Iznajmljivanje stana u Beogradu
Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Tema: Iznajmljivanje stana u Beogradu

Poznat honey colored eyes (avatar)
    Učlanjen
    27.06.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    109

Podrazumevano Iznajmljivanje stana u Beogradu

Uh, ovako, posto me oci bole od precesljavanja sajtova za izdavanje stanove, odlucila sam da probam i ovde.

E ovako, moj decko i ja trazimo stan u Beogradu. Lokacije koje bi najvise odgovarale su Novi Beograd (Usce, Arena, Fontana), onda centar sa svim podlokacijama, a moze i Zvezdara, tu oko Cvijiceve i Dimitrijale. Kes koji bismo izdvojili je oko 270e i da, treba nam jednosoban stan, znaci odvojena dnevna i spavaca soba, a bilo bi dobro i da ima terasu jer oboje imamo bajseve. Takodje, pet friendly gajba je super posto imam jednu divnu belu macku, ali da naglasim da je kucna, napolju nije krocila nikada. Znaci nista preterano, gajba ne mora da vristi, ali da bude svetla i mi smo srecni.

E sad cu da zatvorim oci i molim se bogovima interneta da mi pomognu da se prokleto vec jednom uselim sa deckom.

Internet, do your thing!
    Daleko je Dizni..

Domaćin Боб Метјуз (avatar)
    Učlanjen
    18.05.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano Re: Iznajmljivanje stana u Beogradu

Kad sam došla iz sela u grad, nisam znala gde ću tad....
    blood vs gold

Učlanjen
    27.06.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    109

.jao, hvala na entuzijazmu, ali da li si ikada cuo da se neko u sopstvenom gradu preseljava iz roditeljske gajbe?
    Daleko je Dizni..

Elita hypnotoad (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    421

covece sajtovi za izdavanje stana imaju filtere kojima mozes da si pomognes a ti trazis da tebi neko ponudi stan na tacni
    jesmo gadan narod

Učlanjen
    27.06.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    109

da, ocu na tacni i ako nemas nista u vezi teme da kazes s e t a j
    Daleko je Dizni..

Buduća legenda
    Učlanjen
    30.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio honey colored eyes Pogledaj poruku
    .jao, hvala na entuzijazmu, ali da li si ikada cuo da se neko u sopstvenom gradu preseljava iz roditeljske gajbe?
    da ali ne pre 30-te

Ističe se Lord Gledston (avatar)
    Učlanjen
    26.08.2013.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    483
    Reputaciona moć
    93

Nesto najgore od najgoreg,sto moze da se desi odraslom mladicu (pa i odrasloj devojci), to je da ostane u gajbi sa roditeljima.Naravno,stanovati sa Roditeljima,ima niz
    prednosti.Pre svega finansijske,a i druge,kao obezbedjen rucak,dorucak,vecera svaki dan.Zatim,mladic - sin (cerka) dolaze na "gotovo".Majke u svojoj ogromnoj ljubavi,
    prema sinu ili cerki,rade sve one poslove u stanu,koje bi trebalo da rade,sada vec odrasla "deca".Ziveci tako,u jednoj ustvari realno nezdravoj situaciji,ta "deca" postepeno
    gube instinkt da se bore sa zivotnim teskocama.Dani i godine prolaze,a ta "deca",kako ih roditelji i dalje smatraju,neprimetno postaju ustvari paraziti.Oni se kako vreme
    prolazi,mire sa postojecom situacijom i ne pomisljajuci,da "napadnu" realni zivot,boreci se za svoje mesto u njemu.Boreci se za mesto,za koje su se SAMI IZBORILI.
    Mnogo mladica i devojaka,u godinama izmedju trideset i cetrdeset,dolazi u Ordinacije Psihologa,trazeci savet,sta da rade sa sobom,jer osecaju da nisu sposobni da se upuste
    u vrtloge zivota,a roditelji su im stari,ili su umrli.I sada sta.?Kod te "ostarele dece",javio se onaj isti problem,koji se javlja kod zivotinja,koje je neko naso kao mladunce i
    odnegovao ih u svojoj porodici.Sada,kada su dostigli fizicku zrelost,oni ne znaju sta sa njima da rade.Te zivotinje,odrasle u jednoj zasticenoj sredini,sa obezbedjenom hranom
    i ostalim zivotnim potrebama,ne mogu pusteni u divljinu,koja je ustvari njihova prirodna sredina,sebi da obezbede osnovne uslove,za dalji nastavak zivota.A zasto ne mogu?
    Pa jednostavno zato,sto od najmladje zivotne dobi,nisu za to pripremljeni.To isto,desava se i sa decom,koja odarstu,a ostanu u "toplom" krilu svojih roditelja.!!!
    MENS SANA IN CORPORE SANO!

Veoma poznat Moračanin (avatar)
    Učlanjen
    07.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    312

Ja bi tebe odma primio ali dečka i mačku nikako.

