Туђа (удата) жена

Чекај, разумем други и трећи одговор (трећи ми мало сумњив).

Ал' шта ти значи ово "увек"?

Па не расту усамљене туђе жене на свакој шљиви па да мож' да убереш кад ти 'оћеш. Треба доћи до њих, а пазе се. Јбг... комшилук, познаници, недостатак времена, неповерење - с ким, какав је и остало.

Мора да се ради мало унапред док јој се не завучеш у међуножје.

- - - - - - - - - -

samo na moru. naravno kod kuce ne. Svet je mali

Зар само једном годишње? :eek:

Ваљда на море гледаш да на'ваташ неку младу, слободну девојку а не половњачу.
 
Чекај, разумем други и трећи одговор (трећи ми мало сумњив).

Ал' шта ти значи ово "увек"?

Па не расту усамљене туђе жене на свакој шљиви па да мож' да убереш кад ти 'оћеш. Треба доћи до њих, а пазе се. Јбг... комшилук, познаници, недостатак времена, неповерење - с ким, какав је и остало.

Мора да се ради мало унапред док јој се не завучеш у међуножје.

- - - - - - - - - -



Зар само једном годишње? :eek:

Ваљда на море гледаш да на'ваташ неку младу, слободну девојку а не половњачу.

Увек значи, кад год се појави прилика. Први пут сам имао моралну дилему а и фрку кад сам видео ципелу 45. :lol: После иде све глатко.
Цепати удату је добро јер је повремено а онда се она намуњи и гледаш је само у добром издању.
 
Da li je tacno da je najveci strah muskarca da ce ga zena (partnerka) prevariti s drugim?

Da li se zapitate kako biste se evi osecali?
Ili ne pomislite na to, za vas je on mozda papak, kolateral...a sta ako ste vi on u nekoj situaciji?

Jedan moj prijatelj je prosao kroz pakao, licni. Nije mogao oprostiti ali je i bio u bedaku bar dobru godinu dana
Pitanje je je li s eikad oporavio od toga, ne smem ni da mu pomenem vise.
 
Moj brat je pobegao sa 14 godina starijom udatom zenom. I posle ga nasao njen muz i malo ga izbusio . Ovaj lezao 2 nedelje u komi jer je bila ostecena lobanja. Srecom pa mu mozak nije potreban za zivot pa je preziveo. A batko je bio ozenjen i imao 2 dece. A ta mu prva zena 6 godina mladja od njega
 
Poslednja izmena:

Back
Top