Krsta kao suplement Fejsu, Instagramu, Tviteru...
Strana 1 od 11 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 268

Tema: Krsta kao suplement Fejsu, Instagramu, Tviteru...

Elita
    Učlanjen
    14.02.2010.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    19
    Reputaciona moć
    13427

Podrazumevano Krsta kao suplement Fejsu, Instagramu, Tviteru...

Sindrom emanacipacije na socijalnim mrezama, kao zamena za otudjenost i zatvorenost u stvarnom zivotu, polako ali sigurno metastazira.
    Kada zapitate sami sebe "da li sam opsednuta/opsednut sa publiciranjem vlastitog i seciranjem tuđih zivota na netu?" kakav bi bio odgovor?
    Dobar dio ljudi ovde se opire tome, ozbiljno ili kroz salu ugl je prisutna klasicna prica o životnim problemima, i povremeno slikanje su zapravo ok, neko povrsno intimisanje sa ljudima koji su virtuelni prijatelji, bez obzira sto nemaju svi dobre namere. Čak su i gori oni voajeri koji imaju misljenje o svakom, dok sebe vide "iznad" situacije, jer je to next level sraanja socijalne disfunkcije.
    Da li vidite sebe kao osobu kojoj su npr. FB i Instagram premalen okvir za isticanje umnih i fizickih kvaliteta?
    Opsti eticki principi, moralne konzistencije, koncepcijske koherencije i konstanta recepcija univerzalnih principa humanisticke i liberalne aksiologije, ukratko, covek.

Zaslužan član DeeLite (avatar)
    Učlanjen
    21.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3895

Podrazumevano Re: Krsta kao suplement Fejsu, Instagramu, Tviteru...

uh al si ga zafilozofirao i nekako tako elokventno napiso

ne interesuju me tuđe fotke sa izleta, svadbi, rođendana...ne interesuje me zavlačenje u tuđi život
    ako sam zbog toga aut, ljakse, van trendova - dobro
    isto tako ne želim da neko drugi meni nadgleda život, a i kad bi gledao ne bi imao šta zanimljivo da vidi
    tamo se sve idealizuje i stvara lažna slika, tamo su svi srećini i spokojni

mukami

Elita
    Učlanjen
    24.10.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2686

Citat Original postavio EnjoytheSilence Pogledaj poruku
    Sindrom emanacipacije na socijalnim mrezama, kao zamena za otudjenost i zatvorenost u stvarnom zivotu, polako ali sigurno metastazira.
    Kada zapitate sami sebe "da li sam opsednuta/opsednut sa publiciranjem vlastitog i seciranjem tuđih zivota na netu?" kakav bi bio odgovor?
    Dobar dio ljudi ovde se opire tome, ozbiljno ili kroz salu ugl je prisutna klasicna prica o životnim problemima, i povremeno slikanje su zapravo ok, neko povrsno intimisanje sa ljudima koji su virtuelni prijatelji, bez obzira sto nemaju svi dobre namere. Čak su i gori oni voajeri koji imaju misljenje o svakom, dok sebe vide "iznad" situacije, jer je to next level sraanja socijalne disfunkcije.
    Da li vidite sebe kao osobu kojoj su npr. FB i Instagram premalen okvir za isticanje umnih i fizickih kvaliteta?
    Nisam opsednuta, mislim da sam sasvim normalna.. Gde bi ti sebe svrstao?

