Zasto ljudi piju

Razmišljao sam o tome i sam, ranije...
Ima dosta samodestruktivnog u tome.
U toj potrebi da se čovek svojevoljno otruje.
Da se 'ubije' od alkohola; resetuje, a sutra voskrsne ka' neki svetac ili feniks.
Svakom operativnom sistemu je potreban reset.
Nije dobro ako je učestalo.
 
Razmišljao sam o tome i sam, ranije...
Ima dosta samodestruktivnog u tome.
U toj potrebi da se čovek svojevoljno otruje.
Da se 'ubije' od alkohola; resetuje, a sutra voskrsne ka' neki svetac ili feniks.
Svakom operativnom sistemu je potreban reset.
Nije dobro ako je učestalo.

Reset? Vise mi lici na rad u safety modu. :)
 
Poslednja izmena:
Razmišljao sam o tome i sam, ranije...
Ima dosta samodestruktivnog u tome.
U toj potrebi da se čovek svojevoljno otruje.
Da se 'ubije' od alkohola; resetuje, a sutra voskrsne ka' neki svetac ili feniks.
Svakom operativnom sistemu je potreban reset.
Nije dobro ako je učestalo.

To moze biti delotvorno ali samo kad je sam. Ubijanje od alkohola u bilo kakvom drustvu obicno ujutru donese i lavobolju tipa kako se ponasao, itd..
glavobolju, slovo g me zeza:lol:
 
To moze biti delotvorno ali samo kad je sam. Ubijanje od alkohola u bilo kakvom drustvu obicno ujutru donese i lavobolju tipa kako se ponasao, itd..
glavobolju, slovo g me zeza:lol:

Meni donese glavobolju, ali samo regularnu.
Nikada mi se nije desilo da se ponašam drugačije - neprimereno, ne d'o Božo; da se ne sećam šta sam radio i slično. Svima je čudno kako dobro kontrolišem alkohol, a meni kako se drugi menjaju pod uticajem istog
Mislim da sam kao Obelisk. Nisam upao u bure kao mali, ali verujem da me pape pravio u alkoholisanom stanju. :)
 
Meni donese glavobolju, ali samo regularnu.
Nikada mi se nije desilo da se ponašam drugačije - neprimereno, ne d'o Božo; da se ne sećam šta sam radio i slično. Svima je čudno kako dobro kontrolišem alkohol, a meni kako se drugi menjaju pod uticajem istog
Mislim da sam kao Obelisk. Nisam upao u bure kao mali, ali verujem da me pape pravio u alkoholisanom stanju. :)

Ti si onda srecan.
Desavalo mi se da se i ne secam dela veceri, a to je najgori osecaj koji covek moze da dozivi...Srecom pa sam u tim situacjama zezatorski raspolozen, a i po prirodi nisam agresivan niti namcor, pa to dobro prodje.
Mom drugu je jedno brutalno pijanstvo unistilo zivot. Napio se, izasao napolje, udario ga je auto, nije invalid ali su mu pojedini unutrasnji organi trajno osteceni.
Drugi moj prijatelj je posle jedne pijanke izudarao zenu koja ga je na keca sutnula iz zivota, nikad se nisu pomirili.
Treci se ozenio pijan :lol: tacnije, spavao je sa devojkom iz kraja koja bas i nije imala kriterijume, zatrudnela je, jos uvek se jure oko starateljstva jee ne mogu zajedno..

Zato sebastian ako i pije, pije sam, u garazi:malav:
 
Jok, nije alkoholizam. Ne pijem često. Može mi se desiti da me 'ošamuti', da mi se prispava, da se raspričam... ali, nikada da ne znam šta radim; da se ne sećam događaja; da sam agresivan, ili da se ponašam potpuno drugačije nego što to inače činim.
Samokontrola... :)
 

Da ne pomisli neko da promovisemo alkohol, jer se nas dvojica i onako pozdravljamo ovim smajlijem:pivce:
:lol:
Sve mogu da razumem, ali...muskarca koji NIKAD ne popije nista od alkohola jednostavno ne razumem, a u mom kraju takve tipuse nazivaju baksuzima. Stvarno postoje takvi ljudi. Nisam u fazonu da zavidim ljudima, mozda bih mogao da im se divim, ali ni to. Jednostavno ih ne razumem.

- - - - - - - - - -
 
Poslednja izmena:
Stvarno zasto pijem, ne dopada mi se bas ukus, ne treba mi boost, samouverena sam, ne bih čak ni primetila da alkohol nestane. Verovatno zbog drustva, glupo mi, drugi piju pivo ja tu cedim neki sokić, pojma nemam
 
Ako muskarci piju zato sto ih je razocarala neka zena, zbog cega piju zene?

Pa i njih je razočarala neka žena sinnke druže. One zbog muškaraca ne piju, one se zbog muškaraca doteruju i čuvaju liniju.

- - - - - - - - - -

A ja najviše pijem kad jedem tešku hranu. Da mi ne ripi kiselina, a i da se smejem lepo celo vreme :) Kad cepam neko mesce, salatu i neki dobar umak, onda rakija i kisela mogu samo da me oraspolože :) Još ako sam blizu davanja krvi, onda ne uspeva ni nekoliko čašica da me uhvati.

Zbog neke žene nisam pio. Samo zbog društva.

Elem, jel neko od muških napijao neku devojku pa je tako pijanu vodio u krevet?
 
Poslednja izmena:
Pijem,a ne znam čemu sve to...Generalno pijem zato što volim.Nisam u životu do sad imao neke preterano traumatične situacije koje bi me navele na alkohol,a i pored toga sam svaki petak redovno pijan.Obično to bude celunoćno pijenje,pa se vraćam kući u ranu zoru.Umem i da budem agresivan,dosta puta sam upadao u razne probleme zbog alkohola ali i dalje pijem.Drug mi kaže da sam vikend alkoholičar,možda je i u pravu :D
Mislio sam da će to da prodje posle srednje škole,ali evo 25 mi je godina,a i dalje furam sličnu priču :)
 
Poslednja izmena:
Ti si onda srecan.
Desavalo mi se da se i ne secam dela veceri, a to je najgori osecaj koji covek moze da dozivi...Srecom pa sam u tim situacjama zezatorski raspolozen, a i po prirodi nisam agresivan niti namcor, pa to dobro prodje.
Mom drugu je jedno brutalno pijanstvo unistilo zivot. Napio se, izasao napolje, udario ga je auto, nije invalid ali su mu pojedini unutrasnji organi trajno osteceni.
Drugi moj prijatelj je posle jedne pijanke izudarao zenu koja ga je na keca sutnula iz zivota, nikad se nisu pomirili.
Treci se ozenio pijan :lol: tacnije, spavao je sa devojkom iz kraja koja bas i nije imala kriterijume, zatrudnela je, jos uvek se jure oko starateljstva jee ne mogu zajedno..

Zato sebastian ako i pije, pije sam, u garazi:malav:

Nemoj samo da se napijes ovde dok moderiras pa da neko ostene povredjen ili ne daj Boze banovan za stalno...:lol:
 

Back
Top