Neki lep gest

Dzejmsdilejni

Početnik
Poruka
2
Pitanje za zene. Mozete li da navedete neke gestove koje su muskarci ucinili za vas i koji su vam se dopali. Kao npr. Da li vam prija kad vas momak u kaficu pita sta cete piti , pa naruci i za sebe i za vas kad dodje konobar? Ili neku situaciju kad se momak poneo smekerski prema vama?
 
Baš juče, stojim na pešačkom prelazu, dugo je trajalo crveno svetlo pa sam se zagledala u svoje cipele, i neki tip me uhvatio za lakat i kaže: Gospođo, zeleno!

Prošle nedelje mi je drug skuvao supu jer sam se prehladila, uredno stavio u teglu i doneo :lol: Mogla bih da nabrajam unedogled, poznajem dosta šmekera.
(Za onog što je preveo knjigu da bih mogla da je pročitam sam se udala :) )
 
Poslednja izmena:
Baš juče, stojim na pešačkom prelazu, dugo je trajalo crveno svetlo pa sam se zagledala u svoje cipele, i neki tip me uhvatio za lakat i kaže: Gospođo, zeleno!

Prošle nedelje mi je drug skuvao supu jer sam se prehladila, uredno stavio u teglu i doneo :lol: Mogla bih da nabrajam unedogled, poznajem dosta šmekera.
(Za onog što je preveo knjigu da bih mogla da je pročitam sam se udala :) )
ISpravnu odluku si donela :D

- - - - - - - - - -

Jedan momak sa najlepsim ocima mi je napisao pesmu,mozda je to nekom njauuu bezveze ali eto, meni bilo puno srce, bas sam bila zaljubljena

Dobiti pesmu nije mala stvar

- - - - - - - - - -

lep je gest kad napravi rucak
ja sam skromna
 
Baš juče, stojim na pešačkom prelazu, dugo je trajalo crveno svetlo pa sam se zagledala u svoje cipele, i neki tip me uhvatio za lakat i kaže: Gospođo, zeleno!

Prošle nedelje mi je drug skuvao supu jer sam se prehladila, uredno stavio u teglu i doneo :lol: Mogla bih da nabrajam unedogled, poznajem dosta šmekera.
(Za onog što je preveo knjigu da bih mogla da je pročitam sam se udala :) )

Jel pravu knjigu, ili neku dzepnu?
Svaka mu cast, sad su duzna da mu peres nogice u lavoru, barem dva puta sedmicno...:)))

- - - - - - - - - -

ali dozivotno...
 
Lep gest zenske osobe je izgledao ovako:
Oprala mi je motor, pazljivo, detaljno, spremila svu opremu, kacigu, sve.
Skuvala mi kafu u mali termos, i dopunila novcanik kesom, ( do duse, mojim kesom ali ipak ) probudila me i rekla: sve je spremno, malo sam ti cackala motor, idi za frusku goru i lepo se provedi.

Izadjem, vidim motor, odelo..kad sam video pun termos kafe, i neku smesnu solju, ...vratio sam se sa termosom, sipao nam kafu i odustao od odlaska.
 
Ustao je u 1 vozio 4 sata da me poklon doceka pred vratima kad krenem na posao
Trčao je za mojim odbeglim psima, lanac pukao on nešto nabudzio mukica, oni ga vuku razvlace, izdrzao je junački, bip je jako sladak
 
ne vidim ništa šmekersko u tome da mi neko plati piće...ali zaiista
ipak moram da pohvalim ovaj podforum koji je napokon oživeo...

samo vi uživajte neću da vam smetam:heart:

inače, šmekerski u svetu nekulturnih muškaraca je nešto što se podrazumeva kad pređete tu granicu muške sujete i pokažete ženi koliko lepih manira je zaspalo u vama.

- - - - - - - - - -

Otvorio mi se a to inace ne radi

- - - - - - - - - -

Dao mi je sebe

svakoj ženi muškarac daje sebe onoliko često u zavisnosti od toga koliko je dugo godina u vezi sa njom a ta davanja se proporcionalno smanjuju kako godine prolaze....
naravoučenije izvucite sami:lol:
 
Pitanje za zene. Mozete li da navedete neke gestove koje su muskarci ucinili za vas i koji su vam se dopali. Kao npr. Da li vam prija kad vas momak u kaficu pita sta cete piti , pa naruci i za sebe i za vas kad dodje konobar? Ili neku situaciju kad se momak poneo smekerski prema vama?

Kad mi je oprostio ono što ja njemu nikad ne bih. Dobro, nije baš gest, više ponašanje, postupak. A gest...kad mi je poklonio svoju sliku, onu koja mi se najviše svidela :)


inače, šmekerski u svetu nekulturnih muškaraca je nešto što se podrazumeva kad pređete tu granicu muške sujete i pokažete ženi koliko lepih manira je zaspalo u vama.

Baš tako.
 

Back
Top