Elita
    Učlanjen
    14.02.2010.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    19
    Reputaciona moć
    13427

Citat Original postavio Em. Pogledaj poruku
    Nisam opsednuta, mislim da sam sasvim normalna.. Gde bi ti sebe svrstao?
    U podjebavaca

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio DeeLite Pogledaj poruku
    uh al si ga zafilozofirao i nekako tako elokventno napiso

ne interesuju me tuđe fotke sa izleta, svadbi, rođendana...ne interesuje me zavlačenje u tuđi život
    ako sam zbog toga aut, ljakse, van trendova - dobro
    isto tako ne želim da neko drugi meni nadgleda život, a i kad bi gledao ne bi imao šta zanimljivo da vidi
    tamo se sve idealizuje i stvara lažna slika, tamo su svi srećini i spokojni

Kao status na FB
    Bio sam u Njemackoj, tamo svi zive kao mi na Fejsu i Instg.
    Opsti eticki principi, moralne konzistencije, koncepcijske koherencije i konstanta recepcija univerzalnih principa humanisticke i liberalne aksiologije, ukratko, covek.

Učlanjen
    21.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3895

misim i ja sam se par puta selfnuo al kad vidim one štapove nekako i tužno mi i smešno mi, kad vidim koliko su ljudi opsednuti da o sebi ostave sliku kako im je sve potaman, super
    mukami

Elita
    Učlanjen
    14.02.2010.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    19
    Reputaciona moć
    13427

misim i ja sam se par puta selfnuo al kad vidim one štapove nekako i tužno mi i smešno mi, kad vidim koliko su ljudi opsednuti da o sebi ostave sliku kako im je sve potaman, super
    Mozda sam trebao naznaciti da dobar dio pomenutih kaci dnevno, na raznim mestima, od 3 - 30 ili vise svojih slika

Učlanjen
    21.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3895

ono ide da okačiš sliku fontane u rimu il nešto iz barselone, da se pohgvalimo kako smo putovali... al brate svaki dan tebe da gledam u različitoj garderobi nekako bezveze
    mukami

Elita
    Učlanjen
    14.02.2010.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    19
    Reputaciona moć
    13427

ono ide da okačiš sliku fontane u rimu il nešto iz barselone, da se pohgvalimo kako smo putovali... al brate svaki dan tebe da gledam u različitoj garderobi nekako bezveze
    Da. Imam nekoliko poznanica koje satrase, to je red velicina 3 do 15k objava, neke i vise

Učlanjen
    21.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3895

šta nafotkaše tolko živ ti ja
    mukami

Elita
    Učlanjen
    14.02.2010.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    19
    Reputaciona moć
    13427

šta nafotkaše tolko živ ti ja
    Pa ugl sebe ispred ogledala, predmeta, namestaja, panorama itd

Buduća legenda koto (avatar)
    Učlanjen
    22.12.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    4974

ni jednu sliku sa rodj nisam okacila dakle jos uvek sam ok

Ćutljivi pun mesec pojavljuje se sad.

Učlanjen
    21.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3895

ono ide red jednom dvaput petput al sto puta
    mukami

Legenda Mali čičak (avatar)
    Učlanjen
    21.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2261

U zavisnosti od raspolozenja
    Nekad ih razumem, svi cemo umreti isto, ako im se kaci nek kace, malo paznje i lepa rec nekome mogu podici samopouzdanje i znaciti
    Nekad mi idu na pic.zivac, kao npr ovo oko skole i vrtica, jbt svaka mama je izbacila 68 slika svog deteta sa ruksakom i u klupi. Jbt ne zanima me!!! Ubili su... Nervira me to kacenje nekih decijih napredaka kao svetskih uspeha... Diploma iz engleskog vau diploma iz sporta vau... A deca nemaju 5 godina...
    Ali dobro... I to je bolje od ovih veselih nesretnica koje po vas dan kace svoju facu, vise nisu ni sigurne jesu to one... Ili sminka...

Rece Cicak i ode da okaci fotke na fb
    Iskustvo je najbolja skola, samo je skolarina vrlo skupa...