Zaslužan član hirajgoagain (avatar)
    Učlanjen
    23.09.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    18
    Reputaciona moć
    3882

Citat Original postavio Lord Gledston Pogledaj poruku
    Nesto najgore od najgoreg,sto moze da se desi odraslom mladicu (pa i odrasloj devojci), to je da ostane u gajbi sa roditeljima.Naravno,stanovati sa Roditeljima,ima niz
    prednosti.Pre svega finansijske,a i druge,kao obezbedjen rucak,dorucak,vecera svaki dan.Zatim,mladic - sin (cerka) dolaze na "gotovo".Majke u svojoj ogromnoj ljubavi,
    prema sinu ili cerki,rade sve one poslove u stanu,koje bi trebalo da rade,sada vec odrasla "deca".Ziveci tako,u jednoj ustvari realno nezdravoj situaciji,ta "deca" postepeno
    gube instinkt da se bore sa zivotnim teskocama.Dani i godine prolaze,a ta "deca",kako ih roditelji i dalje smatraju,neprimetno postaju ustvari paraziti.Oni se kako vreme
    prolazi,mire sa postojecom situacijom i ne pomisljajuci,da "napadnu" realni zivot,boreci se za svoje mesto u njemu.Boreci se za mesto,za koje su se SAMI IZBORILI.
    Mnogo mladica i devojaka,u godinama izmedju trideset i cetrdeset,dolazi u Ordinacije Psihologa,trazeci savet,sta da rade sa sobom,jer osecaju da nisu sposobni da se upuste
    u vrtloge zivota,a roditelji su im stari,ili su umrli.I sada sta.?Kod te "ostarele dece",javio se onaj isti problem,koji se javlja kod zivotinja,koje je neko naso kao mladunce i
    odnegovao ih u svojoj porodici.Sada,kada su dostigli fizicku zrelost,oni ne znaju sta sa njima da rade.Te zivotinje,odrasle u jednoj zasticenoj sredini,sa obezbedjenom hranom
    i ostalim zivotnim potrebama,ne mogu pusteni u divljinu,koja je ustvari njihova prirodna sredina,sebi da obezbede osnovne uslove,za dalji nastavak zivota.A zasto ne mogu?
    Pa jednostavno zato,sto od najmladje zivotne dobi,nisu za to pripremljeni.To isto,desava se i sa decom,koja odarstu,a ostanu u "toplom" krilu svojih roditelja.!!!
    a šta ako odneguješ psa, on nije planiran za divljinu
    znači generalno ne treba gajiti životinje, ali sažale se ljudi

Elita greba (avatar)
    Učlanjen
    21.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2400

Citat Original postavio Боб Метјуз Pogledaj poruku
    Kad sam došla iz sela u grad, nisam znala gde ću tad....
    dje me nadje, to je moja pesma

kad sam došla iz sela u beograd grad, nisam znala dje ću tad
    pa se popek uz nemanjinu na slaviju
    plakala plakala i tu ostala

ako kaniš pobediti, ne smeš izgubiti

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    6100

Uh, ovako, posto me oci bole od precesljavanja sajtova za izdavanje stanove, odlucila sam da probam i ovde.

E ovako, moj decko i ja trazimo stan u Beogradu. Lokacije koje bi najvise odgovarale su Novi Beograd (Usce, Arena, Fontana), onda centar sa svim podlokacijama, a moze i Zvezdara, tu oko Cvijiceve i Dimitrijale. Kes koji bismo izdvojili je oko 270e i da, treba nam jednosoban stan, znaci odvojena dnevna i spavaca soba, a bilo bi dobro i da ima terasu jer oboje imamo bajseve. Takodje, pet friendly gajba je super posto imam jednu divnu belu macku, ali da naglasim da je kucna, napolju nije krocila nikada. Znaci nista preterano, gajba ne mora da vristi, ali da bude svetla i mi smo srecni.

E sad cu da zatvorim oci i molim se bogovima interneta da mi pomognu da se prokleto vec jednom uselim sa deckom.

Internet, do your thing!
    Super za bajs,raznih stracara a puno i novih stanova koji se izdaju,ima po banderama izlepljeno, ja bih pre tako direktno nego agencije
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Domaćin Боб Метјуз (avatar)
    Učlanjen
    18.05.2016.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Citat Original postavio greba Pogledaj poruku
    dje me nadje, to je moja pesma
    grickam semenke po ceo dan
    sns-a sam redovan član
    Poslednji put ažurirao/la Боб Метјуз : 20.09.2017. u 20:00
    blood vs gold

Iskusan macka vracarka (avatar)
    Učlanjen
    11.12.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    188

Citat Original postavio georgejune Pogledaj poruku
    Super za bajs,raznih stracara a puno i novih stanova koji se izdaju,ima po banderama izlepljeno, ja bih pre tako direktno nego agencije
    Agencija minimum 50% od prve kirije, za posredovanje a realno ti nista ne garantuju msm kada uzmu parice prestaju da postoje. Sve sto si nabrojala za tu lovu nadam se da ces da nadjes, mada tesko...
    Za srećan život potrebno je dobro zdravlje i slabije pamćenje...

Poznat Padre (avatar)
    Učlanjen
    15.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    233

Taj sam
    Mislim osamostalio se i rekao vidimo se... I tako sam 2x godišnje išao kod njih a redovno smo se čuli i viđali ali na neutralnoj teritoriji

Učlanjen
    27.06.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    109

Nasli gajbu, zavesa moze da se spusti.
    Daleko je Dizni..