Sta kupiti prijateljima (cela porodica) za poklon?

Recimo takjo nešto, ili čaše za vino i piće to je kao tradicionalno...a klincima možeš neku garderobu i sitnicu od igračke. Msm, ja klincima ne bih nikad garderobu, al se roditelji najviše tome obraduju, jer im je obično kuća puna igračaka..... : (

Uh, bas od garderobe, da ja, muskarac, biram devojcicama....operisan sam od toga :D

Zayeb je sto su oni oboje vrlo prakticni u kuhinji, i tesko da vec nemaju sve sto im je palo na pamet da bi im ikada trebalo, a takodje, ni kesh-a im ne manjka da sebi to priuste....

Fali idejaaaa.... :/
 
Uh, bas od garderobe, da ja, muskarac, biram devojcicama....operisan sam od toga :D

Zayeb je sto su oni oboje vrlo prakticni u kuhinji, i tesko da vec nemaju sve sto im je palo na pamet da bi im ikada trebalo, a takodje, ni kesh-a im ne manjka da sebi to priuste....

Fali idejaaaa.... :/

Ma, nije fora ni u kešu, nego neke stvari su ono kao univerzalne za poklon za kuću. Što se klinaca tiče, ja sam se bio natovario par puta ceo gepek za male rođake i decu prijatelja i, onda kao, žena ponese neku garderobu za njih koju je tamo kupila i ovi se oduševe.. sledeći put sam se konsultovao koliko deca imaju god. pa pitam prodavačicu..za dečake je uvek lakše.....

E, ako ti je sve to glupo, nema ko da ti pomogne, onda možda, ako ideš kad je neki praznik, onda se uklopiš šta obično tvoji prijatelji kupuju....jeste meni uvek davež to sa poklonima...al nekako se snađem...

I P.S. ako si samac, niko od tebe ne očekuje bogznašta da kupuješ i da budeš posebno kreativan.. :)
 
Uvek mi je najveci problem bio sta nekome kupiti, sta pokloniti....treba ideja, ljudi, pomagajte.

Idem na par dana u goste kod mnogo dragih ljudi, koje dugo nisam video, u pitanju je bracni par sa dve devocice od 9 i od 3 godine.

Dajte neke ideje, spasavajte me, mozak mi je zakucao totalno, vec nedelju dana nista ne mogu da smislim.... :neutral:

jeftin ali kul poklon je ono elektricno cudo sto pravi kafu za 1 min, kul su mi i ona elektricna cuda za pravljenje hleba ako je prijateljica domacica, toj devojcici od 9 bi mogao da kupis table na engleskom i onda imas elektricnu olovku i kada se pritisne elektricnom olovkom zasvetli zeleno ako je tacno inace je crveno, table su kartonske, videla sam da to postoji samo ne znam gde je kupljeno, devojcici od 3 uvek barbika ali ako je kao sto sam ja bila bokserske rukavice da ne povredi druge kada se siba
 
Uvek mi je najveci problem bio sta nekome kupiti, sta pokloniti....treba ideja, ljudi, pomagajte.

Idem na par dana u goste kod mnogo dragih ljudi, koje dugo nisam video, u pitanju je bracni par sa dve devocice od 9 i od 3 godine.

Dajte neke ideje, spasavajte me, mozak mi je zakucao totalno, vec nedelju dana nista ne mogu da smislim.... :neutral:

uzmi biciklo devojci. Imas za 50 evra jedan. Ja kao klinac sam uvek zeleo biciklo, a moji nisu mogli da mi kupe. :(
 
Uvek mi je najveci problem bio sta nekome kupiti, sta pokloniti....treba ideja, ljudi, pomagajte.

Idem na par dana u goste kod mnogo dragih ljudi, koje dugo nisam video, u pitanju je bracni par sa dve devocice od 9 i od 3 godine.

Dajte neke ideje, spasavajte me, mozak mi je zakucao totalno, vec nedelju dana nista ne mogu da smislim.... :neutral:


Како бисмо ми могли да знамо какви су то људи и шта цене.

Неко ће скакати од среће на пар бутељки доброг и скупог вина а неко ће то ћушнути у шпајз и сматрати да си стипса.

Дакле, само ти можеш знати шта треба узети.
 
Uvek mi je najveci problem bio sta nekome kupiti, sta pokloniti....treba ideja, ljudi, pomagajte.

Idem na par dana u goste kod mnogo dragih ljudi, koje dugo nisam video, u pitanju je bracni par sa dve devocice od 9 i od 3 godine.

Dajte neke ideje, spasavajte me, mozak mi je zakucao totalno, vec nedelju dana nista ne mogu da smislim.... :neutral:

ja bih na tvom mestu izveo na veceru/rucak celu porodicu ako ides u goste a ne na neku proslavu (rodjendan, krstenje). domacinima pice a deci po neku kintu. simbolicno.
 
Poslednja izmena:

Back
Top