Iskusan BojaMagije (avatar)
    Učlanjen
    05.05.2017.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    164

ja sma imala drugaricu, vise je nemam, koja kada dodjemo kod nje uzme i sredjuje slike za fejs i okrene nam ledja, jer je komp bio u takvom polozaju. jedino nas pita dal moze ova slika ili ona da se stavi.
    on je velika diva...zeli publiku, zeli cvece, parade, zeli spomenik do neba sa njegovim imenom, urezano

Elita
    Učlanjen
    14.02.2010.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    19
    Reputaciona moć
    13427

Citat Original postavio BojaMagije Pogledaj poruku
    ja sma imala drugaricu, vise je nemam, koja kada dodjemo kod nje uzme i sredjuje slike za fejs i okrene nam ledja, jer je komp bio u takvom polozaju. jedino nas pita dal moze ova slika ili ona da se stavi.
    Devojka od mog druga na svakom, ama bas svakom nasem susretu sedi za stolom, "obradjuje" slike i kaci. On ništa, ne reaguje.

Aktivan član
    Učlanjen
    30.03.2017.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

fejs nikad nisam imao niti me je nešto interesovalo , forumi su ok jer se priča opušteno o temama o kojima nemaš sa kim u realnosti , mada i to polako predje u neku vrstu opsesije i zavisnosti

Elita
    Učlanjen
    14.02.2010.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    19
    Reputaciona moć
    13427

Citat Original postavio Mali čičak Pogledaj poruku
    Nekad ih razumem, svi cemo umreti isto, ako im se kaci nek kace, malo paznje i lepa rec nekome mogu podici samopouzdanje i znaciti
    Nekad mi idu na pic.zivac, kao npr ovo oko skole i vrtica, jbt svaka mama je izbacila 68 slika svog deteta sa ruksakom i u klupi. Jbt ne zanima me!!! Ubili su... Nervira me to kacenje nekih decijih napredaka kao svetskih uspeha... Diploma iz engleskog vau diploma iz sporta vau... A deca nemaju 5 godina...
    Ali dobro... I to je bolje od ovih veselih nesretnica koje po vas dan kace svoju facu, vise nisu ni sigurne jesu to one... Ili sminka...

To je ok

Učlanjen
    21.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3895

Citat Original postavio Mali čičak Pogledaj poruku

ovo su za mene neki novi izrazi
    picin živac
    mukami

Elita
    Učlanjen
    14.02.2010.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    19
    Reputaciona moć
    13427

Citat Original postavio koto Pogledaj poruku
    ni jednu sliku sa rodj nisam okacila dakle jos uvek sam ok

Legenda Mali čičak (avatar)
    Učlanjen
    21.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2261

ovo su za mene neki novi izrazi
    picin živac
    Fali ti K u prvoj reci.

Pa to je jedna od osnovnih psovki srBskoga jezika "Ides mi na pi.kin zivac!"
    Iskustvo je najbolja skola, samo je skolarina vrlo skupa...

86bogomoljka nije na forumu
    Ako neko postane svestan da je kroćen, kad-tad mora podivljati.
    Elita 86bogomoljka (avatar)
    Učlanjen
    26.01.2012.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2305

Ne znam sta bih rekla...
    Zavisnik sam od Krstarice ocito jer se stalno vracam... Meni je ovaj forum u jednom periodu bio kao vrsta dnevnika, verujuci da to niko ili retko ko cita, prica sa samom sobom Posle zamena za novine, uz kafu... Sada- navika.
    Na fejs retko odem, nekada ga ne pogledam i po mesec dana...
    To kacenje slika iz svih uglova kada se neko namontira meni deluje kao prosenje komplimenta, iznudjena paznja... Ali dobro, svi smo razliciti i imamo neke svoje gladi
    Okaciti ovde povremeno sliku mi je u redu, jer svakodnevno komuniciramo, pa eto...
    Neko na vratima zvoni. Traze me...
    Sta vredi i da otvaram kada nisam tu!?!
    Ko zna gde sam ja...

