dobijaju paznju koju zasluzuju, a neke kul, pametne devojke toliko paznje dobijaju a, nije fer. Ove lepe su i pametne i dobre, a ove su samo kul i popularne, znam da detinjasto i klinacki zvuci ali, to tako nije fer
Imam neki osecaj da se oni, tj vi, muskarci i plase tih devojaka i da im dele komplimente, mene nikada nisu ni postovali. Sve u svemu, toliko paznje dobijaju devojke koje ni lepotom ni karakterom ne zasluzuju to, a uzdizu se do vanzemaljske lepote.

a čuj, fizička lepota je samo lepota, enkada može biti isprazna nekada zanimljiva
uglavnom kada se takva isprazna lepota počne forsirati nekim konstantnim prikazivanjem, onda postane..pa ajd da kažem, malo i dosadnjikavo
 
Ne slihtam se, uvek kazem zeni ono sto osecam stvarno za nju <3 govorim joj da je lepa slatka sexy ako je stvarno takva to je istina :) opisujem njen izgled :rumenko: i hvalim ako je stvarno :zper: dobra ili je prelepa :flert: :) Slihtanje je kada je lazes da je lepa a ona to nije samo da bi se osecala bolje i dala ti hot ili cam i li sex ili da te voli <3

Ako ne osecam i ne privlaci me nista im ne govorim iako su lepe :)
 
andjelko je andjeo :heart: :***

tako je to. tako je, ko ima autoritet i ko je suvise strog, ko je kritican prema svemu, taj ima vise lajkova i njega vise vole.
:sad2:

- - - - - - - - - -

evo i sada niko mi ne odgovara na temu :sad2:

Forum nije privlacan mladjm generacijama.
Ovde nema puno ljudi i ne zalaze svi na sve pdf-ove.
 

Back
Top