Prebacivanje sa Beogradskog Univerziteta na Novosadski

QuietBrother

Zainteresovan član
Poruka
117
Pozdrav,

Interesuje me da li neko ima iskustva sa prebacivanjem, konkretno sa Geografskog fakulteta u Beogradu na PMF u Novom Sadu? Trenutno sam cetvrta godina, smer Geoprostorne osnove i zastita zivotne sredine (apsolvent) i interesuje me prebacivanje na smer Analiticar za zivotnu sredinu. Ja sam zvao njihovu sluzbu i raspitao oko dokumentacije i cene ali me interesuje ako neko ima iskustva, koliko ispita bi priznali, s obzirom da imam 189 ESPB bodova (39 polozenih ispita + 2 terenske nastave)? Meni su rekli da prvo treba da uplatim 10 000 din. pa tek onda moze da se izvrsi priznavanje i sve ostalo, pa me interesuje da li bi se prebacivanje uopste isplatilo i da li, posto je smer jako slican, bi mozda postojala sansa da priznaju svih 189 ESPB bodova?
 
Mozes da se prebacis mada ne vidim svrhu... Zasto ne zavrsis osnovne studije na bg a master upises onda na ns?
Beogradski univerzitet je puno jaci od novosadskog..
Oko prizavanja ispita ti ne moze niko reci sa sigurnoscu osim osoblja na novosadskom fakultetu, posto ce oni da odluce sta ti priznaju a sta ne..
Ali kako to obicno biva, nece priznati sve polozene ispite, isgurno postoji razlika.
 

Back
Top