Elita
    Učlanjen
    14.02.2010.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    19
    Reputaciona moć
    13427

Citat Original postavio 86bogomoljka Pogledaj poruku
    Ne znam sta bih rekla...
    Zavisnik sam od Krstarice ocito jer se stalno vracam... Meni je ovaj forum u jednom periodu bio kao vrsta dnevnika, verujuci da to niko ili retko ko cita, prica sa samom sobom Posle zamena za novine, uz kafu... Sada- navika.
    Na fejs retko odem, nekada ga ne pogledam i po mesec dana...
    To kacenje slika iz svih uglova kada se neko namontira meni deluje kao prosenje komplimenta, iznudjena paznja... Ali dobro, svi smo razliciti i imamo neke svoje gladi
    Okaciti ovde povremeno sliku mi je u redu, jer svakodnevno komuniciramo, pa eto...

Učlanjen
    21.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3895

skroz ko ja
    mukami

Veoma poznat moonja.. (avatar)
    Učlanjen
    09.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    342

Fejs je daleko najnaprednija trenutno platforma, mada se Instagram kao nešto pokušava da se proširi, on ima samo primat u postavljanju fotki.

Bilo bi super da, Cukenberg, kad se vrati sa porodiljskog, ograniči broj postavljenih ličnih fotki na fejsu, ionako je većina šerovana sa Instagrama...

Ne znam kad će doći do totalnog zasićenja, meni ne smetaju fotke, volim da vidim npr. sad je klinac moje drugarice diplomirao, neki tek imaju sitnu dečicu..što bi mi to smetalo, a i nemam nikoga ko konstantno kači samo fotke..

Forum je prop'o ko kroz pocepane, kao drušvena mreža i forma diskutovanja o svemu i svačemu i druženju, osim onih stručnih nema budućnost i definitivno su na njemu ostali samo najgluplji..tu više ni segza nema...

Tviter je dobar za javne ličnosti i aktiviste. Odličan prostor za takve.
    2+1 bez vađenja (: + in vivo aproximativno

Iskusan BojaMagije (avatar)
    Učlanjen
    05.05.2017.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    164

Devojka od mog druga na svakom, ama bas svakom nasem susretu sedi za stolom, "obradjuje" slike i kaci. On ništa, ne reaguje.
    mene je to smorilo.

- - - - - - - - - -

Citat Original postavio moonja.. Pogledaj poruku
    Fejs je daleko najnaprednija trenutno platforma, mada se Instagram kao nešto pokušava da se proširi, on ima samo primat u postavljanju fotki.

Bilo bi super da, Cukenberg, kad se vrati sa porodiljskog, ograniči broj postavljenih ličnih fotki na fejsu, ionako je većina šerovana sa Instagrama...

Ne znam kad će doći do totalnog zasićenja, meni ne smetaju fotke, volim da vidim npr. sad je klinac moje drugarice diplomirao, neki tek imaju sitnu dečicu..što bi mi to smetalo, a i nemam nikoga ko konstantno kači samo fotke..

Forum je prop'o ko kroz pocepane, kao drušvena mreža i forma diskutovanja o svemu i svačemu i druženju, osim onih stručnih nema budućnost i definitivno su na njemu ostali samo najgluplji..tu više ni segza nema...

Tviter je dobar za javne ličnosti i aktiviste. Odličan prostor za takve.
    s tim da su forumi bili najboilji oblici, jer tu je bila pisana rec. sta sa slikom da radis, videla sam komentare na fejsu - preslatko, predivno, cmok, srculence, lajk....

- - - - - - - - - -

meni je slika bez reci dosadna.
    on je velika diva...zeli publiku, zeli cvece, parade, zeli spomenik do neba sa njegovim imenom, urezano

Slične teme

1. Zureza ili mesishte? Meeting krsta
    Autor rastamann u forumu Arhiva
    Odgovora: 298
    Poslednja poruka: 27.07.2006., 15:51
  2. MISSter Moderacije "Krsta 05/06"
    Autor Bata Kanda u forumu Razno
    Odgovora: 86
    Poslednja poruka: 24.01.2006., 11:02
  3. MISter Moderacije "Krsta 05/06"
    Autor Bata Kanda u forumu Razno
    Odgovora: 2