Dinamitaši na Dunavu!

Dragoljub69

Buduća legenda
Poruka
26.825
Između Petrovaradina i Sremskih Karlovaca kod leve obale kao da NATO agresija još traje! Eksplozije i gejziri po
desetak metara uvis vikendom postali sve češća pojava!
Ribočuvara nigde!
Da ne pričam da desetine mrežaroša,većina bez dozvola za privredni ribolov,uveče preoravaju Dunav od Novog Sada do Sr.Karlovaca!
Kome mi dajemo pare za dozvole za sportski ribolov!?
Riba posle bombinga kilometrima neće da nam pipne mamac! "Normalno"-te eksplozije šokiraju ribe kilometrima-udarni talasi kroz vodu se jače šire nego kroz vazdu desetak puta!
 
Između Petrovaradina i Sremskih Karlovaca kod leve obale kao da NATO agresija još traje! Eksplozije i gejziri po
desetak metara uvis vikendom postali sve češća pojava!
Ribočuvara nigde!
Da ne pričam da desetine mrežaroša,većina bez dozvola za privredni ribolov,uveče preoravaju Dunav od Novog Sada do Sr.Karlovaca!
Kome mi dajemo pare za dozvole za sportski ribolov!?
Riba posle bombinga kilometrima neće da nam pipne mamac! "Normalno"-te eksplozije šokiraju ribe kilometrima-udarni talasi kroz vodu se jače šire nego kroz vazdu desetak puta!

Ja odem nekad na Dunav kod Rakovca,od 1998 nismo zabeležili nikakav ulov osim kedera...
Čaršijske priče kažu da je baba Mara upecala štuku od oko 700 grama tamo negde 2003 - e,ali to nikad nije zvanično potvrđeno....
 

Back
Top