Rek'o sam ti

Guede

Buraz
Poruka
11.277
21742984_1824673367560883_4670170387028655793_n.jpg




Uradili ste nesto, pokusali jer ste mislili da je to izvodljivo, da mozete, i ... jbg zahebali ste, niste uspjeli, napravili ste prakricno problem, treba sad gasiti vatru, ne vrijedi plakati za prolivenim molijekom ,,, ali eto, uvijek se desi neko oko vas sa cudesnim rjesenjem u tri rijeci, "Jesam ti rekao " !!

Nervira li vas ta osobina kod ljudi, koji su vise voljni da posvete paznju na to da li su bili u pravu, ili ne, umjesto tog ako hoce vec da budu od pomoci, nesto i ne urade po tom pitanju? Ustvari, najcesce bi najvise i pomogli ako bi to pametovanje zadrzali za sebe ...

Cuj rek'o sam ti .... e nek si care, svaka ti cast


* Imam neki cudan osjecaj da sam postavljao ovu temu ?!
:think:

:D
 
Zavisi koliko si bio tvrdoglav na početku. Ako ti je ta osoba pet puta rekla da misli da to ne treba da radiš jer ćeš napraviti problem, a ti ipak uradio po svom - onda imam razumevanja za to "Reko sam ti". Inače je glupo i nepraktično, naravno.
 
Zavisi koliko si bio tvrdoglav na početku. Ako ti je ta osoba pet puta rekla da misli da to ne treba da radiš jer ćeš napraviti problem, a ti ipak uradio po svom - onda imam razumevanja za to "Reko sam ti". Inače je glupo i nepraktično, naravno.

Naravno, postoje i takve situacije gdje licna tvrdoglavost i ne zasluzuje nista osim da joj se tupi ... ali ovdje msm prvenstveno na one tipove koji malo sta urade da ne bi nesto shebali, a potvrdu svog rezona vide u tim tudjim greskama ... pa od Rekao sam ti ne idu dalje ... ali ne i samo to, vec takav pristup nije od nikakve pomoci, gubljenje vremena i kontraproduktivno je sta vise, habji ga, dijete se rodilo, treba ga nunati
 
Bez obzira da li je zaista rekao pre započetog dela, izraz: "Rek'o sam ti!" nema nikakvog smisla!

Čim to čujem naježim se i izbegavam svaki dalji razgovor, a ako je moguće, i svaki dalji kontakt.
 

Back
Top